Şimdi Ara

Falcı herşeyi bildi bunların olayı nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
58.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve pek çok mühendis gibi doğa üstü olaylara pekte inanan biri değilimdir herşeyin bir mantığını olduğunu düşünürüm

Dün akşam uyku tutmayınca aklıma geldi yaklaşık 3 4 ay önce bir falcıya gitmiştim. Abim gitmiş "lan çok fena biliyor" diyerek gaza getirmesiyle bende gitmiştim.
    20 30 dk bekledikten sonra girdim içeri hafif ****msi bi herif oturdum 2 3 dk boyunca bir şeyler anlattı, o arada bir süredir sürekli birlikte takıldığım selen diye bir kız vardı bende acaba onla uyuşuyor mu anlattıkları diye aklımdan geçiriyordum ve tam o anda selen kim dedi, ben bi afallayıp "arkadaşım bir şey hissediyor muyum bende emin değilim dedim". Daha sonra devam etti annene çok yüz veriyorsun dedi ( ki şuan öyle bir şey dese alakası yok ama o zaman harbiden doğruydu ).
    Başka şeyler de söyleyip tutturdu gelecekle ilgili direk net tarih verdi ama tutmadı. En sonunda da bombayı patlattı "sen bu selenle öpüştün mü dedi" (içimden noluyo lan beni mi takip ediyon ne ayaksın demek gelsede hee diyebildim sadece )

Şimdi benim merak ettiğim bu adam bunları nerden bilebilirki , abimin selen diye bir kızdan haberi bile yok , öpüştüğümüzü bilende selenin sadece yakın bir arkadaşı. Gelecek tahmininin tutmaması normal sonuçta en ufak hareket geleceği değiştirir ama geçmişi nasıl bildi.

ÖZET: falcı direk kızın ismini ve öpüştüğümü bildi , bu falcılar ne ayak

• Çağır falcıyı bi konuşcaz
  • Kemal sunal'ın; "biz selma hocayla sevişiyoruz da" repliği geldi aklima :D
  • bence hiç karıştırma benimde başıma boyle bı olay geldı ama anlatamıyorum cunku oyle sart kostu bana kadın bakarken anlatırsan hıc ıyı olmaz dedi
  • üç harflilerden yardım alıyordur.
  • fal, büyü işimiz olmaz bunlarla ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakikaten bazen cok dogru seyler soyluyorlar. hatta tahminlerinin bir coguda tutuyor. ilgncler valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pirtav

2. sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve pek çok mühendis gibi doğa üstü olaylara pekte inanan biri değilimdir herşeyin bir mantığını olduğunu düşünürüm

Dün akşam uyku tutmayınca aklıma geldi yaklaşık 3 4 ay önce bir falcıya gitmiştim. Abim gitmiş "lan çok fena biliyor" diyerek gaza getirmesiyle bende gitmiştim.
    20 30 dk bekledikten sonra girdim içeri hafif ****msi bi herif oturdum 2 3 dk boyunca bir şeyler anlattı, o arada bir süredir sürekli birlikte takıldığım selen diye bir kız vardı bende acaba onla uyuşuyor mu anlattıkları diye aklımdan geçiriyordum ve tam o anda selen kim dedi, ben bi afallayıp "arkadaşım bir şey hissediyor muyum bende emin değilim dedim". Daha sonra devam etti annene çok yüz veriyorsun dedi ( ki şuan öyle bir şey dese alakası yok ama o zaman harbiden doğruydu ).
    Başka şeyler de söyleyip tutturdu gelecekle ilgili direk net tarih verdi ama tutmadı. En sonunda da bombayı patlattı "sen bu selenle öpüştün mü dedi" (içimden noluyo lan beni mi takip ediyon ne ayaksın demek gelsede hee diyebildim sadece )

Şimdi benim merak ettiğim bu adam bunları nerden bilebilirki , abimin selen diye bir kızdan haberi bile yok , öpüştüğümüzü bilende selenin sadece yakın bir arkadaşı. Gelecek tahmininin tutmaması normal sonuçta en ufak hareket geleceği değiştirir ama geçmişi nasıl bildi.

Bence senin tipinden ve verdiğin cevaplardan iyi tahmin yapıyorlar,

bir üni öğrencisinin ilgilendiği bir kız olma ihtimali ne kadar %80 %90, tipin de pek şakirt değilse :D

annene yüz veriyorsun dese, bu forumda hangi genç hayır diyebilir,

al bende falına bakıyorum:

babana saygı duyuyorsun,

teyzeni seviyorsun,

sen zeki birisin,

derslerin bazıları seni zorluyor,

ileride evlenmeyi hayal ediyorsun,

masturbasyon yapıyorsun,

...

:D

• quote:

2. sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve pek çok mühendis gibi doğa üstü olaylara pekte inanan biri değilimdir herşeyin bir mantığını olduğunu düşünürüm

sazan.avi olmuşsun kim olabilir? Tabiki de abin...

• quote:

Orijinalden alıntı: wto

Çağır falcıyı bi konuşcaz

• bir arkadaşımın ananesi falıma bakmıştı geçmişte neler yaşadıysam söylemişti. perilerle iletişim kurduğu söyleniyordu ne kadar doğru bilemiyorum
  • quote:

gayet normal bir olay malum varlıklarla irtibatı olan herkes gecmişinle alakalı bilgilere bu varlıklar vasıtasıyla ulasabilir. bunda hayret edecek bişey yok.
    doğaüstü olaylara inanmam demişsin inanmanı tavsiye ederim. nasıl bir insanın ruh ve beden olmak üzre 2 farklı kutbu varsa bu evreninde fizik ve metafizik olmak üzere 2 kutbu var. önemli olan iki tarafıda gözününde bulundurarak yasamak. maalesef millet olarak uç noktalarda yasamayı seviyoruz. ya metafiziği tamamen reddedip herseyin sebep ve sonucunu (mevcut keşfedilmiş) bilimsel bilgilerimizle acıklamaya calısıyoruz yada tam tersi hiç yaratılmıs sebepleri görmezden gelip herseyi metafiziğe bağlıyoruz.

• falcı selen derken dudaklarını yalamış olabilir misin
  • Telepati yapabiliyordur belki
  • valla ünide benim sınıf arkadaşım 2-3 kez beni dumur etti fal esnasında şekilden şekile girdim her defasında ve yakın gelecekle ilgili tüm tahminleri tuttu

mesela en son ona fal baktırdığımda şunu demişti ; 1-2 gün içinde uzak bi şehire gidiceksin kalabalıkla beraber dedi , -ki o günlerde ortamımızda gezi yolculuk vs. muhabbeti yok hiç bi şekilde , ben bile unutmuştum kuzenin nişanı vardı 700km uzaklıkta .. nişana gitmicektik annemle öyle konuşmuştuk aylar öncesinde , fal baktırdığım akşam annem aradı oğlum kendine takım elbise alıp bursaya gel arabayla bizi nişana götürcen dedi ... aklıma fal bakan arkadaşın söyledikleri geldi , çok şaşırmadım çünkü alışmıştım artık bu tarif edilemeyen duruma
  • Lan saçma sapan şeyler yazıp durmayın abisi bununla dalga geçiyor o kadar...
  • Bizim bir arkadaşta böyle falcıya gitmişti 2 gün sonra yatakta ölü bulundu.
  • falcının adamı beyler inanmayın
  • kanka izmirdensin galiba bu gittiğin yeri pm atsana bana gideyim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jean Jacques Sarbi

Ciddi cevap vermek gerekirse:

Öncelikle bu konuda bazı arkadaşlar birileri her ne kadar ciddi cevap vermeye çalışsa da "millet uzaya gidiyor" muhabbeti yapacaklar. İnanmayabilirler, olaylara pekala bilimsel yaklaşmak isteyebilirler. Ama bu onlara dalga geçme hakkı vermez.

Her neyse, arkadaşım eğer abin veya başka birisi falcıya önceden anlatmadıysa, yahut 20-30 dakika beklediğin yerde muhabbet etmediysen falcının sonradan tahmin edecekleri hakkında, bir açıklama getirebilirim sanırım.

Öncelikle falcının bulunduğu mekana girdiğinde nasıldı? loş muydu aydınlatma yoksa pekala aydınlık mıydı? Tütsü veya buna benzer başka bir koku var mıydı? Yoğun bir koku olması yeterli. Sigara kokusu dahi olabilir.

Bunlar sadece varsa, görüşümü desteklemeye bir yardımcıdır. Tahminim falcının cinlerle irtibatı olduğu yönünde. Zira falcı bilemese de cinler geçmişi -geleceği değil- bilebilirler. Bu sayede falcı sana durumu anlatmıştır.

Eğer bilimsel bir açıklama getirme çabasına girişiyor olsaydım, falcının empati yeteneği aşırı yüksek olan bir empat olduğundan bunları tahmin ettiğini söylerdim.

alt kat normaldi ama falın bakıldığı üst katta bu tarz loş bir ortam vardı.

abin seni yemiş diyenler , öyle birşey mümkün değil abimle bu tarz konuları konuşmam o yüzden kız hakkında hiç bir fikri yoktu ve aşağıda da konuşmamıştık.

falcının adamı diyen arkadaş adamın adını bile hatırlamıyorum sadece cafenin ismini biliyorum onuda unutmuştum şimdi netten buldum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.