Şimdi Ara

Fabrika veri 272 beygir Ama testte 315 beygir çıkıyor. Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dikkatimi çekti olabilir mi böyle birşey arkadaşlar?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sahibinden-orijinal-volvo-s80-full-260692931/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dyno teste sokup söylüyorlar ama ne kadar doğru bilgi belli değil.
  • Dyno'nun kalibrasyonu bozuktur, herhangi bir modifikasyon yapılmamışsa araç üzerinde, beygirinin daha yüksek çıkması mümkün değil. Her Dyno ölçümü yapan yere güvenmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvarol -- 19 Ocak 2016; 18:53:53 >
  • Hayır adam dese ki 272 beygirden hiç kayıp yok test raporunu gösteririm falan sıkıntı yok da, durduk yerde o beygirler hangi Ahırdan kacip geldi diye sormazlar mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josephshahin -- 19 Ocak 2016; 18:53:01 >
  • Dyno makinasinin kalibrasyonundan tut, kullanan kisi bile cok onemli faktor. Oyle her onune gelen yere yaptirip inanmamak lazim.

• Dyno makinasinin kalibrasyonundan tut, kullanan kisi bile cok onemli faktor. Oyle her onune gelen yere yaptirip inanmamak lazim.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Ona katılıyorum dostum. Elimdeki megane 2 yi satmayi beklemeden s60 2.0t aldım 2004 model. 44 bin TL Ye aldım km 77 binde. Çok memnunum Allah kaza bela vermesin inş. Bu arada lpg var Uşak - Ankara yaptım geçen hafta 120 sabit gitmeye çalıştım inanmaz kimse ama 8.6 lt/100 km yaktı lpg de ama benzin de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josephshahin -- 19 Ocak 2016; 18:57:22 >
  • benzin mi yetişir la buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: josephshahin

Ona katılıyorum dostum. Elimdeki megane 2 yi satmayi beklemeden s60 2.0t aldım 2004 model. 44 bin TL Ye aldım km 77 binde. Çok memnunum Allah kaza bela vermesin inş. Bu arada lpg var Uşak - Ankara yaptım geçen hafta 120 sabit gitmeye çalıştım inanmaz kimse ama 8.6 lt/100 km yaktı lpg de ama benzin de değil.

7-7,5 lt ortalama tutturmuşluğum çoktur. Ama ortalama bir kullanışla dediğin gibi 8-8,5 ortalama tüketim oluyordu uzun yolda. Bu arada hayırlı olsun...

• Krank ta ölçülen güç olabilir, tekerleğe verilen beygir daha düşüktür, kranktaki yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josephshahin

2.0t en cok merak ettigim motorlardan aractan biraz bahsedermisiniz donanimlati ozellikle ses sistemi cok iyi galiba öyle duymuştum.

• HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam volvo forumundaki konunuza da yazmıştım, sizlerin değerli yorumlarınız sayesinde kafaya koyup aldım :) uzun yolda az yakıyor yakmasina ama sabretmek mesele işte

• Mcuk kullanıcısına yanıt
    Hocam benim araç sanırım en alt donanim. Araç telefonu yok, dstc yok sadece stc var (patinaj onleme), hız sabiyleyici de yok. Koltuk ısıtma var sadece. Buna rağmen ses sistemi falan harika geliyo bana megane dan sonra. Tabi en full olanı daha iyidir mutlaka. Motora bişey diyemem zaten şimdiye kadar kullandığım en güçlü araç. 180 beygir, ışıklarda gazi kökleyip uzamak, sollamalarda yine kick down la rampa falan dinlemeden 200 lere dayanması harika. Tabi bastin mi lpg yi içiyo

• HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    Tiquan satıldı mi hocam bu arada? Isler güçler nasıl oldu? Ikizler kaç yasindalar şu an iyilerdir umarım

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam isteyen herkese kazasız belasız daha iyileri nasip olsun inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Onu bunu bilmem de, fiyatına göre harika ötesi bir araç.

Gidip 2010 model Civic'lere 50.000TL fln verene kadar, gidip bu aracı alın.

vergi? araç 2.9 motor.
  • Benimde 2003 2.0t s80 vardı . O paralara alınabilecek en iyi araçlardandir

• Zaten 90 bg'lik dacia lodgy'i 92 beygir ölçüp üstüne ^Bu aracın fabrika çıkışı 70 beygir o kadar iyi bakılmış 92 çıkıyor diyen^ dynocu gördüm.

Saygıdeğer youtube'cu İdris ustanın deyimiyle ^bokumun ustaları^
  • Polo yu almadan once 35bin km'de s60 2.0turbo bulmustum ama aracin uzerinde 20kusur bin liralik hasar kaydi vardi, galeride diye vazgectim. 55bin liraydi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

Onu bunu bilmem de, fiyatına göre harika ötesi bir araç.

Gidip 2010 model Civic'lere 50.000TL fln verene kadar, gidip bu aracı alın.

vergi? araç 2.9 motor.

1600TL yıllık vergisi, Civic'in de 750TL

900TL fazladan verilir o kadar kalite, konfor ve performans için.

900/12= 75TL aylık fazla para demek. 5 paket sigara parası.

İlan açıklamasında 6 aylık mtv'si 500 tl diye belirtmiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.