Şimdi Ara

Falken övüldüğü kadar iyimi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
7
Favori
266.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahahahhaah banami dedin. Suanda eminim gecen ay indirimle aldigim orjinal 18 mercedes takim jant + continental lastik senin bindigin arabadan pahalidir.
    Hatta arttiriyorum 6 aylik maasin bile okadar etmez.
    Adam falkene ciger mundar falan demis be sana bir takim falken alayim bukadar pahaliysa senin icin 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YVOYLPY -- 17 Mayıs 2019; 2:12:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle

• özbekli35 Ö kullanıcısına yanıt
    Ahahahhaah banami dedin. Suanda eminim gecen ay indirimle aldigim orjinal 18 mercedes takim jant + continental lastik senin bindigin arabadan pahalidir.
    Adam falkene ciger mundar falan demis be sana bir takim falken alayim bukadar pahaliysa senin icin 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: YVOYLPY

Ahahahhaah banami dedin. Suanda eminim gecen ay indirimle aldigim orjinal 18 mercedes takim jant + continental lastik senin bindigin arabadan pahalidir.
    Senin gibileri çok gördük ergenlik döneminde böyle şeyler oluyor sabancı bile senin yanında fakir kalır

• An itibariyle Michelin 300 lira falken 250 lira. Arada pek fark yok. Ben alırken Michelin 250 falken 130 liraydı. O zaman mantıklıydı.şimdi değil. Bu arada 2 yıldır falken kullanıyorum iyi lastik Michelin den farkı yok. Varsa da ancak test sahasında özel ölçüm ile anlaşılır.

• O istemiyormuş bana alabilirsin. Ramazan da sevap olur 185 65 14 kullanıyorum. Ciddiysen adresi vereyim.

• özbekli35 Ö kullanıcısına yanıt
    Okey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YVOYLPY -- 17 Mayıs 2019; 10:41:35 >
  • cornfield C kullanıcısına yanıt
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YVOYLPY -- 17 Mayıs 2019; 10:41:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cornfield

An itibariyle Michelin 300 lira falken 250 lira. Arada pek fark yok. Ben alırken Michelin 250 falken 130 liraydı. O zaman mantıklıydı.şimdi değil. Bu arada 2 yıldır falken kullanıyorum iyi lastik Michelin den farkı yok. Varsa da ancak test sahasında özel ölçüm ile anlaşılır.
    300 liralık michelin'in test sonuçlarını da bilmek önemli.

Her markanın giriş-orta ve üst seviyesi lastikleri oluyor her ne kadar ıslak zemin yakıt tasarruf etiket değerleri iyi olsa da ıslak kuru yol performansı yuvarlanma direnci gibi birçok etken var, bunları kıyaslamak gerekiyor. Falken ze310 fiyatına göre tam bir fiyat performans lastiği, alternatif olarak dunlop sp sport fm800 var bunun test sonuçları bir ze310'dan bir tık daha iyi mesela.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Falken/ZIEX-ZE310-EcoRun.htm
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Dunlop/SP-Sport-FM800.htm

Bu da yakın fiyat aralığındaki michelin primacy 4
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Michelin/Primacy-4.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 17 Mayıs 2019; 23:37:45 >

• Lafla peynir gemisi yürümüyor.madem alabiyorsun görelim (ki hiç sanmıyorum böyle birşey yapabileceğini😁).dersenki ben baba parası yiyiyorum size burada hava attım ama alırsam babam çok kızar diye anlarız😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

300 liralık michelin'in test sonuçlarını da bilmek önemli.

Her markanın giriş-orta ve üst seviyesi lastikleri oluyor her ne kadar ıslak zemin yakıt tasarruf etiket değerleri iyi olsa da ıslak kuru yol performansı yuvarlanma direnci gibi birçok etken var, bunları kıyaslamak gerekiyor. Falken ze310 fiyatına göre tam bir fiyat performans lastiği, alternatif olarak dunlop sp sport fm800 var bunun test sonuçları bir ze310'dan bir tık daha iyi mesela.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Falken/ZIEX-ZE310-EcoRun.htm
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Dunlop/SP-Sport-FM800.htm

Bu da yakın fiyat aralığındaki michelin primacy 4
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Michelin/Primacy-4.htm

Alıntıları Göster
    onlar test sonucu değil kullanan kişilerin yaptığı puanlama sonucu ortaya çıkan değerler. o değerler pek dikkate alınmaz çünkü ben gitsem petlasa hepsine %100 versem petlas continentalden iyi mi olacak?ayrıca fm800 şuan hiçbir bağımsız test kuruluşu tarafından test edilmemiş bir lastik.

• predator93 kullanıcısına yanıt
    Adac firmasının 2018 yılında yaptığı testte falken sincera en iyi yaz lastiği olarak seçildi

• Bendede var memnunum meşhur markalara 2kat fiyat vermeye gerek yok.

• smsk42 S kullanıcısına yanıt
    Muck

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YVOYLPY -- 19 Mayıs 2019; 14:3:15 >
  • Çok uzattın kardeş😁biz sana nekadar kazaniyorsun veya hangi arabaya biniyorsun diye sormadık Allah daha çok versin.sen dedinki bi takım alayım bizde dedikki alda görelim böyle kuru gürültü yapmaya gerek yok.alamayacağın zaten belli ama sen bunu göstermemek için yok video yok bir kişi falan diye geri adım yapiyorsun😁delikanlı sözü demişsin zaten söz delikanlının ağzından çıkardır😉tekrar diyorum alda görelim ama alamayacağın zaten belli 😁😁

• smsk42 S kullanıcısına yanıt
    Hahah elalemin aclarina neden o parayi harciyim ki :) istiyosan haketmelisin. Sende istiyosun heralde 1k icin bukadar efor sarfettigine gore.. tam olucu yeri cikti 9-10 tane pm var. Yok kardesm be sadaka vermiyorum başka kemigi kovala 😘
    ”alamiycagini” “alamiycagini” diye bastirmissinda nelerini SATİN alabilicegimi bilsen cok uzulursun. Hadi iyi kemik kovalamalar sana hahaha nickide sumsuk yaa ahahahhaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YVOYLPY -- 19 Mayıs 2019; 14:3:49 >
  • YVOYLPY Y kullanıcısına yanıt
    Şimdi o paranın nereden geldiği belli oldu😁senin çok şeyini sattığın ve çok video servis ettiğin anlaşılıyor.kemik kemik deyip duruyorsun sana kemik falan mı yalattilar niye aklından çıkmıyor orasını bilemedim.ama senin için rahat olsun biz para için senin yaptıklarını yapmayız.istesekte yapamayız zaten onun için tek başına zengin kalmaya devam edeceksin😁 şimdi durma koca yürekli adam geçmişte sana yaşattıkları bütün kötülüklerin intikamını para harcayacak al😁😁😁

• 175/65/r14 falken sincera sn832 ecorun ile contiecocontact 6 arasinda kaldim. Sanirim bu ebatta cpc 6 yok. Olsa cpc 6 alirdim.

Sizlerin tavsiyesi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: cornfield

An itibariyle Michelin 300 lira falken 250 lira. Arada pek fark yok. Ben alırken Michelin 250 falken 130 liraydı. O zaman mantıklıydı.şimdi değil. Bu arada 2 yıldır falken kullanıyorum iyi lastik Michelin den farkı yok. Varsa da ancak test sahasında özel ölçüm ile anlaşılır.
    Haklısın,,

millet bu falkene iyi lastik baba lastik diye diye fiyatını şişirttiler.

olaydı şurda 40-50 tane rakip firmanın ajan mesajları ??

falken aldım ilk kavşakta spin attım
    ilk frende şarampole uçtum
    ilk gazlamada pati çekti lastik eridi
    kaldırıma çıktım park ettim direk balon yaptı

beyler biraz şöyle sallayında fiyatı düşşün şu falkenin . Falken alıcam çünkü?
  • Merhaba ben de az önce FALKEN 205/55/17 95W ZE310 aldım megane 1.5 dci için 2019 üretmi. bütçem sınırlıydı. 300 liraya milestone alacakken bu forumu okuduktan sonra tanesi 365 TL'den falken aldım. İnşallah değer :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.