Teğmen
02 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hepsiburada.com dan siparis verdigim (1900 TL) ve henuz bugun elime gecen basliktaki urun resmen rezalet. En ufak bir Program kurarken bile hicbir sekilde baska bir islem yapamiyorsunuz. Masaustunde yenile yaptiginiz zaman 1 dakika boyunca masaustu ogeleri kayboluyor ve yuklemeye calistiginiz program yanit vermiyor, oyle kaliyor. Windows 8.1 , i5 ,2.20 ghz. 8gb ram.2gb ekran. Bu gelismelerden sonra iade etme karari aldim ve sabah kurdugum bazi programlari kaldirmaya calisiyorum. Tam 1 saattir bluestacks programini kaldiramadi. Kafayi yiyecegim resmen, beni mi bulur boyle seyler.
Şuan serilerde ilk maçımı kazandım fakat mouse un bozulması nedeniyle geri kalan maçları şimdilik oynama şansım yok. Serilerde belli bir süre oyun oynamazsam serilerden düşme olayı olur mu? Bununla ilgili belli bir süre var mı?
EUW da oyundaydım az önce. Dakika 10 gibi 2500 ping girdi 3 5 dakka bekledim. Oyunu kapatıp tekrar girdim oyun lobisinde buldum kendimi.

OMG
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımın oyundaki performansı düştüğü için yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum.Genelde LOL oynuyorum sistem özelliklerim şöyle ;

CPU AMD Athlon 64 X2 5200+
Motherboard nVIDIA NF-MCP68 (Socket AM2 )
Ekran kartı 1024MB Radeon X1650 Series
PSU 200 WATT

Şuan oyunu düşük ayarlarda sabit 25 35 fps arasında oynuyorum. Boştayken 40 50 arası gidip geliyor. Bazen 3 saniyeliğine fps 7 ye falan düşüyor oynanabilirlik sıfıra iniyor.

İstediğim şey oyunu orta ayarlarda akıcı olarak oynayabilmek. Ekran kartına 160 170 lira gibi bir bütçe ayırabilirim.

Her türlü tavsiyenize açığım.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
LOL
Lee Sin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 158
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 1.947 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.