Şimdi Ara

F klavyede LoL oynamak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün arkadaşımın F klavyeye sahip bilgisayarına LoL yüklerken farkettim. Skill kısayolları Q W E ve yerini şimdi saptadığım R ye basmak gerçekten üniversite diploması istiyor.Q bir yerde W bir yerde E bir yerde , üstelik tf de R ye basmak için sandalyede 3 tam tur atmanız gerekiyor.İşin üzücü kısmı Bu kısayolları F klavyeye uyarladığımızda ( F G Ğ I ) Ğ ve I harfleri çalışmıyor. Bizde yapacak birşey yok deyip wolfteğama başladık şuan albay olduk her ay ortak 50 lira verip silah alıyoruz , teşekkürler rıot.

• ayarlardan ayarlanır diyecektimde çalışmıyor demişsin anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teicho

Bugün arkadaşımın F klavyeye sahip bilgisayarına LoL yüklerken farkettim. Skill kısayolları Q W E ve yerini şimdi saptadığım R ye basmak gerçekten üniversite diploması istiyor.Q bir yerde W bir yerde E bir yerde , üstelik tf de R ye basmak için sandalyede 3 tam tur atmanız gerekiyor.İşin üzücü kısmı Bu kısayolları F klavyeye uyarladığımızda ( F G Ğ I ) Ğ ve I harfleri çalışmıyor. Bizde yapacak birşey yok deyip wolfteğama başladık şuan albay olduk her ay ortak 50 lira verip silah alıyoruz , teşekkürler rıot.

Q klavyedeki a s d f tuşlarının yerine F klavye de hangileri var ?

Onların yerine koymayı dene ayarlardan. Alışırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: edwird 1

ayarlardan ayarlanır diyecektimde çalışmıyor demişsin anlayamadım

Ğ ve I türkçe harfler olduğundan kullanılamıyor
  • kendi kombinasyonunu yaratabilir aslında. stream izlerken görüyorum qwer yerine farklı tuslar kullananları. biraz zaman alır ama alışır insan heralde. veya direk çözüm olarak 20 30 liraya yeni bir klavye alınabilir.
  • Ctrl shift yapıp klavyeyi qya çevir :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavyeyi ingilizce yap bilgisayar ayarlarından, sonra oyuna girip ayarla. Öyle dene bir de.
  • 1234 f1 f2 f3 f4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 liraya klavye satılıyor ama olsun wolfteam'e başlamanız daha hayırlı olmuş herkes adına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteppinUp -- 29 Ekim 2013; 17:34:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteppinUp

10 liraya klavye satılıyor ama olsun wolfteam'e başlamanız daha hayırlı olmuş herkes adına

• masaüstüyse git q klavye al

laptopsa git q klavye al masaüstünden oynar gibi oyna

• quote:

10 liraya klavye satılıyor ama olsun wolfteam'e başlamanız daha hayırlı olmuş herkes adına

• quote:

Aynen qnq senle aynı takıma düşmeden bıraktık.
  • F klavyeni denetim masasından veya yukarıda kısayol verilmiş çalışıyor mu bilmiyorum ama kesin çözüm denetim masasıdır, q'ya çevirebilirsin. f g ğ ı olarak görünür ama qwer olarak algılar.
  • quote:

quote:

ahaha gittikçe batıyosun sus bence
  • quote:

quote:

quote:

Senle laf yarıştırmıyorum şu son yorumundan sonra amacının trollük ve fame olmak olduğunu anladım. İki kişi alıntı yapınca böyle ego patlaması yaşıyorsan daha fazla yorum atma bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

Senle laf yarıştırmıyorum şu son yorumundan sonra amacının trollük ve fame olmak olduğunu anladım. İki kişi alıntı yapınca böyle ego patlaması yaşıyorsan daha fazla yorum atma bence

senin açtığın konu kadar trolleyebilsem keşke basit bir dh konusunda ego patlaması yaşayacak biri değilim senin gibi 50 tane cıkıyor hergün dh'de

• Klavyen F de olsa ayarlardan onu Q'ya çevirebilirdin.
  • Q W E R yi 1 2 3 4 'e alsan, 1 2 3 4'ü de f1 f2 f3 f4 e alsan ?
  • qwer'yi direk zxcv ye alamıyor mu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.