Şimdi Ara

Kaldırıma duba koyan komşuya zabıta ceza kesti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sokağımızda bi servis şoförü var iveco tarzı bi midibüsü olduğu için apartmanın önüne duba koyuyordu devamlı. Sokak ahalisi de sevip saydığı için kimse bir şey demiyordu. Biri şikayet etti galiba geçen gün zabıta geldi ve siren çalıp plakayı anons etti ceza keseceğini söyleyerek. O günden beri görmüyorum otobüsü

Forumda bu duba işinden şikayetçi olan kime şikayet edeceğini soran çok oluyor o yüzden paylaşmak istedim.

• Ben Aydın'da bulvar üzerindeki işletmeyi şikayet ediyorum kaldırımı kapatıyor diye ona bile yaptırım uygulamiyorlar bırakın servis minibüsünü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Belediye ceza kesiyordur ödemiyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Ben Aydın'da bulvar üzerindeki işletmeyi şikayet ediyorum kaldırımı kapatıyor diye ona bile yaptırım uygulamiyorlar bırakın servis minibüsünü

Yer Ankara bu arada şehirden şehire fark edebilir belediyenin sonuçta
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    nasıl olsa affedilecek.
  • Senin yüzünden o servisçinin çocukları aç gezecek mutlu musun ?
  • bu kuralcı arkadaşlar binalarına otopark yapması gerekirken yapmayıp sokakların bu halde olmasına zemin hazırlayan müteahitlerden ( belediye de asıl suçlu bu arada ) neden daire alıyor ve ya kiralıyor

atıyorum adamın binasının önünde 3 araçlık yer var ve bina da 3 araç var
    sokakta ki otoparksız diğer binalardan dolayı neden bu insanlar evlerinin önüne araçlarını koyamasın ?
    avrupada ki gibi her yer paralı olur eyvallah ama türkiye de mümkün görünmüyor detaya girmeye gerek yok

sokak kimsenin değil elbette
    ama yazılı olmayan kurallar da var bu da bir gerçek
    kapının önü bırakın da o binaya kalsın
    kim dedi otoparksız yerden daire alın ve ya kiralayın diye ?
    ha o adam da sağa sola koyuyordur tamam
    ama bence herkes kendi kapısının önüne bırakmalı

ama bina yapmış 500 bine daire satıyor 8 daire var otopark yok önünde 2 araçlık yer var
    adam gelip daireye bakıp alıyor arabasıda diğerlerine dert oluyor

müteahit ya da belediye nin önüne koyun bence arabaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belenenses -- 11 Ocak 2017; 21:49:31 >

• Servisçi bugün yine çekmişti apartmanın önüne kaldırıma çıkarak. Zabıta geldi ambulans gibi siren çalmaya başladı Plakayı anons edip kaldırımı işgal etmeyiniz vs dedi adam koşarak gelip götürdü aracı. Sokaktan biri fena taktı kafayı galiba servisçiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.