Şimdi Ara

Facebook, Instagram'ı 1 milyar dolara satın alıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
9.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bdurmus

yahu 1 milyar dolar facebook için para mı?? istese ali ağaoğluda alabilir bu paraya instagram'ı

yamuluyorsam düzeltin ama zamanında facebook'a 40 milyar dolar vermişlerdi ama satılmamıştı, şimdi değeri 100 milyar doları buluyor..
    100 milyarın yanında 1 milyar nedir, %1

Facebook'un gerçek değerinin 100 Milyar dolardan çok daha fazla olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

quote:

android e de geldi ya artık girilmez ne kadar amele varsa hepsi hücum eder şimdi oraya

iPhone kullananlar kadar olmasa da Android kullanan ameleler de var evet.

iPhone alıp amacı hava atmak olanlar asıl amele onlar. Gidip iPhone parasını bir Android telefona veremezler. Niye çünkü herkes bilmez o telefonun iPhone kadar pahalı olduğunu. Aslında çok daha fazla işini görecek olan bir telefon alamaz o ameleler.

edit: Yorumumdan %10 luk aklı başında iPhone kullanıcısını ayırıyorum.

bana android i savunduğuna göre daha iphone,ipad vb kullanmamış olduğunu çıkarıyorum, önce onları kullan stabilitesini ve kullanışlılığını gör ondan sonra konuşalım senle hava atma kısmına gelince havan kime yabancı derim hava atınca başın göğe mi erio

Yeterince kullandım. Ben cihazı kötülemedim dikkat ettiyseniz. Neyse kime ne anlatıyorum. iPhone alamıyoruz android alıyoruz işte... Çokta umrumda değil bu tartışmalar artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

android e de geldi ya artık girilmez ne kadar amele varsa hepsi hücum eder şimdi oraya

Senin gibi apaçilerle dolmasından daha iyidir... Okumuşun ama boşa

Senin anlayışında ancak bu kadar olabilirdi, uygulama apple a özel olsaydı hem kullanan belli bi çevre olurdu şimdi ne kadar ipini koparan varsa doluşcak "spam" yuvası olcak bi de bu tarafından bak, %99,9 android kullanıyosundur sen

Dostum sözümü yanlış anlamanı istemem ama iPhone diye övüyorsun ama iPhone 300 TL - 3000 TL arasında bir cihaz. Herkesime hitab ediyor ( 2G 300 TL). Yani 300 TL'si olan biri ipini koparıp android alıp geliyorsa iPhone 2G kullanan biri de ipini koparıp gelebilir?? android te aynı 300 ede android tel var, 2500'ede. Android telefonlara örnekHTC One X 2000 TL, SGS 2 1650 TL - Sensation XE - XL 1800 TL, Galaxy Note 2250 TL, Nexus Prime 2200 TL. Şimdi bu kadar para veren insan ipini koparıp gelmiş mi sayılacak?

Arkadaş hala Instagram'ın Android'e gelmesinin şokunu atamamış belli.Birde üstüne Facebook'a gelince dayanamamış.Öfkesini kusmuş.

• Instagram kullanmamak için bir sebep daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android'i kötüleyenleri gördükçe gülüyorum. Evet ele ayağa düşmüş olabilir fakat Android'e alışanda bırakamıyor, bırakmıyor. Şimdi çıkıp 1-2 kişi "Sen İphone kullandın mııııııııııı" diyeceklere cevabım ise;
    Telefoncunun telefonu olmaz. Bugün Android yarın İos.
  • Instagrama sadece foto filtre uygulamasi olarak bakan yeni yetmeler. Get out!!
  • Olası bir rakibi ekarte etti facebook yoksa uygulamayı yapamayacağından değil.
  • Hadi hayırlısı. Adam 100 TL'ye uygulama yaptı, 1 milyar $'a sattı. Mübarek adammış.
  • Para fazla geliyor sanırım...
  • Bir milyar dolar iyi para :)
  • 1 milyar dolar ne kadar yapıyor
    1 trilyon
    1 kat tirilyon
    1 kent tirilyon
    1 marlboro tirilyon

?
  • ELEMAN ARANIYOR,kendine güvenen verilen görevleri yapabilen ve aktif olarak çalışabilecek olan interneti ve bilgisayarı iyi kullanabilen ELEMAN ARANIYOR...Arkadaşlar bu haberin gerçekliğini görmeniz için
    sizleri kariyer odamıza canlı görüşmeye davet ediyorum
    sorularınıza cevap alabileceğiniz arkadaşlarımız bu odada
    görev almaktadırlar. Kariyer oda linki :http://ortakheyecan.com/sgkariyeroda/?pid=4f1420a04dac6http://ortakheyecan.com/ortakgelir/affiliates/signup.php?pid=bb204bd9

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Senin gibi apaçilerle dolmasından daha iyidir... Okumuşun ama boşa

Senin anlayışında ancak bu kadar olabilirdi, uygulama apple a özel olsaydı hem kullanan belli bi çevre olurdu şimdi ne kadar ipini koparan varsa doluşcak "spam" yuvası olcak bi de bu tarafından bak, %99,9 android kullanıyosundur sen

2 sinide kullanıyorum. Senin mantıkla ipini koparan android.Kendin koparmışın !!!

• yuh paraya bak.
  • Bence çok güzel bir hamle yaptı. Kimilerine göre bir fotoğraf uygulaması, kimilerine göre kullanıcı bilgileri. Bunu ayırmak önemli.
  • şahsen ben cebimde olsa vermem o parayı.
  • Elemanlarda para çok tabi. İyi para
  • Bu program nedir bilgisi olan var mı?
  • Facebook'ta kullanıcının ne işine yarayacak. Patentini alıp her noktasına Düzenleyip facebook'a at gibi bir saçmalık eklemek için mi alıyorlar yoksa, facebook a uygulamayı monte edip oradan kullanıcının düzenlemesini mi sağlayacaklar.
    1 milyar dolar gibi bir parayı vermek gerçekten çok saçma..
    Ama diyecek birşey yok.
    Vardır elbet bildikleri.
    Sonuçta facebook gibi bir siteyle dünyayı tanıştırıp , insanların tanışıp ilişki yapmasına, nişan yapmasına, evlenmesine , boşanmasına , intihar etmesine , ölmesine vs.vs. olanak sağlayarak ne kadar akıllı olduklarını gördük..
    Bakalım bundan da birşey çıkar ve o da boş birşey olmaz
  • android i savunanların nerdeyse hepsi ios kullanmaynlardır.daha bugün android telefona baktım arkadaşın, telefon ne kadr ii olursa olsun android'se hayatta almam :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.