Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail 4 adet yollandı

• Gönderildi. Umarım ps, xbox, pc oyuncusu herkes bu konuda destek verir. Bundan bir şey çıkmaz demeyin farkındalık yaratmak için çok güzel düşünülmüş bir şey.
  • Gönderdim bende

• yolladım ama pek umudum yok adam 1-2 mesajı okuyup ondan sonra ki türkiye'den gelen mesajları okumadan sileceğine emin gibiyim maalesef :(
  • Elinize sağlık inşallah faydası olur.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Eğer sayı çok fazla olursa muhakkak geri dönüş olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umudum yok ama 2 mailimdende gönderdim.
  • değerlendirmeyi kaale alırlar umarım bizi
  • Ben de mail gönderdim .
  • kaale almazlarsa yapılacak şey belli . bizde onları kaale almayacağız ve protesto edeceğiz. oyun almayacağız, plus almayacağız , twitterdan etkinlikler yapıp sesimizi duyurmaya çalışacağız (ekşisözlük ile ortak çalışılırsa bu twitter olayı dahada etkili olur)
  • Hadi bakalım iki farklı mail adresimden gönderdim mailleri. Ps türkiye nin başındaki herifler hiçbir işe yaramıyor. Döviz arttı , şu oldu , bu oldu diye kolay bahaneler sunmay gerek yok.

Aynı oyun steamda , xboxta yarı fiyatına oluyorsa demek ki oluyormuş geçin bu işleri..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönderdim bende umarım kaale alırlar.

• Bu hareketin daha çok kişiye yayılması için, yapılacak en iyi şey sosyal medyayı kullanmaktır. Özellikle milyon takipçisi olan youtuberlara bu konu iletilmelidir. Yayinlayacaklari bir videoda bu konuya değinip, takipçilerinden mail atmasını isteyebilir. O zaman baya bir katılım olacaktır. O zaman buna tepkisiz kalamayacaklardır.

• Konu tamam da, metin içeriğinde ülkeyi mi gömüyorsun, artan oyun fiyatlarını mı söylemek istiyorsun belli değil. İngiltere deki adama ne TL'nin değer kaybetmesinden, asgari ücretin 1603 TL olmasından, temel yaşam ihtiyaçlarının karşılanamamasından be kardeşim. Yanlış bir mail olmuş. Bu aradan şunu da belirteyim ben PS değil XBOX kullanıyorum destek için bir bakayım dedim ama mail metni olmamış.
  • Ps nım yok ama genede mail attım. Bence herkesin mail atması gerekli toplumca dayanışma yoluyla hak ettiğimizi alabiliriz.
  • Selamlar,
    Bence bunun için change.org'dan bir imza kampanyası yapın ve bu maili atarken linkini ekleyip bakın 5000+ kişi bizimle aynı fikirde gibi bir ifade ekleyin. Tabii diğer forum ve platformlardan da imza kampanyasına destek istemelisiniz. PS'im olmasa bile ben imza atarım mesela:)

eğer imza kampanyanız 1000-2000'de kalırsa çok bir şey beklemeyin yalnız :(
  • paraları yoksa türkler oyun almasın diyorlar. eposta atmana gerek yok.

onlar zaten satışların düşeceğini bilmiyorlar mı zannediyorsun? kısaca senden elini yıkamışlar. bu kafadaki birine barış çubuğu uzatılmaz. onu daha çok şimartırsın. senin attığın eposta lütfen bana oyun sat diye yalvarma anlamına gelir onlar açısından. onların hoşuna gider senin yalvarman. almayacaksın 3-5 ay oyun. madem siz bunu göze alarak fiyat artırdınız buyrun oyununuz sizin olsun diyecen. senin gelirin artana kadar oyun almayacaksın. hatta playstationu satıp xbox a geçeceksin. game pass al ayda 10-20 liraya tüm oyunları oyna.

şu e postayı atacaksın. playstationdaki fiyat artışından dolayı bilgisayar+steam yada xbox şu anda daha cazip oldu. fiyatlarınızı düşürmezseniz xbox a geçmek zorunda kalacağım. bu onların kabusu olur işte.
  • Standart Edition: 200 TL
    Special Edition: 300 TL
    Ultimate Edition: 400 TL

Yeni çıkacak oyunlarda şu politika olursa, indirim falan beklemeden direkt olarak pre-order yaparım oyunları. Kusura bakmasınlar ama 470 lira, bir oyunun standart sürümüne veremem. İndirimde de alamam, heyecanı kaçıyor, spoiler yiyiyorsun falan.

PS'in keyfi bilir açıkçası. Son zamlardan beridir konsolu artık açmıyorum bile, PC'ye geri döndüm son bir aydır. Böyle devam ederlerse ne Plus üyeliği alırım ne oyun. Yapacak bi' şey yok.

Bölge kilitli, Türkiye'ye özel fiyatlı (Steam gibi) çıkmalı oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bu hareketin daha çok kişiye yayılması için, yapılacak en iyi şey sosyal medyayı kullanmaktır. Özellikle milyon takipçisi olan youtuberlara bu konu iletilmelidir. Yayinlayacaklari bir videoda bu konuya değinip, takipçilerinden mail atmasını isteyebilir. O zaman baya bir katılım olacaktır. O zaman buna tepkisiz kalamayacaklardır.
    o youtuberlar para alıyorlar sony den tutupta sony e karşı olan bir hareketin içinde bulunmazlar. yani onları sony nin personeli gibi düşün.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.