Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yolladım maili inşallah faydası olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

paraları yoksa türkler oyun almasın diyorlar. eposta atmana gerek yok.

onlar zaten satışların düşeceğini bilmiyorlar mı zannediyorsun? kısaca senden elini yıkamışlar. bu kafadaki birine barış çubuğu uzatılmaz. onu daha çok şimartırsın. senin attığın eposta lütfen bana oyun sat diye yalvarma anlamına gelir onlar açısından. onların hoşuna gider senin yalvarman. almayacaksın 3-5 ay oyun. madem siz bunu göze alarak fiyat artırdınız buyrun oyununuz sizin olsun diyecen. senin gelirin artana kadar oyun almayacaksın. hatta playstationu satıp xbox a geçeceksin. game pass al ayda 10-20 liraya tüm oyunları oyna.

şu e postayı atacaksın. playstationdaki fiyat artışından dolayı bilgisayar+steam yada xbox şu anda daha cazip oldu. fiyatlarınızı düşürmezseniz xbox a geçmek zorunda kalacağım. bu onların kabusu olur işte.
    satışların düşeceğini bilmiyorlar ingilteredekiler.hatta buradaki sıkıntılardan haberleri bile yok bence
    bu mustafa ve ekibi nasıl çeviriyor nasıl anlatıyor bilmiyorum.fakat bunlara 209 dedik ses çıkmadı.300 dedik çıkmadı.470 dedik yine çıkmaz.ne verirsek alırlar dediği belli
    zaten fiyatlar kime göre yüksek söyleminden bunu anlıyoruz Mustafa nın
    ps türkiye dekilere yazdı söyledi sordu herkes zaten.ingiltere deki babalarının haberi var mı yok mu onu öğreneceğiz cevap gelirse yada ilgilenirlerse
    300 tl ye bile razı oldu burada çoğu kişi.470 soygunculuktur.hemde standart çıplak sürüm için istenen bedel bu.

kısaca cevap gelmezse ve ps türkiye gibi alan alsın almayan umrumuzda değil derlerse yapacak birşey yok
    zaten ben RDR 2 ile alımı kestim.herkes aynı tepkiyi verecek buradan sonuç çıkmazsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Standart Edition: 200 TL
    Special Edition: 300 TL
    Ultimate Edition: 400 TL

Yeni çıkacak oyunlarda şu politika olursa, indirim falan beklemeden direkt olarak pre-order yaparım oyunları. Kusura bakmasınlar ama 470 lira, bir oyunun standart sürümüne veremem. İndirimde de alamam, heyecanı kaçıyor, spoiler yiyiyorsun falan.

PS'in keyfi bilir açıkçası. Son zamlardan beridir konsolu artık açmıyorum bile, PC'ye geri döndüm son bir aydır. Böyle devam ederlerse ne Plus üyeliği alırım ne oyun. Yapacak bi' şey yok.

Bölge kilitli, Türkiye'ye özel fiyatlı (Steam gibi) çıkmalı oyunlar.
    xbox forza horizon 4 ultimate 370e pre order yaptım. çıkmadan 4 gün önce full 4k oyun oynamaya başladım. şimdide 400 lira. xbox pes 2019 152tlye aldım. burada sony kucaklıyor ps4 fanlarını kimse kusura bakmasın. fifa 200e düştü yanlışlıkla diye millet birbirini yedi. ben pes 2019u gittim 152tlye sakin sakin aldım. türkiye liginde oynuyorum. ps4 üm varken xbox alimmi almayimmi diye çok düşünmüştüm. şimdi diyorumki iyikide almışım. ekmeğini yiyorum. aynı futbol oyununa gidip 200 lira fazla verecektim al işte xboxın bu kaçıncı 100-200 lira bana kar ettirişi.

• Vay be neredeyse 2 oyuna eskiden bir playststion alinacak hale gelmis, yazik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hazırlayanların emeğine sağlık öncelikle

Çorbada tuzumuz olsun misali, her iki e-mail adresimden de gönderdim.
  • Güzel hareket ama asıl önemli olan ingiltereden bağımsız bir store açılırsa fiyat düzenlemesi yapılır.

Buna ek olarak boykot yapılıp fiyatlar düşüne kadar 1 TL lik bile oyun,DLC ve puan alımı yapılmaması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yolladım inşallah güzel bir sonuç çıkar umut dünyası
  • Twitterda dünya gündemi zor ama ülke gündemine sokabilirsek ordan bir çok kişi katılım sağlar. Hatta ülke gündemine girebilirsek dünya gündemi çokta zor değil sadece biraz sağ duyu lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

xbox forza horizon 4 ultimate 370e pre order yaptım. çıkmadan 4 gün önce full 4k oyun oynamaya başladım. şimdide 400 lira. xbox pes 2019 152tlye aldım. burada sony kucaklıyor ps4 fanlarını kimse kusura bakmasın. fifa 200e düştü yanlışlıkla diye millet birbirini yedi. ben pes 2019u gittim 152tlye sakin sakin aldım. türkiye liginde oynuyorum. ps4 üm varken xbox alimmi almayimmi diye çok düşünmüştüm. şimdi diyorumki iyikide almışım. ekmeğini yiyorum. aynı futbol oyununa gidip 200 lira fazla verecektim al işte xboxın bu kaçıncı 100-200 lira bana kar ettirişi.

Alıntıları Göster
    Hocam, Xbox / PS kapıştırması yapmayalım ama fiyat revizelerini Xbox'ta da görürsünüz yakın zamanda.

Xbox harika bir konsol ancak PS Exclusive avantajları sebebiyle seçimimi bu yönde yapmıştım.

• Arkadaşlar umarım etkili olur fakat kendi ülkesinde sattığı oyunu, senin ülkenin alım gücü düşük diye neden ucuza satsın ? yani ülkenin alım gücü düştü diye ucuza satması bana biraz tuhaf geliyor anca sık indirim yaparlar belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

satışların düşeceğini bilmiyorlar ingilteredekiler.hatta buradaki sıkıntılardan haberleri bile yok bence
    bu mustafa ve ekibi nasıl çeviriyor nasıl anlatıyor bilmiyorum.fakat bunlara 209 dedik ses çıkmadı.300 dedik çıkmadı.470 dedik yine çıkmaz.ne verirsek alırlar dediği belli
    zaten fiyatlar kime göre yüksek söyleminden bunu anlıyoruz Mustafa nın
    ps türkiye dekilere yazdı söyledi sordu herkes zaten.ingiltere deki babalarının haberi var mı yok mu onu öğreneceğiz cevap gelirse yada ilgilenirlerse
    300 tl ye bile razı oldu burada çoğu kişi.470 soygunculuktur.hemde standart çıplak sürüm için istenen bedel bu.

kısaca cevap gelmezse ve ps türkiye gibi alan alsın almayan umrumuzda değil derlerse yapacak birşey yok
    zaten ben RDR 2 ile alımı kestim.herkes aynı tepkiyi verecek buradan sonuç çıkmazsa.

Alıntıları Göster
    hepsinin haberi var nerede ne olduğuyla alakalı. o seviyedekiler aptal değildir. endonezyada rusyada neden ucuz? hepsinin hesabını yapıyorlar. nerede ne olduğunu iyi biliyorlar siz merak etmeyin. ki bence ps4 ün bunu yapması esas kendine sıkıyor kurşunu. çünkü artık çipi var ps4 ve ps4 pronun. 1 oyuna 300 lira vermeye razı olan gidip kırdırsın ps4 ü 10 liraya oynasın o oyunu. yani alternatif çip kırdırmak. eskiden olsa tamam millet mecbur 300-500 verecek deseler anlarımda. şimdi çip var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Hocam, Xbox / PS kapıştırması yapmayalım ama fiyat revizelerini Xbox'ta da görürsünüz yakın zamanda.

Xbox harika bir konsol ancak PS Exclusive avantajları sebebiyle seçimimi bu yönde yapmıştım.

Alıntıları Göster
    ben fiyat olarak yazdım konsol özelliği olarak değil. epostadada fiyat olarak steam ps4 karşılaştırılması yapılmıyor mu? steami çıkartıp xbox ı koydum yerine. her xbox ps4 yazısına kapışma olarak önyargılı bakmayın lütfen.
  • Bende mail attım, umarım bir etkisi olur
  • Bir mail de ben yolladım,inşallah bir şey olur,hadi bakalım.
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Artan oyun fiyatlarını ve alım gücümüzün ne kadar olduğundan bahsetmiş.

Asgari ücretin 3te 1 i bir oyun yapıyor demiş.

Ne var mailde anlayamadım ben? Ne deseydi mesela, bütün dünya kıskanıyor o yüzden zam yapıp bizi batırmaya çalışıyorlar falan mı deseydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps'im yok ama iki mail adresine de maili gönderdim.

Arkadaş mail için konu da eklese iyi olurdu. "video game prices in turkey" ile gönderdim ben.

Güzel çalışma takipteyim.
  • Konuya herkesin destek vermesi gerekir konuyu açan ve uğraşan arkadaşların eline emeğine sağlık

• Valla bu gelişmenin üzerine steam fiyatlara zam yapabilir burası Türkiye

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican456 -- 18 Ekim 2018; 8:35:58 >
  • Valla hocam maili gönderdim değişmese bile her şeyin farkında olduğumuzu bilsinler en azından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.