Şimdi Ara

Türk kızları neden baby face erkek sevmez ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir çoğu, keskin yüz hatları olan erkekleri seviyor. Baby face erkeklere ilgi duyan Türk kızı sayısı az bence. Siz ne düşünüyorsunuz ?

• severler. çağatay sakalsız hali yada reyn kekosunun sakalsız hali . tabi iyi bir çene yapısı olması şartı ile.

• Sadece Türk kızları değil, çoğu kız kirli sakal sever

• Öyle hocam ya. Seven yok değil ama az yani. Hani boy falan uzun olursa 1.80 85 birşeyler değişebilir belki. Ama kısa boylu ve baby face iseniz kızlar sadece sevimli gözüyle bakar veya ergen kızlar sever 😂😂
  • babyface erkekler cidden velet gibi duruyor. çene dolgularını falan araştırın.

• Boy kaç hocam 😂
  • Kızlar ah kızlar suç sizde değil bizde kızlar. Nasıl demeli bu soruna nasıl çözüm bulmalı
  • bu. arketiplerle alakalı. aynı zamanda biyolojik kodlarla.

amerikalı bir arkadaşım vardı. kafede otururken .yanımızdan; 10 kilo makyajlı, sarışın, dekolteli , ucuz amerikan filmlerinden alışık olduğumuz kız profilinde bir kız geçti. arkadaş: 'oh my god. look that direction, georgous woov' tarzı tepkiler verdi. tanışmak için masadan kalkmaya yeltendi. oturduğumuz kafe şehir merkezinde, masaları yolda olan bir yer olduğundan o ana kadar etraftan dizi filmlerde oynayabilecek güzellikte onlarca kız geçmesine rağmen böyle bir tepki vermeyip benim ve çoğumuzun itici bulacağı bu kadına böyle tepkiler vermiş olması, beni hiç ama hiç şaşırtmadı. çünkü, onun zihninde, ideal karşı cins, bu profille kodlanmıştı. ve eminim ki birleşik devletler vatandaşı olmayan veya o kültürde yetişmemiş olan dünyanın diğer tüm coğrafyalarından erkekler kızı itici bulma konusunda mutabık kalırdı. diğer pek çok gizemi olduğu gibi bu konunun muhtevasını da çocuk yaşlardan itibaren derinlikle kavramış birisi olduğum için hiç şaşırmadım ve keyifli sohbete devam ettim. benim yerimde sizlerden birisi olsa naahsıl amk öyle şey mi olur der şaşkınlığını gizleyemezdi.

keskin yüz hatları ise, kas tanısının kalitesi ve hormonal denge konusunda ipuçları verir.

aynı işaretler kadınların doğurganlık ve bağışıklık seviyelerini ele veren özellikler bakımından da geçerlidir.

tek fark erkeklerin çoğu, bunları, doğal olarak bilmezken. kadınlar, içgüdüsel olarak,bu işaretlere duyarlıdır.

• Baby face ama psikopat olursanız severler
  • Yüz kemikleri belirginse sakalsız erkek iş yapar ama öyle poğaça suratlı sakalsız adamı kimse iplemez. Bizim gibi ülkelerde erkek dedin mi kafada sakallı bir model canlandığından onun alışkanlığı var. O yüzden millet zerre yakışmasa da bir tarafın kılı gibi sakal uzatıp duruyor.
  • Baby face= düşük testosteron, sevmek istese bile içinden bişey hissetmez.

Keskin hatlı face= ideal, yüksek testosteron= tip çok iyi olmasa bile karşı cinsin ilgisini çeker çünkü testosteronun kokusunu alabilirler.

Yukarda arkadaşda bahsetmiş, bazı şeyler evrimsel, içgüdüsel, mesela kadınlarda da geniş leğen kemiği, kalça vb dogurganlık belirtileri oldugu için bu tarz kadınları çekici buluruz.
  • keko seviyorlar çünkü

• Niye sevsinler ki ? Kadınlar fıtratları gereği korunup kollanmaktan hoşlanırlar. Erkeğin maskülen, güçlü, ve sert bir fenotipe sahip olması lazım ki dış etkenlere karşı caydırıcı olsun. Ayrıca vücutta ve yüzde köşeli hatlar testosteron hormonunun fazla olduğunu gösterir. Testosteron hormonu da kadınları çeken şeydir.

• Baby Feys erkek en iyi erkek tipi bence . Renkler ve zevkler tartışılmaz demişler. Kimi kız keko erkek sever kimi baby feys erkek.
  • düşünüyorum da çok iyi anlaşıyorum sevgili olmuşuz bana ömür boyu değer verebilecek mutlu ediyor kalçası dar diye de vazgeçmek saçma olurdu. sezaryene alırdık nolacak :)
  • dsaewq D kullanıcısına yanıt
    İmzamı atarım ✍️
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.