Şimdi Ara

FAF Integral ve fasikül önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alma kurallarını halledip 2.kısım için faf integrali bekliyordum. Fiyatı görünce almama kararı aldım. Kendi tabirinizle kuşa dönen konuları bu kadar geç çıkartıp bu fahiş fiyatlara satmak birazcık ilginç olmuş(Geçen sene koskoca lti 150 liraydı)... 2.kısmı youtubeden halledip bir tane fasikül çözeceğim. Çözümleri olan fasikül önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meduck -- 30 Nisan 2019; 12:54:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukarı

• Diğerleri 80 sayfa fasikül+konu anlatımı 50 lira ydı bu 92 sayfa 60 lira 12 sayfa 10 lira 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Graduated Man G kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç

• beyler beğenmiyorsanız başka kapıya behzat trolü sanmayın ama piyasadaki en iyi işi o adam yapıyor istediği fiyattan satar.Kapitalizm ve serbest piyasa ekonomisi
  • karakorsan95 kullanıcısına yanıt
    Kitap içerikleri gayet iyi ve anlatımı da iyi ama...

• Apotemi alınabilir. Çözümleri neredeyse bitmek üzere. Son 45-50 sayfası kaldı.
  • karakorsan95 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de beğeniyorum sadece fiyat sıkıntı ama alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pisagor kullanıcısına yanıt
    ortalama ne kadar süre alır hocam (temelim var,maratonları ve kazık soruları pas geçeceğim)
  • Pisagor kullanıcısına yanıt
    Çözümleri yoktu diye biliyordum. Çözümleri sitelerinde mi yoksa telefon uygulamasında mı?
  • Tahminimce 1,5 veya 2 hafta civarında bitirilir. Zaten maraton testleri dışında ekstrem soruları pek yok. @MarginalEngineer

Sitede de mobilde de çözümleri var. Lakin pdf olarak hazırlanmış. Eğer video çözümlü istiyorsan endemik veya çapa yönebilirsin. @meduck
  • apotemi+atölye matematik apotemi 22 lira, 38 liran cebinde kalsın deneme alırsın o parayla
  • Aslında benim de düşüncem bu yöndeydi, çap veya apotemi fasikülü almak arasında kararsızım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.