Şimdi Ara

Fallout 4 Belgeseli (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
6
Favori
2.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şiir tadında belgesel emeğine sağlık reis..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deadwood

Fallout 4 türkçe yama çıkmadan bende almayı düşünmüyorum..Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ingilizce öğrenin.Arkadaşım olay ingilizce öğrenmek değil olay adamların bizi önemseyip Türkçe çıkarması.Binlerce kişinin ingilizce öğrenmesimi daha kolay bir firmanın oyun türkçe yapmasımı?

binlerce insanın ingilizce öğrenmesi çok daha iyi bir gelişme olur ülkemiz açısından...bi de bu açıdan bakmalı :)
  • Belgesel on numara olmuş. Ellerine sağlık. Bu arada Talha Aynacı da benim gibi 10 kasım doğumluymuş
  • On numara bir sunum olmuş, eline sağlık Talha.
  • Çok güzel yapmışsın ellerine sağlık!11 :33

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Mükemmel olmuş. Çok emek verildiği belli. Çok teşekkür ederiz bize böyle bir deneyim yaşattığınız için.

• Çok güzel bir Türkçe, anlaşılır bir anlatım ve net görseller. BRAVO.

• Videoyu izledikten sonra dahada nefret ettim Fallout 4'ten
  • İzleyelim bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel bir video olmuş elinize sağlık...

• Bir FALLOUT hayranı olarak mükemmel bir belgesel olmuş.Bu videoyu ingilizce alt yazı ekleyip youtube'ye koyarlarsa izlenme rekoru kırar.
  • Sunum çok iyi video oynatıcı çok kötü

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bsc tarihinin en kaliteli işi çıkmış bence ortaya. bu tarz videolar artmalı. elinize sağlık.

• Videoya bayağı emek verilmiş, elinize sağlık.
  • "Oyun belgeseli nasıl yapılır?" a çok güzel bir cevap olmuş ellerine sağlık Talha abi

• Harika bir kurgu, müthiş bir seslendirme, bu seriyi pek sevmem ancak tüm belgeseli baştan sona izledim. Bir benzerini MGS için istiyoruz Talha bey.
  • Talha bu işi çok iyi yapıyor. Çok eski izlediğim videolarda zaten kitap kurdu bir insan olduğunu söylemiş biri. Hal böyle oluncada anlatımlarıda çok keyifli oluyor ( örn:FTL,FEZ,Paper Please vs.). İnancım; Türkiyede oyun sektörü için tüm zamanlarda anlatımda parmakla sayılacak bir kaç adamdan biri olacaktır. Video amatörde olsa harcanan emek bir yana, diline sağlık Talha.
  • BBC belgeselleri halt etmiş.

• Gel de şimdi bu oyunu oynama
  • Hiçbir fallout oyununu oynamadım ama hep merak ettim. Rpg türüne hep soğuktum. Ama şimdi bu belgeselle gaza geldim. Mutlaka denemem lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.