Şimdi Ara

Facebook, Instagram'ı 1 milyar dolara satın alıyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
9.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi hoş uygulama ama 1milyar dolar edecek ne var yahu şaka gibi
  • kim ne derse desin Facebook
  • iOS'ta ve Android'de oldukça fazla sayıda indirme yapılan bir uygulama.Ben geleceğe yönelik olarak iyi bir hamle olduğunu düşünüyorum.Fiyat fazla ama bunun karşılığını alabilir kısa sürede.
  • Yuh. Altı üstü küçük bir fotoğraf işleme yazılımı bu paraya photoshop u satın alır. Bu ne saçmalıktır. Var bu işte bir iş, dh ın hatalı haberi de olabilir.
  • yahu 1 milyar dolar facebook için para mı?? istese ali ağaoğluda alabilir bu paraya instagram'ı

yamuluyorsam düzeltin ama zamanında facebook'a 40 milyar dolar vermişlerdi ama satılmamıştı, şimdi değeri 100 milyar doları buluyor..
    100 milyarın yanında 1 milyar nedir, %1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 10 Nisan 2012; 1:06:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Yuh. Altı üstü küçük bir fotoğraf işleme yazılımı bu paraya photoshop u satın alır. Bu ne saçmalıktır. Var bu işte bir iş, dh ın hatalı haberi de olabilir.

instagram için iphone alan kitlenin varlığını görebilirsek bu uygulamanın ne kadar kudretli olduğunu anlayabilirsiniz. 1 milyar dolar gayet mantıklı. hatta karlı bir alış olmuş.
  • o para kullanici sayisina veriliyor.programa degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Vaybe alt tarafı 2 dandik efekt var :D
    Bakış açın öyle olunca dandik olmasıda doğal oluyor

programı kullanmadım ama apaçilerin "hazır shop" programlarından biri sanırım.

şahsen bende adobe master collection cs5 var, böyle uygulamalar komik geliyor bana.

Programı kullanmadığın belli uygulama sadece resim editleme değil...
  • Biraksinlar Milyar dolarlari, su zimbirtiyi Blackberry'ye cikarin, gerisi baglamaz.
  • android e de geldi ya artık girilmez ne kadar amele varsa hepsi hücum eder şimdi oraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

android e de geldi ya artık girilmez ne kadar amele varsa hepsi hücum eder şimdi oraya

Senin gibi apaçilerle dolmasından daha iyidir... Okumuşun ama boşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 10 Nisan 2012; 2:21:16 >
  • quote:

android e de geldi ya artık girilmez ne kadar amele varsa hepsi hücum eder şimdi oraya

iPhone kullananlar kadar olmasa da Android kullanan ameleler de var evet.

iPhone alıp amacı hava atmak olanlar asıl amele onlar. Gidip iPhone parasını bir Android telefona veremezler. Niye çünkü herkes bilmez o telefonun iPhone kadar pahalı olduğunu. Aslında çok daha fazla işini görecek olan bir telefon alamaz o ameleler.

edit: Yorumumdan %10 luk aklı başında iPhone kullanıcısını ayırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestyle_ -- 10 Nisan 2012; 2:35:59 >
  • quote:

quote:

Senin anlayışında ancak bu kadar olabilirdi, uygulama apple a özel olsaydı hem kullanan belli bi çevre olurdu şimdi ne kadar ipini koparan varsa doluşcak "spam" yuvası olcak bi de bu tarafından bak, %99,9 android kullanıyosundur sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Photograph

Ben bedava indirdim programı adam 1 milyar vermiş beyin.dll bulunamadı.

Gece gece sesli gülmek bir yana harbi kahkaha attım
  • alt tarafı iki üç tane dandik efekt var... bunun için 1.000.000.000$ verilir mi yaaa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

quote:

iPhone kullananlar kadar olmasa da Android kullanan ameleler de var evet.

iPhone alıp amacı hava atmak olanlar asıl amele onlar. Gidip iPhone parasını bir Android telefona veremezler. Niye çünkü herkes bilmez o telefonun iPhone kadar pahalı olduğunu. Aslında çok daha fazla işini görecek olan bir telefon alamaz o ameleler.

edit: Yorumumdan %10 luk aklı başında iPhone kullanıcısını ayırıyorum.

bana android i savunduğuna göre daha iphone,ipad vb kullanmamış olduğunu çıkarıyorum, önce onları kullan stabilitesini ve kullanışlılığını gör ondan sonra konuşalım senle hava atma kısmına gelince havan kime yabancı derim hava atınca başın göğe mi erio
  • iPhone kullanan "ELİT" abiler, sırf bunun gibi 5 app için 4S kullanıyordum ama temple run ve instagram geldi diğer 3'üde android'e gelecektir mutlaka. kusura bakmayın "ELİT" olamayacağım, özgür olup "android" takılacağım

edit: sözüm her iPhone kullanıcısına değil sakın ha yanlış anlamayın. iPhone gerçekten güzel cihaz ama elinde iPhone olupta kendini Apple CEO'su sananlar var onlara sözüm. He bu arada iPhone 3G - 3GS - 4 ve 4S kullanan biri olarak şuanda kullandığım cihaz Samsung Galaxy S II

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetnakah -- 10 Nisan 2012; 2:49:11 >
  • O 1 milyar doları farklı bir proje yatıramazlar mıydı? Ne gereği varmış Instagram'ın facebookta.
  • quote:

quote:

quote:

Senin anlayışında ancak bu kadar olabilirdi, uygulama apple a özel olsaydı hem kullanan belli bi çevre olurdu şimdi ne kadar ipini koparan varsa doluşcak "spam" yuvası olcak bi de bu tarafından bak, %99,9 android kullanıyosundur sen

Dostum sözümü yanlış anlamanı istemem ama iPhone diye övüyorsun ama iPhone 300 TL - 3000 TL arasında bir cihaz. Herkesime hitab ediyor ( 2G 300 TL). Yani 300 TL'si olan biri ipini koparıp android alıp geliyorsa iPhone 2G kullanan biri de ipini koparıp gelebilir?? android te aynı 300 ede android tel var, 2500'ede. Android telefonlara örnekHTC One X 2000 TL, SGS 2 1650 TL - Sensation XE - XL 1800 TL, Galaxy Note 2250 TL, Nexus Prime 2200 TL. Şimdi bu kadar para veren insan ipini koparıp gelmiş mi sayılacak?
  • 1 miyar dolar fazla , ancak zaman kaybetmemek için yapmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vidoko -- 10 Nisan 2012; 3:15:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.