A

Yüzbaşı
19 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
359905 Gün Cezalı
357359 gün 9 s. 28 dk. kaldı
Gönderileri
Hiç böyle konular açmazdım ama merak ettim bu sefer. Evet beyler. Nasıl bilirsiniz beni?
Merhaba beyler. Bu aralar oyundan çok uzak kaldım. Bana metada ki şampiyonları soylermisiniz, her lane için? Teşekkurler.
Beyler gelin uğursuz korulukta seri bir şekilde exp kasalım smurf hesaplarla nickleri söyleyin ekliyim.
Beyler internetim var fakat oyuna bağlanamıyorum oyun mu çöktü?
Merhaba arkadaslar. Hazır Idefix'de indirim varken pahalı kitaplardan aliyim dedim bir tane. 2 kitap arasında kaldım; okuyan, bilen vardır diye açıyorum bu konuyu. Neyse soruma geçiyim. "Edgar Allan Poe Tüm Hikayeler" mi "Monte Kristo Kontu" mu? Teşekkürler...
Arkadaşlar 2-3 günden beri aklımı bir soru kurcalıyor. Yaşar Kemal'in şu sözü;

O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler;
Demirin tuncuna insanın piçine kaldık.

Sanki bir şiire gönderme çünkü bu demir tunç at falan sanki unlu bir şairin şiirinde vardı. Google'dan da araştırdım bulamadım. Bilen arkadaşlar bilgi bekliyorum. Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi İdefixde %35 indirim var. Bende bundan yararlanıp Harry Potter serisini alacağım fakat 130 lira tutuyor. Bu para benim için yüksek bir para. Paramın çöpe gitmesini de istemiyorum. Son zamanlarda alışveriş yapan arkadaşlardan bilgi bekliyorum. Teşekkürler.
Arkadaşlar zaten çoğunuz Zaman Çarkı serisini bilir. 14 kitaplık bir seridir. Şimdi ben bu seriyi okumaya heveslendim fakat internet de gördüğüm kadarıyla yarı yarıya inmiş fiyatı dörtyüz küsür. Sizce bu serinin ilk kitabını alıp okuyup sararsa tek tek kitapları almak mı daha mantıklı yoksa yok kardeş git al paşa paşa seriyi ver dört yüz lirayı hem karda olcan mı daha mantıklı. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin...
Merhaba arkadaşlar. Yaşım 15 boyum 1.85 kilom ise 95. Takımımda pivot oynuyorum. Bu aralar oyunumu ilerletmek istiyorum fakat bu iki ayakkabı arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?
BARCELONA - EFES 1/1
PARTİZAN - REAL 2/2
GALATASARAY - MACCABI 1/2

Sizce gelir mi?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
LOL
Ahri
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 834
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 16.403 (Bu ay: 300)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 108 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.