Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mestrant

Tam bilmiyorum region lock muhabbetini ama ben yurtdisinda yasiyorum trden alir alir gotururum?

Alıntıları Göster
    türkiye'den alınma kredi kartın yoksa alınamıyor zaten region lock var gibi birşey. harici sitelerden cüzdan kodu da satılmıyor tr psn için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mestrant

Tam bilmiyorum region lock muhabbetini ama ben yurtdisinda yasiyorum trden alir alir gotururum?

Alıntıları Göster
    Evet tabi doğru şuan için yapılabiliyor bizde endo veya us psn den alışveriş yapabiliyoruz bunu kapatırlar olur biter. Yani biraz uçuk bir şey söylüyor olabilirim. Fiyatlar düşsün gerisi mühim değil ya. Söylenene göre Steam halen doları 1.5 TL hesaplıyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 farklı mail adresinden gönderdim.

• hell line kullanıcısına yanıt
    Nr güzel anlatmışsın
  • Yolladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

türkiye'den alınma kredi kartın yoksa alınamıyor zaten region lock var gibi birşey. harici sitelerden cüzdan kodu da satılmıyor tr psn için.

Alıntıları Göster
    Evet ama fifa 209 TL olduğunda reddittekiler bir site aracılığı ile sanal kart oluşturup cayır cayır aldı oyunu.

Bölge kilidi olacaksa xbox gibi olması lazım, paralı vpn bile işe yaramıyor artık xboxda.

• ben de gönderdim hadi bakalım.
  • Play Stationa ne yazıyonuzki,

Cumhurbaşkanına yazın Cimer'e, kur farkından dolayı oyun alamıyoruz diye.
  • Yolladım gitti. Umarım bir çözüm olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

Evet ama fifa 209 TL olduğunda reddittekiler bir site aracılığı ile sanal kart oluşturup cayır cayır aldı oyunu.

Bölge kilidi olacaksa xbox gibi olması lazım, paralı vpn bile işe yaramıyor artık xboxda.

Alıntıları Göster
    keşke olsa ama sony altyapı olarak çok ilkel durumda pek umudum yok. gerçi baktığın zaman xbox'ta böyle bir engel var ama adamlar yine de cayır cayır zam yapıyor 500 liraya çıkardılar ac'nin fiyatını keza gold da öyle. belki de fiyat farkı mevzusu işin kılıfı yıllardır endonezya psn'de oyunlar ucuza satılıyor.

• Bende atabildiğim kadar attım attırdım, umarım bizleri dikkate alırlar ve bir şeyler yaparlar. Yoksa Sony Türkiye ve ps Türkiye bir halt yapacağı yok.

Olumsuz bile olsa mantıklı bir geri dönüş yapılmasını bekliyorum. Fiyatlar düşmüyor sebebi şu denilsin yada yapmak istiyoruz fakat engel şu desinler...

470 tl oyun mu olur ? Bu kur seviyelerinde oluyor fakat birazda buradaki insanları ve alım gücünü hesap etmek lazım. Birde üstüne geneli öğrenci olan kardeşlerimiz, o sebeple umarım bu mailler bir çare olur

• Bende yolladım ama sonuç alma ihtimali çok düşük,sıfıra yakın hatta.

• quote:

Orijinalden alıntı: hell line

Ülke kültürü orjinal oyuna senelerdir ters.

Playstation ilk çıktığında sony bayinin çipli konsol sattığını gördü bu gözler.

CD.ci pasajlarında çipe 2 kablo lehimleyip rgb kablo almadan tvde siyah beyaz renk sıkıntısını çözen ustalarla muhattap olduk.

Resident evil , tekken , silent hill , grandturismo ve pesle sabahladık arkadaşlarla aynı evde toplanıp.

Kendiniz indirip verbatim dvd5 ve dvd9 lara oyun çektik gittik lazer baskısını alıp siyah dvd kutularına koyduk dizdik masamıza kitaplığımıza...

PS2 dönemi daha fazla yoğun oldu bu işlerle , matix infinty modbo çipler vs. zirveye çıktı...

PS3 ile birlikte nesil ve devir değişti , ps kafeler online ile birlikte evlere girdi.

Bebeler dediğimiz nesil anneye babaya acımadan oyun ve eklenti aldırdı.

Birbirlerine büyük küçük demeden ağız dolusu küfür ve hakaret ettiler.

Şimdi ise single player oyunculuğu el birliği ile bitirdiler , oyun demek online olarak adam vurmak ve kesmek haline geldi , oyun kültürünü komple yozlaştırdılar.

Bir oyun alıp bir sene oynayan insanlar var.

Konsolculuk gamer dediğimiz olay bu değil kesinlikle...

Bu oyun olayının bitiş sebeplerinden biri sadece.

Öbür sebep için hiç uğraşmayın , oy veren aileniz ve o sandığa doğru zarfı attığınızı düşündüğünüz an herşey ps1 ve ps2 dönemlerine dönecektir.

Boşa mail atıyosunuz adamlarda 60 birim olan oyun bizde niye 450-800tl diye düşünüp durursunuz yoksa.

Çözüm ilk olarak siyasidir.

İkincisi ise ya oyun almamak yada çipi çıktıysa kırıp oynamak.

xbox360 zamanında 2 konsol alan vardı biri online biri korsan için , ozaman ekonomi daha düzgündü.

Şimdi iki konsol alabilen zaten oyununu da alıyo :)
    Hocam dün MGS 1 oynadım daha CD1 deyim ağlayacağım neredeyse, evet grafikler çöp oğlu çöp ama hikaye var, detay var adam gibi oyun.

Eskiden oyunun oyun olduğu zamanlarmış, şimdikiler ise çöp

• E postayı yolladık umarım Türkçe alt yazı içinde böyle birlik oluruz

• ben de yolladım. her gün birer kez atalım. akıllansınlar.bu nedir ya 400bilmem kaç tlye oyun mu satılır kafayı yemiş bunlar
  • hocam b en varım mantıklı bir girişim
  • Ben de email gönderdim

• Hadi bakalım birlikten kuvvet doğar inşallah sonuç alırız

• Konsolum yok ama The Last of Us'ı pintipandadan izlemiştim ... Tam destek ..
  • Konsolum yok ama iki adresede mail attım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.