Şimdi Ara

Fallout 4 Belgeseli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
6
Favori
2.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fallout evrenine uzaksınız ama Fallout 4 coşkusuyla meraklandınız mı? Ya da eskiyi mi yadetmek istiyorsunuz? Sebebiniz her ne olursa olsun sizi Fallout belgeselimizi izlemeye davet ediyoruz. İsminden maskotlarına, retrofütüristik dünyasından Bethesda'ya satılışına her ayrıntısıyla tadımlık bir yolculuk başlıyor!

• Pekala

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEYY YAŞASIIIINNNNNN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tessekürler Talha , Emegine Saglik :) . Harika bir is cikarmissin.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ben, Ekşi Sözlük'teki "Fallout Dünyası" başlığı tadında bir belgesel beklemiştim ama biraz farklı çıktı. Vakti olanlar için o başlığı da tavsiye ederim.

Yine de videodan oldukça faydalı bilgiler edindik. Elinize sağlık
  • Çok güzel olmuş emeğinize sağlık
  • fallin
  • Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyiydi Talha emeğine sağlık . Ayrıca doğum günün kutlu olsun

• Talha abi gine çok iyi bir iş çıkarmışsın Yabancılar bu kadar ayrıntılı ve düzgün anlatamıyor Eski oyunlar bir yana fallout 3 ve new vegas ı karşılaştırmak gerekirse net olarak şunu söyleyebilirim Hikaye olsun oynanış olsun new vegas fallout 3 ten çok önde sanki fallout 3 alphadaymışta obsidian alıp asıl oyun halaine getirmiş gibi geliyor bana bethesda görevlerde hep bir film kurgusu yapmaya çalışıyor olmuyor İlk görevlerden di sanırım Yanımızda bize eşlik eden brotherhood of steel elemanları var zaten ne çıksa indiriyorlar En son Super mutant brute(yanlış olabilir ismi) geliyor az önce ne atsalar indiren brotherhood elemanları patır patır dökülüyor geri kalanlarda saklanıyor bethesda burda bizden yerde yatan brotherhood knight ın elindeki fat mani alıp mutant ı haklamamızı istiyor sebeb çok basit sırf o patlamayı oyuncuya göstermek başında bak bak bizim oyunda neler var ha demek için oyunun en güçlü silahlarından birini daha başında veriyor Fallout new vegas öyle değil hiçbirşeyin yokken başlıyorsun yavaş yavaş uğraşarak gelişiyorsun olması gerektiği gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WHITE_Wolf -- 11 Kasım 2015; 1:10:54 >

• Efsane olmus, muthis emek var.

Tebrik ederim.
  • Oynamicam ama rez

• Harika başka oyunlar içinde bekliyoruz güzel bi seri olur.
  • Gökhan Yılmaz seni tebrik ederim kardeşim, bu videodaki montajların, dayz videolarındaki montajların, hepsinin hayranıyım. Sen bu işin pirisin.
  • Oyunlar zevkli tamamda, böylesine yapay ve kalitesiz evrenler için pray videoları çekmeyin komik oluyor. Abarttığınız kadar kaliteli bir yapım çıkmadı daha firmaların reklamını yapmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 11 Kasım 2015; 1:39:40 >
  • Teşekkürler abi ellerine sağlık harika olmuş.

• Oyunun fiyatı 180 TL istesem bile heycanlanamıyorum. İçimden gelmiyor.
  • Akşam izlicrm bulunsun

• Güzel bi program olmuş emeğine sağlık talha reis

• Çok beğendim. Bir kez daha izleyeceğim. Gerek sunum gerekse kamera arkasında emek verenler mükemmel bir iş ortaya koymuş. Yerinizde olsam bu belgesele ingilizce altyazı koyarak internette yayardım. Sadece Bsc ile sınırlı kalmamalı. Tebrikler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.