Binbaşı
20 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Site başlığı : Oyuncu Köşesi - Güncel oyun haberleri , inceleme ve detaylı rehberler
Site URL'si :http://oyuncukosesi.com/
Açılış Tarihi : 21.07.2017
Açıklama : Sitenin bir numaralı misyonu güncel oyun haberleri paylaşmaktır , ayrıca oyun incelemeleri,oyun rehberleri,oyun videoları ve sinema/tv haberleri sitenin içeriklerinden bazılarıdır. Şu an tek başıma site ile ilgilendiğim için günde en fazla 2-3 adet haber çıkartabiliyorum , bu sebeple konumu görüp "gönüllü" yazarlıkla ilgilenen arkadaşlar PM atabilirler.
Var mı böyle bir liste ? Bulamadım da
Merhaba arkadaşlar, bugün bir mağazaya gittim ve isteklerimi söyledim bir sistem topladı oradaki arkadaş.

INTEL Core i7 4790 Quad Core 3.60 GHz 8MB Turbo VGA 1150p 4.Nesil

ASUS 2GB R7 265 GDDR5 256 Bit DC2-2GD5 HDMI DVI ATI 16X

GIGABYTE INTEL H81M-S2PV H81 DDR3 1600 VGA GLAN 16x 1150p

KINGSTON 8GB 1600Mhz DDR3 CL11 Pc Ram KVR16N11/8 (1 adet ram alıcam , daha sonra 2.yi eklemeyi düşünüyorum)

Ayrıyetten , 1TB Seagate 7200 HDD ve 500W kasa.

Saydıklarımla birlikte 2100 TL civarı bir fiyat çıktı . Sizede bilgisayarı alma amacımı kısaca söyleyecek olursam , kesinlikle oyun üzerine bir bilgisayar alıyorum. Sıkıntı çıkartmayacak , orta vadede işimi görecek. Fakat 2000-max 2500(zorlarsam) bir bütçem var. Bu arkadaşın topladığı sistem üzerine yorum, önerilerinizi belirtirseniz sevinirim. Az bir para değil benim için , çöpe gitmesini istemem. Performans almak istiyorum. Teşekkürler şimdiden.
Merhabalar , gönül isterki toplama canavar gibi bir bilgisayar kurmak ama durum ötürüsüyle kartsız taksit yapan bir firmadan alabiliyorum sadece. Bu doğrultuda fiyat aralığıma uygun olarak aşşağıda özelliklerini verdiğim bilgisayarı alabilirim fakat kafama takılan tek soru işareti herhangi bir ekran kartı markası yazmamasıdır , birkaç gün içerisinde mağaza gidip detaylı bilgi almaya çalışacağım fakat muhtemelen onboard bir ekran kartı olacaktır. Açıkcası donanımdan pek fazla anlamadığım için sizlerden bilgi almak istiyorum .Grafik ayarları en aşşağı seviyede dahi olsa oyun oynamak istiyorum (lol,wow,dota,csgo tarzı oyunlar oynuyorum) yaklaşık 3-4 ay içerisindede ekstra bir ekran kartı alma şansım yok ,harici bir ekran kartı alıp sistemi destekleyene kadar bu parçalar ile söylediğim oyunlardan performans alır mıyım ? Sorun yaşar mıyım ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

(Not : toplama yap , oralardan almaktan vazgeç tarzı yorumlar olmazsa sevinirim, pahalı ve mantıksız olduğunun farkındayım fakat başka bir şansım yok şuan)

quote:

İşlemci Hızı 3,6 GHz
İşlemci Tipi INTEL CORE I7
İşlemci Ön Belleği 8 MB
İşlemci Numarası 4790
Bellek (RAM) 8 GB
Grafik Kartı 2 GB
Depolama 1 TB
Optik Sürücü DVD+/–RW SuperMulti DL
İşletim Sistemi Windows 8
Ethernet(LAN) Var
Wi-Fi Var
USB Giriş Var

Sepulchure.com bir diğer deyişle Sepdesign 2012 yılının başlarında web sitesi ve tasarım geliştirme adına kurulmuş , kişisel bir web sitesidir.

Sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ucuz, hızlı ,kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaya çalışmaktayız. Her türlü soru, sorun ve şikayet sonrasında çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, müşteri memnuniyeti bir numaralı temelimizdir.

Yaptığımız sitelerde Kontrol Paneli (içerik yönetme sistemleri) kullanmaktayız ve sitenizi teslim almadan önce sizlerinde giriş yapabilmenizi sağlayarak , paneli kullanma ve kontrol etmeniz için bilgilendirme vermekteyiz. Site içi güncellemelerinizi , haberlerinizi, duyurularınızı ve iletişim bilgilerinizi bizlere ihtiyaç duymaksızın istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 7/24 destek hattımız mevcut olup, bizlere soru ve sorunlarınızı bildirebilir, kısa yoldan çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sizler de hızlı , kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız Sepdesign'ı tercih etmek için geç kalmış sayılmazsınız!

Siteye direkt giriş için tıklayınız!

Paketlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın!

İletişime geçmek için tıklayın!
Selam arkadaşlar, uzun zamandır aynı bilgisayarı kullanıyorum 1 yılı aşkın süredirde lol oynuyorum fakat son 1 ayda falan oynayamaz oldum , sorunum ise FPS düşüklüğü. Eskiden sabit 60 FPS oynarken şimdi oyun başında 100 FPS - 90 FPS gösteriyor fakat bir süre sonra bilgisayarım ısınıyor ve 20 FPS 'e düşüyor ve oynanamaz bir hal alıyor gerçekten çileden çıkıyorum bu sebeple 1 aydır lol oynamıyorum . Herneyse konuyu uzatmayacağım, DOTA 2, Dayz, bilimum diğer oyunlarda herhangi bir sıkıntı olmadan kasma - takılma olmadan oynarken sadece lol'de bilgisayarımın aşırı ısınma ve fps sorununu nasıl çözebilirim acaba. Yarın sabah fan'ı temizleyeceğim fakat etki edeceğini sanmıyorum denemiştim.

Dipnot: HDD çok dolu şu anda ilgisi var mıdır ? 300 GB hdd var 50 GB falan boş alan var sadece.

Teşekkürler şimdiden.
Selam millet, bir arkadaşımın oyuna giriş problemi var bana danıştı ama yardımcı olamadım bende size danışmak istedim. Sorunu açıklamam gerekirse ,
Launcher'i başlatıyor, OYNA diyor, kullanıcı adı şifre yazdıktan sonra "sunucu hatası...." uyarısı verip 3.denemeden sonra atıyor. Oyunu 2 kere silip yükledi , repair'ledi , modem resetledi , bizim aklımıza gelen tüm çözümleri denedi fakat hala giriş yapamıyor. Önerisi olan veya çözüm yolunu bilen birisi yardım edebilirse seviniriz, teşekkürler şimdiden.

Başarılı olmuş ^^

/spoyler; karşı takım op yalnız : ezreal, draven, ashe, ziggs ,gp. fag meta /
Thresh'in W skill'i olan "Dark Passage" ismini telafuz etmesiyle bir anda Turkish fanboy'ların chat'i çökertmesi gerçekten ibretlikti.
(-Dark Passage? TR? , Naru?? ,DP <3 vb...)
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
oyuncukosesi.com
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Notebook
Vestel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.988
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 25.440 (Bu ay: 319)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 212 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.