Şimdi Ara

Fahiş Fiyat İstemiyoruz! CİMER Etkinliğimiz Başladı - İnternette Kalite Hareketi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
6
Favori
37.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
657 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AmatVictoriaCuram A kullanıcısına yanıt
    Devletimiz sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzerime düşeni yaptım, umarım netspeed, Türknet gibi firmalarda da fiyat düşmeye gidilir. 64 TL verdiğim paket 76 TL'ye yükseldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tastarakay -- 24 Aralık 2018; 16:5:42 >
  • Beklediğiniz için teşekkür ederim yani o zaman haber doğru ocak ayından sonra Demek ki Mart'a kadar bize yeni tarifeleri kabul ettirmeye çalışacaklar ya benim anlamadığım bir şey var Acaba bunu YouTube bitirmek için mi yapıyorlar ya böyle giderse ülkede internette bir şey kalmayacak zaten mesela YouTube'da bir karar almış galiba Yanılmıyorsam kişisel Ne kadar hesap varsa hepsini kapatacakmış Hayırlısı olsun
  • Sözleşmemi yenilemedim. Gerekirse internet kullanmam.
  • Güncel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cimer e yazdım tamamen kendim yazmama rağmen 10 dk sürdü... Kimse Türkiye Cumhuriyeti Devletinden büyük değildir filan dedim. Zam yapılacaksa da maksimum memurlara yapılan zam oranında yapılabilir dedim...

BOS DURMAYIN, AMAAAN NE OLACAK YA DEMEYIN. HERKES EL ATSA KIM BILIR NELER OLUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihburak95 -- 24 Aralık 2018; 16:45:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pcden yapmıyorum hocam yayın , ipad prodan yapıyorum herhangi bir ayara izin vermiyor maalesef. sadece 1080 ,720 ,480 seçebiliyorum.
  • superonline vdsl tahhüdün bitmesine 3 ay kaldı.
    Şimdiden başka firmaya geçsem mi?
    Gerçi cayma bedeli falanda var.
  • Fahiş Fiyat İstemiyoruz! CİMER Etkinliğimiz Başladı - İnternette Kalite Hareketi

Gelen cevap boyle :D

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    adamlar resmen sallamamış dalga geçmişler
  • Aynen kafa bulmuslar :)

• Destekliyorum foruma giren herkesin öne çıkarması lazim

• Tastarakay kullanıcısına yanıt
    fiyatlar artıcak dusme yok

telekom port ucretine zam istedi btk buyuk ihtimal kabul edecek

bankaların zararı nasıl kapatılacak

artı kurlar arttı

artı enflasyon arttı daha onlar eklenecek dusme olmasını beklemeyin
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Artık nereden para alacaklarını şaşırmış arsızlar. Bu kadar açgözlü de olunmaz be arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 24 Aralık 2018; 17:46:5 >
  • daha net yazılamazdı akp den çözüm bekliyoruz sitemimiz partiye değil özel sektör tilkilerine kanunu kitabı kensine göre ayarlıyor nasıl olsa serbest piyasa devlet varsa müdahil olsun abi asgari ücret yüksek diye müdahil olmayı çok iyi biliyorsunuz

• Destek

• Herkes topluca internetlerini kapatmaya kalksa yola gelirler de.Bizde nerede öyle organizasyon.
  • Güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

Herkes topluca internetlerini kapatmaya kalksa yola gelirler de.Bizde nerede öyle organizasyon.
    ne kapatması fiyatlar artçak diye çoğu taahhüt yeniledi ucuza kullanayım diye

• Hep destek, tam destek!

Arkadaş ne çektik bu internet sorunundan yahu? Adam akıllı bir internet sağlamak bu kadar zor mu? Kan emiciler daha çok zengin olsun diye kullanıcılar bu kadar rezil edilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.