Şimdi Ara

Fahiş Fiyat İstemiyoruz! CİMER Etkinliğimiz Başladı - İnternette Kalite Hareketi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
6
Favori
37.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
657 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/cimere-5-ayda-100-bin-basvuru-218090h.htm
    kanallar bile ücretli olacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD386127B -- 24 Aralık 2018; 20:38:49 >
  • Anlayamıyorum arkadaş! Ben 100mbps 100gb yavaşlayınca 24mbps'e düşen yanında Full Paket KabloTV (Sinema futbol vb.) İçin 89TL ödüyordum. Kota kalktı bahanesiyle paketim 250TL OLMUŞ! Şuanda 50mbps 100gb yavaşlayınca hızı 16mbps'ye düşen ve yine KabloTV full paket olan kampanyaya 86TL veriyorum! Bu kota kalksın kampanyası da gördük biz ama ne işinize yaradı anlamadım. Resmen kendi kanınızı emdiriyorsunuz. Eğer bu konunuz da ciddiye alınırsa sanırım Türkiye'de sadece SABANCI ailesi internet bulacak. Aynı parayı ödeyip daha az hız alıyorum sayenizde. Sizin kampanyalarınız yüzünden kalkan bir şey yok. Sadece artan bir şey var. O da internet fiyatları. Sağda solda şimdi de internet fiyatları pahalı diyorsunuz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmişte ne mutluydunuz çok nadir duyulurdu kotam bitti derdi. Duyulsa bile 1 hafta beklerdik yenilenmesi için. Şimdi insanlar evlerine internet ve televizyon alamayacak. Bu kampanya sadece internet fiyatlarını arttırdı. Aynı kampanya yine aynı ama fiyatı eskiden 89TLidi şu anda 250TL! Bu kampanyaları İSS'lerin reklam departmanlarından çıkartmadıkları ne malum arkadaş! Adamları zengin ediyorsunuz cidden.

• Bende gönderdim cimere destek destek++
  • Destek
  • Fabianoo kullanıcısına yanıt
    Şimdi şu sorulara cevap veriniz, lütfen kaçınmayınız, siz cevap verdikçe bir mesajım daha olacak:

2 sene önce AKK'yi aştığınızda hızınız kaç Mbps'ye düşüyordu?

Bizim kampanyamızın başlangıç tarihi nedir?
    İptal et ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 24 Aralık 2018; 22:47:51 >
    Dünyada zorluklara göğüs germeden hiçbir şekilde istediğini elde edip rahat bulamazsın, armut piş ağzıma düş diye birşey yok. Önceden akk protesto ediliyordu şimdi de nasıl akk'yi protesto ettiysek aynı şekilde fiyatları protesto edeceğiz, burası türkiye maalesef tüketiciyi koruma denen birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabianoo

Anlayamıyorum arkadaş! Ben 100mbps 100gb yavaşlayınca 24mbps'e düşen yanında Full Paket KabloTV (Sinema futbol vb.) İçin 89TL ödüyordum. Kota kalktı bahanesiyle paketim 250TL OLMUŞ! Şuanda 50mbps 100gb yavaşlayınca hızı 16mbps'ye düşen ve yine KabloTV full paket olan kampanyaya 86TL veriyorum! Bu kota kalksın kampanyası da gördük biz ama ne işinize yaradı anlamadım. Resmen kendi kanınızı emdiriyorsunuz. Eğer bu konunuz da ciddiye alınırsa sanırım Türkiye'de sadece SABANCI ailesi internet bulacak. Aynı parayı ödeyip daha az hız alıyorum sayenizde. Sizin kampanyalarınız yüzünden kalkan bir şey yok. Sadece artan bir şey var. O da internet fiyatları. Sağda solda şimdi de internet fiyatları pahalı diyorsunuz!
    Katılıyorum milyonlarca dar gelirli vatandaş dh tayfası tarafından mağdur edildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• radko kullanıcısına yanıt
    Üstte yazdığım mesaj sizin için de geçerli.

Şimdi şu sorulara cevap veriniz, lütfen kaçınmayınız, siz cevap verdikçe bir mesajım daha olacak:

2 sene önce AKK'yi aştığınızda hızınız kaç Mbps'ye düşüyordu?

Bizim kampanyamızın başlangıç tarihi nedir?
  • Türk Telekom ve Turkcell Superonline kullanıcısı olmayanlar, CİMER'e şikâyet edebiliyor mu?
    Hakkımızı aramakla en baştan hatâ yapmışız, şimdiki fiyatlara itiraz etmeyelim bari. Zararın neresinden dönsek kâr

Bu arada, yancı firmalardan kaç ₺ alıyordunuz. Kâr büyükse bilelim hani
  • İnsan gerçekten hayret ediyor...
  • beyler tt ay başı gelmeden 50mbit vermiş 16mbit e düşmüştüm...bugüne özel birşeymi acaba?
  • gelip gece 2-8 arası zazten ucuza sınırsız indiriyordum keşke akn kalkmasaydı diyenler? yahu 2-8 de internette kalite hareketi sayesinde geldi, bundan haberiniz yok mu? hey sen 100 mbps e 89 lira veren arkadaş, 100 mbps ten 3 mbps e düşmeyi ÇOK ÖZLEDİN herhahlde ? 100 den 24 e düşüyormuşta çok iyi oluyormuşmuş. sanki babası verdi ona 100 den 24 e düşmeyi. gece 2-8 de, akn sonrası hızların artması internette kalite hareketi ve donanımhaber topluluğunun sayesindedir. burada bazı firmalar o....u çocukluğy yapıp haksız ve yasa dışı olarak fiyatlara zam yapıyorsa bunun buradaki insanlarla ne alakası var.

ayrıca burada akn savunan hesaplara bakıyorum toplam 5 mesajları var 5 ide bu konuda. tamam anladık maaşlı trolsünüz ama insanı deli etmeyin lan! şerefsizler. size ödenen maaşlar yüzünden herşey bu kadar zamlı gelmiş birde bunları savunmayın.

tt haksız ve yasa dışı fiyat artırımından geri dönmesse bu harekete zamanında destek verip bu yasanın çıkmasını sağlayan, mecliste bu yasaya oy veren, milletvekillerine tekrardan ulaşılmasını öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 25 Aralık 2018; 0:4:54 >

• LooF kullanıcısına yanıt
    Kaldırıldı kota ondan.
  • Yazıklar olsun. Yazıklar olsun..

• Benim heray 60 gelen faturama güncel fatura 80 yazmis Türk Telekom . Sizde de böyle bir durum oldumu?

• Son durum en arkadaşlar? Bayadır takip edemiyorum olayları ve ttnet kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.