Şimdi Ara

Klozet Nasıl Kullanılır?? [Ciddi Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
85.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hep alaturka kullandım şimdi klozete mahkumum. Nasıl kullanılıyor bu meret.?

Tuvalete girdim mıçtım. Ondan sonra ne yapacağımı bulamadım klozetten kalkıp direk peçeteyle pisliği sildim ama elim kolum hep mok oldu. Şu aleti nasıl kullanacaz yavv? Ciddi birisi cevaplarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guest-078AFC984 G kullanıcısına yanıt
    G Guest-078AFC984 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Klozet kullananda mide yoktu. Baskasinin oturdugu yere oturuyorsun taharet yapmak zor.

oturmana gerek yok ayrıca zibilyon tane insanın kullandığı maşrapayı kullanmak nasıl, ellerinle güzelce ovaladıktan sonra insanlarla tokalaşmak haz uyandırıyor mu sende?
    Gençler.

Gemide çalıştığım dönemde bir gemide otomatik klozet sistemi vardı.

Şu fotoğraf takinin Norveç malı olanı. Jet vacuum.

Klozet Nasıl Kullanılır?? [Ciddi Konu]

Sağ tarafta gördüğünüz konsol ile taharet suyunun nereye akması istediğini ayarlıyorsun, sağ sol yukarı, aşağı, sonra suyun basıncını ayarlıyorsun ki bu çok tehlikeli. Jet sistemi var, Allah muhafaza kestane ye yüksek basınçla su basıp zarar verirsin. Su sıcaklığı ayarı var ve en son da sıcak hava ile kurulama sistemi var.

O gemide tuvalet ayrı bir zevk olmuştu. :)
  • Klozet kullananda mide yoktu. Baskasinin oturdugu yere oturuyorsun taharet yapmak zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Klozet kullananda mide yoktu. Baskasinin oturdugu yere oturuyorsun taharet yapmak zor.

oturmana gerek yok ayrıca zibilyon tane insanın kullandığı maşrapayı kullanmak nasıl, ellerinle güzelce ovaladıktan sonra insanlarla tokalaşmak haz uyandırıyor mu sende?
  • Up

• Mıçmalı ve poklu konular tutuyor
  • Hoş geldiniz arkadaşlar temiz insan her zaman her türlü temizliğini sağlar

ister klozet isterse alaturka olsun fark etmez

• kramponcu kullanıcısına yanıt
    o elleri ben 2 dakika boyunca yıkarım ama sen o pis kıçınla yatağa nasıl giriyorsun? sizinle evlenecek kadına yazık. maşrapa falan onları bilmem izmire gittim 1 hafta durdum biz oturupta yapıyoruz dediler bana. 1 hafta boyunca sıçmadan durdum
  • klozet kullanacaksanız yanınızda peçete, ıslak mendil gezdireceksin kapağı sileceksin yıkarken de suyu vereceksin tazyikle elini bile vurmadan pırıl pırıl yapıyor bende alaturka sevmiyorum ayaklarım uyuşuyor ve genelde alaturka tuvalet yapılan lavabolar dar oluyor devrildiğim bile oldu
  • quote:

o elleri ben 2 dakika boyunca yıkarım ama sen o pis kıçınla yatağa nasıl giriyorsun? sizinle evlenecek kadına yazık. maşrapa falan onları bilmem izmire gittim 1 hafta durdum biz oturupta yapıyoruz dediler bana. 1 hafta boyunca sıçmadan durdum

Klozeti ıslak mendille 3 5 defa silip kurulayabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erich Fromm kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi yabancı evde olduğum için diskindim. kendi evimde olsa mecbur zaten. birde klozette çiş nasıl yapılıyor ayakta mı oturarak mı ?
  • quote:

hocam şimdi yabancı evde olduğum için diskindim. kendi evimde olsa mecbur zaten. birde klozette çiş nasıl yapılıyor ayakta mı oturarak mı ?

Ben oturarak yapıyorum. Ayakta yapmam gerekirse oturulan kısmı kaldırıyorum ki o bölgeye sıçramasın.

• Oturarak tabiki, işerken şeyini az deliğe doğru ittiriyorsun. Çünkü klozet kenarından sekip sana gelmesin 😊

• quote:

Amuda kalkarak.

• Vay anasını adamlar ciddi ciddi anlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Mıçmalı ve poklu konular tutuyor

çünkü konu ayıplar, belden aşağı meseleleri

• Hadi be! Geç kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Menthol

klozet kullanacaksanız yanınızda peçete, ıslak mendil gezdireceksin kapağı sileceksin yıkarken de suyu vereceksin tazyikle elini bile vurmadan pırıl pırıl yapıyor bende alaturka sevmiyorum ayaklarım uyuşuyor ve genelde alaturka tuvalet yapılan lavabolar dar oluyor devrildiğim bile oldu

Hocam o tahareti nasıl kullanıyoruz? Bir anlatsan yaa banyo yaptım hala kendime gelemedim.

• Olum başka yerde klozete otururken tuvalet kağıdını klozetin üzerine dizin ve işinizi yapın

• Klozet ben de kullanamıyorum doğru dürüstte , alaturka tuvalette elini afedersiniz b*kuna süren adam pisliğin tekidir. Aynı şekilde kuru tuvalet kağıdıyla temizleyen insanda pisliktir. Bu ikisi farksız , ulan hiç mi akıl kafa yok. Tuvalet kağıdını ıslatıp doğru biçimde silin , daha sonra kuru tuvalet kağıdıyla zaten ter temiz olur.Hem eliniz temiz olur , hem de malum yer Bunu idrak edemeyen adamlar üniversitede orda burda yurtta kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan1146 -- 18 Ağustos 2017; 12:51:22 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.