Şimdi Ara

Fable | Xbox Series X/S (Playground Games)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
5
Favori
2.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dağıtıcı: Xbox Game Studios
    Platform: PC | Xbox Series X/S
    Çıkış Tarihi: TBA

Fable - Official Reveal Trailer | Xbox Showcase 2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 26 Şubat 2022; 13:40:18 >

• Koltuğumuzu alalım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir rpg deneyimi için yerimizi alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fable AAA olacak değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Fable AAA olacak değil mi ?
    Evet hocam.

Fable | Xbox Series X/S (Playground Games)
  • Uzun zamandır bir Fable oyunu gelmiyordu. Gelirse güzel olur da acaba bu multiplatform mu olur yoksa exclusive mi. Multiplatform olursa tadından yenmez.

• Bir de Türkçe gelsin, tadından yenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Uzun zamandır bir Fable oyunu gelmiyordu. Gelirse güzel olur da acaba bu multiplatform mu olur yoksa exclusive mi. Multiplatform olursa tadından yenmez.
    Xbox & PC için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Xbox & PC için.

Alıntıları Göster
    Biz PS4 Pro sahipleri avuçlarımızı yalayacağız desenize. Zamanında PS'a özgü bazı oyunlar zamanla -yenileri geldikçe- multiplatform halini aldılar, keşke Fable'da da öyle olsa. PC var ama muhtemelen yeni gelecek oyunu kaldırmayacak veya kaldırsa da hakkıyla oynatacak seviyede değil. Neyse hele bir gelsin belki PC donanımını güçlendirme yoluna gideriz belli olmaz.
  • Cihazı satın aldıracak tek oyun Fable benim için. Umarım ms çıkış tarihi çok ileri olmayan bir trailer ile duyurur oyunu.

• Takip.... en sevdiğim seri umarım beklentilerimi karşılar.
  • Reboot olmasını çok isterim serinin. Duyurulmasına kesin gözüyle bakıyorum artık. Ta 2018'in başlarında Playground Games yeni bir Fable oyunu yapıyor söylentileri vardı. E3 2018'de de Microsoft satın aldı ve Açık dünya RPG oyunu yapıldığını söyledi. Kesin gibi bakıyorum yani.
  • xbox 1 de ne oynardık sabah akşam
  • En çok beklediğim oyunlardan. Fable 2'den sonra o tadı ve atmosferi veren başka oyun gelmedi. Duyurulsunda rahatlayalım artık
  • Xbox insiderlardan Tom Warren, Fable paylaşımı yaptı.

• Fable zamanında çok güçlü bir ip idi. Oyun da 1 ve 2 özellikle çok farklı bir havası vardı ve çocuksu yapısı içinde kendisini oynatmayı başarıyordu.

Rpg konusunda xboxtan beklentim büyük. Ps tarafı bu jenerasyonun en popüler serilerinden olan soulsu bloodborne ile bünyesine kattı. Açıkçası 1 adet bu seviyede rpg bekliyorum microsofttan. Bu da fable olabilir. Tabi outerworlds gibi yarım bi oyun beklemiyorum.

• Oyun beklenildiği gibi duyruldu

• En sonunda oh be. Yakın zaman icindede bir gameplay gelirse tadından yenmez

• Sonunda beklenen duyuru geldi. Çok büyük beklentilerim var bu oyundan. Şöyle 3-4 ay içinde kısa bir gameplay görsek çok güzel olur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.