Şimdi Ara

EYYY İSTANBULLULAR ERZAK DEPOLAYINIZ. BU CİDDİ BİR UYARIDIR. BÜYÜK KAR FIRTINASI GELİYOR!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
18
Favori
46.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SON EDIT : ARKADAŞLAR GÖRÜNEN O Kİ İSTANBUL DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM MARMARA BÜYÜK BİR GODZILLANIN PENÇESİ ALTINDA. METRELERE YAKLAŞAN KARA ADIM ADIM YAKLAŞIYORUZ. SİSTEMİN SON DURUM PAZAR VEYA PAZARTESİ BELLİ OLACAK.

EDIT : ARKADAŞLAR SON MODELLER GÖSTERİYOR KI MARMARA DAHİL TÜM TÜRKİYE KARA GÖMÜLECEK. SON KARAR 1 2 GUN İÇİNDE VERİLECEK. ŞİMDİDEN ERZAKLARI TOPLAYINIZ!

EVET ARKADAŞLAR DAYANAMADIM VE KONUNUN AÇILMASI GEREKTİĞİ VAKTİN BU OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM. ÇÜNKÜ GODZILLA GÖZ GÖRE GÖRE GELİYOR ARKADAŞLAR. GELİYOR ARKADAŞLAR. GELİYOR. AMA BU ÖYLE BÖYLE BİR GELİŞE BENZEMİYOR. KORKARIM TÜRKİYE İÇİN BÜYÜK GOMULMENIN OTESINDE BİR ŞEY OLABİLİR. EVET SİZ KAR MASUKLARINI ORADAN DUYABİLİYORUM. DİYORSUNUZ Kİ GELSİN VE GÖMSÜN. BİZ DAHA NE İSTEYELİM Kİ DİYORSUNUZ. BİZİM HAYATA GELME AMACIMIZ BİZE GÖMÜLMESINI İSTİYOR OLUŞUMUZ OLMASI DİYORSUNUZ. KARDEŞLERİM. KAR MASUGU KARDEŞLERİM. BİLİYORUM BUNU İSTİYORSUNUZ. AMA ŞÖYLE BİR SORUN VAR. BU SEFER GOMULURSENIZ İÇİNDEN CIKAMAYABILIRSINIZ. TOPLUMUMUZDA GÜZEL BİR SÖZ VARDIR. BUNU SİZLERE SÖYLEMEK BENİ UTANDIRACAKTIR AMA EĞER DİYORSANIZ Kİ ATIN ÖLÜMÜ ARPADAN OLSUN O ZAMAN HAZIRLANIN KARDEŞLERİM. GODZILLA COLUGUNUZU ÇOCUĞUNUZU SULALENIZI GOMMEYE GELİYOR. BU BİR FELAKET ARKADAŞLAR. BİR KAR FELAKETİ BU. BİR KAR FIRTINASI BU. ALLAH KAR MASUGU OLMAYAN KARDESLERIMIZI VE HAYVANLARI KORUSUN. OLANLARI İSE AMELİYLE BERABER GÖMSÜN İNŞALLAH. HER NEYSE ARKADAŞLAR KONUMUZA GEÇELİM.

AYIN 25 İNDEN İTİBAREN ÜLKEYE YAVAŞTAN SOKULACAK GODZILLA. BAKIN BUNU UNUTMAYIN. YAVAŞTAN Bİ NABZINI OLCECEK ÜLKENİN. HEPİMİZİN DE BİLDİĞİ KADARIYLA NABIZ ÜST SEVİYE DE. ÖZLEDİK BİZ ONU. ODA BUNU GÖRÜNCE BU HEYECANI DİNDİRMEK İÇİN TÜM VARLIĞIYLA UZERIMIZE CULLANACAK. ONCELIKLE 25 30 OCAK ARASI HAFİFTEN DE. OLSA BİZLERE GOMULME YAŞATACAK AMA HAFİF BİR GOMULME. BUNDAN BÜYÜK BİSEY BEKLEMEYİN. AMA OCAK AYINDAN İTİBAREN GELECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BÜYÜK BİR SİSTEM VAR

BU OCAĞIN BAŞI DA OLABİLİR. 2.
    HAFTASININ BAŞI DA OLABİLİR.

BU HABERİ SİZE 5 6 GÜN İÇİNDE GÜNCELLENECEK GÜNCELLEMELER İLE AKTARACAĞIM. MODELLLERI HER AN TAKİPTE OLACAĞIZ.

SİZİN ŞİMDİ YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY ŞUDUR. ARKANIZA YASLANIN. VE GODZILLANIN SİZE YAŞATACAĞI GOMULME LEZZETTININ TADINA VARIN. BİR DE YAVAŞTAN ERZAK DEPOLAMAYA BAŞLAYIN.. VESSELAM

BU ARADA BU KIŞ SEZONU SON KEZ OLARAK SİZLERLEYİM BÜYÜK İHTİMALLE ARKADAŞLAR. İNŞALLAH İYİ GEÇEN Bİ KIŞ OLUR. KAR SEVDAM HİÇ BİTMEYECEK AMA SANIYORUM SOSYAL MEDYADA DAHA OLAMAYACAĞIM. GÜZEL 4 5 SENE YAŞADIK KIŞ AYLARI. BAKALIM HAYIRLISI NEYSE O OLSUN. GÜZEL Bİ SEZON OLUR İNŞALLAH.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nallart bu son senemiz mi şimdi ?
    Yaşlandın mı ?
    Yoksa saçındaki aklar
    Kar tanelerinden hatıralar mı ?

Maşuk gözlerin
    Görmez mi gelmekte olanı ?
    Fırtınalar eskitti mi ?
    Kalbinde aşkla yatanı

Ya bir soğuk kış günü
    Foruma demirleyen yüreklerimiz
    Bir daha !! Bir daha !!!
    Isınamayacak mı konularınla ?

Ya tatil bekleyen çocuk !
    Düşünmez misin o heyecanı ?
    Ya benim emektar gocuk !
    Dokunamayacak mıyım bir daha
    Düşlerle bezeli mevsimin kumaşına?

Gidiyorsan da halâ
    Meseleden bi-idrak
    Bak orda !!
    En sevdiğimiz kazak

Çünkü sevgi yoksa
    Üşüyeceksin be nallart...
  • EYYY İSTANBULLULAR ERZAK DEPOLAYINIZ. BU CİDDİ BİR UYARIDIR. BÜYÜK KAR FIRTINASI GELİYOR!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih8134 -- 22 Aralık 2018; 14:18:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rez

• Ehe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahaha geldi yine bizim ziya

• Kar’a göm bizi reisss

• Bu sene bayağı soğuk geçecek gibi duruyor. Sokakta yaşayan her canlı adına kolaylıklar diliyorum. =)
  • EYYY İSTANBULLULAR ERZAK DEPOLAYINIZ. BU CİDDİ BİR UYARIDIR. BÜYÜK KAR FIRTINASI GELİYOR!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treehappot1 -- 22 Aralık 2018; 14:22:26 >
  • yerimizi alalim

• Bende bu konuyu bekliyordum azor sayesinde ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradaisu. -- 22 Aralık 2018; 15:32:2 >
  • Önlerden yerimizi alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus gl702 -- 23 Şubat 2019; 17:57:37 >
  • KAR YAĞMASINI İSTEYENLER +'LASIN
  • Göm bizi godzilla

• Bu sene umutluyum.

• Hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 23 Aralık 2018; 6:49:06 >
  • Takip

• Gelsinde tek atayim GODZILLANA
  • rez
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.