Şimdi Ara

Fallout 4 Türkçe Yama Devam Ediyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
10
Favori
18.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bethesda Türkiyeyi sallamıyor bile o yüzden. Sen bu oyunu alsan da almasan da onların umurlarında bile değil.
  • Şu arkadaşlarla da iletişime geçerseniz yararlı olabilir. Sonunu getirebilmeniz dileğiyle, kolay gelsin.

https://forum.donanimhaber.com/m_112280519/tm.htm
    https://forum.donanimhaber.com/m_112307659/tm.htm
    https://forum.donanimhaber.com/m_119059322/tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Üçüyle de iletişime geçtim ama bir çoğu ya üniversite'ye başlıyor ya da çeviriden soğumuş
  • o zaman size kolay gelsin
  • sadece oyunu mu çevireceksiniz yoksa dlcler de dahil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifad

sadece oyunu mu çevireceksiniz yoksa dlcler de dahil mi ?

Önce oyunu çevirip yayınlayacağız sonra DLC'leri çevireceğiz.
  • Hocam kolay gelsin açıkcası böyle bir yamaya grupların/kişilerin defalarca heveslenmesi güzel birşey ama inşallah bu kez sonu siz görürsünüz. Ayrıca gözünü seveyim dragon age serisinin şu seriden witcher serisinden yada ne biliyim skyrimden baldurs gate den felan neyi eksik? birisi de dragon age serisine el atsa keşke bazen tek benmiyim acaba bu oyunu bu kadar seven diyorum
  • çeviriliyor mu yoksa yalan mı oldu son durum nedir ?
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Daha yeni başladık ne yalan olması
    İleride katılımlar artacaktır diye düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: fuatX

Hocam kolay gelsin açıkcası böyle bir yamaya grupların/kişilerin defalarca heveslenmesi güzel birşey ama inşallah bu kez sonu siz görürsünüz. Ayrıca gözünü seveyim dragon age serisinin şu seriden witcher serisinden yada ne biliyim skyrimden baldurs gate den felan neyi eksik? birisi de dragon age serisine el atsa keşke bazen tek benmiyim acaba bu oyunu bu kadar seven diyorum

Aslında ona başlayacaktım ama Tool yoktu
    geçti artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilginUgurcan -- 23 Eylül 2016; 23:34:49 >

• korsanada uyumlu olursa tadından yenmez
  • % kaçı çevirildi ?
  • Oyun hala taze ve skyrim , new vegas gibi tazeliğini senelerce daha koruyacak bir oyun. Umarım çevirinin bittiği günleri görürüz. bence dlc lere kafa yormayın. Ana oyundan bağımsız olduğu için gerek yok ve durumu iyice içinden çıkılamaz duruma sokabilir. Özel isimler ve unique eşyalar sizi çok zorlayabilir anlam karmaşası olarak. Bence bırakın kalsın :) benimki sadece fikir tabi :) Ve ekip toplamak gerçekten zor ve riskli bir iş. İnsanız sonuçta. Herkesin işi çıkabilir hevesi kaçabilir. Sizin ufak ufak çeviriye başlamanız insanlara hem cesaret hemde heves verecektir. New vegas çevirisini yapan baran öner ekip işinin çeviri işinden daha riskli olduğunu söylemişti o yüzden 2 , 3 kişi yaptılar. Kolay gelsin. Başarılar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

korsanada uyumlu olursa tadından yenmez

Biz uyumlu yapmayız ama korsanda oynanmasını engellememizin bir yolu olmadığını çok iyi biliyorsunuz :(

quote:

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

% kaçı çevirildi ?

Birbirimizden bağımsız bir şekilde elimizdeki cümleleri çeviriyoruz yani merkezi bir sistem yok
    herkes işi bitince bulut sistemine yüklüyor oradan oyuna aktarılıyor.

Özet: % vermemin imkanı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilginUgurcan -- 29 Eylül 2016; 19:51:29 >

• 2017'de mi çıkacak ?
  • Çevirmen sayısı artmış :) Daha da artması ümidiyle. İki haftadır Fallout 3'ü oynuyordum. Oyunu o kadar beğendim ki, seri şeklinde New Vegas, Fallout 4 devam edeceğim. :) Fallout 4'ü bitirmiştim gerçi ama DLC ler falan gelmiş sanırım. Onlara da bir bakmak gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

2017'de mi çıkacak ?

That's the plan
  • Çevirmen olarak yardımcı olmak istiyorum , Ne kadar katkım olur bilinmez ama hiç yoktan iyidir derseniz katılabilirim.
    Türkçe yama korsan oyunlarda da çalışacak mı ?
  • Kolaylıklar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xpesolpw

Çevirmen olarak yardımcı olmak istiyorum , Ne kadar katkım olur bilinmez ama hiç yoktan iyidir derseniz katılabilirim.
    Türkçe yama korsan oyunlarda da çalışacak mı ?

İlk mesajda verdiğim cümleyi çevirip bana özel mesaj olarak yollayın
    Korsan konusunda... onlardı durdurmak mümkün mü ?
  • oyunun yarısına gelindi mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.