Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konsola sahip olmadığım halde yolladım ben de 2 adrese. Kazıkçı fırsatçı 10iqların o kolktukta oturarak para kazanmasını istemiyorum.
  • Kimse oyun satin almasin ben aylardir almiyorum. Adamlar 10 yillik oyuna 164 tl fiyat cekiyor. Elimde olan oyunlarla idare ederim yine almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 mail adresimden gonderdim bende

• Bu olay ya yanıtsız kalır ya da PS'in Türkiye Marketini kapattırır.
    Bizim ekonomik saçmalığımız adamları ilgilendirmez ki. Çok önemsenen bir market olduğumuzu da sanmıyorum.
    Umarım yanılırım ve fiyatlar revize olur ama çok umutlu değilim.
  • Aksam eve geçince atacağım ama ipleyeceklerini sanmıyorum en az 100 -150 bin mail olması lazım dikkatlerini çekmek için bu kadar mailde atılırmı onu sanmıyorum işte..

• Bu epostayı göndermeye geç bile kaldık. Konu başlığı olarak ne yazdınız?
  • Gönderdim mail. Umarım bir etkisi olur.
  • Destek amaçlı 2 mail adresine gönderim yaptım. kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Arkadaşlar umarım etkili olur fakat kendi ülkesinde sattığı oyunu, senin ülkenin alım gücü düşük diye neden ucuza satsın ? yani ülkenin alım gücü düştü diye ucuza satması bana biraz tuhaf geliyor anca sık indirim yaparlar belki
    hocam yukarıdada yazdım bu mantığı bırakın. çünkü endonezyada daha ucuz, abd de daha ucuz. hatta zengin memleketi hong kong da daha ucuz. yani yok türkiye avrupaya bağlı yok orada 69yuro buradada 69 yuro gibi bahane aramaya gerek yok. aha steam al sana örnek. avrupadan farklı koydu fiyatı hediye sisteminide düzenledi
  • Playstation sahibi değilim ama ben de göndereceğim. Umarım bir faydası olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrHolyday D kullanıcısına yanıt
    Biz elimizden geleni yapalım da sonuç çıkmasa bile en azından somut bir adım atmış oluruz, ileride pişman olmayız keşke zamanında yapsaydık diye

• Bir şey değişmeyecek ama destek olmak amacıyla konuyu öne çıkardım ve mailleri attım.

• Ohoo. Bunlar cete olmus bile. Bunlar fiyat dusurmez. Birbirlerini bahane ederler. Olmadi bu is boyle :(

• 2 mail adresine de gonderdim. Ayni zamanda arkadaslarima da destek teklifinde bulundum. Here goes nothing lads

• iki adrese de gönderdim, mailine geri dönüş alan olursa paylaşsın.
  • Mesajım dursun bilgisayara geçince 6 farklı e postadan atacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 8 Ekim 2018; 11:47:4 >
  • Ülkelere göre asgari ücret ve oyun fiyatı karşılaştırması, aynı zamanda bir oyunun asgari ücretin ne kadarına denk geliyor.

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 8 Ekim 2018; 11:47:22 >
  • Bir şeyin değişeceğine inanmıyorum ama bende yolladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende gönderdim ancak halen suçluyu yanlış yerde arıyorsunuz.Fiyatların düzelmesi için tl nin değerlenmesi gerek başka türlü düzelmez.Oyunlar bu fiyatlarda kalsa bile sony mobile gibi sony nin diğer bölümlerinin burdan değil ingiltereden yönetilmesi taraftarıyım.Umarım sony diğer bölümlerinide ülkeden çekerde burdakilerden kurtuluruz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.