Şimdi Ara

EYVAH !! ASIL ŞİMDİ YANDIK !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futbol Federasyonu 40 adet kulaklık sistemi alarak hakemlere dağıtacakmış. Daha önce ; 2-3 haftada talimatlar geç geldiği için gs e penaltı çalamayan ve puan kaybetmesine neden olan Federasyon ‚ talimatları hızlandırmak için kolları sıvadı. Bundan sonra Galatasaraya çalınacak penaltı talimatları ‚ direk kulaklıkla canlı olarak iletilecek.Koordinasyon kaybı yaşanmayak. Yani bundan sonra işimiz daha da zorlaştı.

Eeee artık Ümit'e de bi kulaklık verirler mi acaba?

-alo
    -olm çal şu penaltıyı
    -siz kimsiniz pardon
    -haluk olm ben çıldırtmayın beni dakika 90 oldu hadiiiii

myday myday acil penaltı çalın ..

• hakemin görmediği pozisyonda o an yan hakemin de uyarısı olacak penaltıyı sana da çalacak belki hüç düşündünmü bunu?

olayın içine yan hakem bu kadar aktif girecekse bu işten en fazla zararlı çıkacak olan takım Beşiktaş olacak evet yandık haklısın bu konuda.nedenini merak eden ilk 10 haftaya bakabilir...
  • taner ........
    anlarsın ya
  • akglsercan tam gaz devam ediyorsun.Sanırım asıl nickin ya tamamen kapanacak yada daha da ceza alacaksın.Bence artık 5 yaşındaki bir çocuk gibi davranmayı bırak ve olgun bir insan gibi hareket et.Boylesine fitnelerle insanları birbirine düşüreceğine git de dersini çalış birseyler yap ama buraya artık yeter fitne fesat soktuğun.Sana o kadar insan gibi tavsiyelerde bulunduk ama sen ne laftan anlıyorsun ne de utanıyorsun.Ayıp ya ayıp illa birilerinin sana düm düz küfür mü etmesi gerek utanman için.Ben sana ne demiştim bak birileri yapar diye.Gecen de birisi sana bilmem şer.. diye basladı sövmeye sana bunu anlatmaya calıstım ama sen hala kalkmıs devam ediyorsun.Bu kadar da yüzsüzlük yapma ve burayı daha da fazla germe lütfen.Allahtan korkuyorsan eğer Allah için yapma diyorum.Korkmuyorsan eğer de Kul dan utan ve yapma artık!
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

akglsercan tam gaz devam ediyorsun.Sanırım asıl nickin ya tamamen kapanacak yada daha da ceza alacaksın.Bence artık 5 yaşındaki bir çocuk gibi davranmayı bırak ve olgun bir insan gibi hareket et.Boylesine fitnelerle insanları birbirine düşüreceğine git de dersini çalış birseyler yap ama buraya artık yeter fitne fesat soktuğun.Sana o kadar insan gibi tavsiyelerde bulunduk ama sen ne laftan anlıyorsun ne de utanıyorsun.Ayıp ya ayıp illa birilerinin sana düm düz küfür mü etmesi gerek utanman için.Ben sana ne demiştim bak birileri yapar diye.Gecen de birisi sana bilmem şer.. diye basladı sövmeye sana bunu anlatmaya calıstım ama sen hala kalkmıs devam ediyorsun.Bu kadar da yüzsüzlük yapma ve burayı daha da fazla germe lütfen.Allahtan korkuyorsan eğer Allah için yapma diyorum.Korkmuyorsan eğer de Kul dan utan ve yapma artık!

• ne diyorsun sen energy ya ne akgsercn ı.Sen kim oluyorsun da benimle böyle konuşuyorsun.Terbiyesizlik yapma ! allah korkumu da sana soracak değilim tamam ?
  • futbol bölümüne takılmaya başladığımdan biri mhmm adlı üye bana sürekli tanersin diyor.Hatta P.M bile attı sen şimdi akhlsercan diyorsun.Allah Allaah bana fitne yapıyorsun diyorsun senin yaptığın iftira.allah allaah din hocası kesildiniz başıma!

• quote:

Orjinalden alıntı: tanerim

futbol bölümüne takılmaya başladığımdan biri mhmm adlı üye bana sürekli tanersin diyor.Hatta P.M bile attı sen şimdi akhlsercan diyorsun.Allah Allaah bana fitne yapıyorsun diyorsun senin yaptığın iftira.allah allaah din hocası kesildiniz başıma!

sercan olup olmaman onemli değil.Onemli olan saçma sapan konular açman.Her kim isen artık yeter kardeşim.Nedir bu futbol bölümünde açtıgınız saçma sapan ve insanları birbirine düşürücü konularınız? Amacınız nedir sizin? Burası oyun parkı değil.Buranın yaş ortalaması 25 in üzerinde ve insanlar düzgün bir şekilde sohbet etmek konuşmak istiyor.İnsanları birbirine düşürecek mesajlar atacagınıza inanın klavyeden uzak durmanız daha iyi olur.Din hocası falan değilim sadece Allahtan korkun diyorum bu sekilde tahrik edici konular açmayın.

• nerden çıkardınki sana akglsercan dediğini. yarası olan gocunur taner diye bişey ecmıyo o paragrafta...
    sizde ceza sahası alanına girebilirseniz bir gün sizede çalarlar belki gene kasımpaşa maçında 13 kez mi ne girmişinizhade gene iyisiniz bursa maçında sadece 6 kez girebilmiştiniz
  • yalan mı?
    quote:

futbol bölümüne takılmaya başladığımdan biri mhmm adlı üye bana sürekli tanersin diyor.Hatta P.M bile attı sen şimdi akhlsercan diyorsun.Allah Allaah bana fitne yapıyorsun diyorsun senin yaptığın iftira.allah allaah din hocası kesildiniz başıma!
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGNuM1

nerden çıkardınki sana akglsercan dediğini. yarası olan gocunur taner diye bişey ecmıyo o paragrafta...
    sizde ceza sahası alanına girebilirseniz bir gün sizede çalarlar belki gene kasımpaşa maçında 13 kez mi ne girmişinizhade gene iyisiniz bursa maçında sadece 6 kez girebilmiştiniz

• magnum bana dediğini anlamamak için salak olmak gerekiyor herhalde.Konuyu açan benim.Ayrıca mhmm de aynı iddasını devam ettiriyo.Sanırım böyle bir durum senin başına geldiğinde sen anlamazdın ? Bilemiycem !
  • nik taner imza hoobastank tabi bunlar tesadüf aa ben neden yokum
  • profilimi tıkla :S
  • quote:

Futbol Federasyonu 40 adet kulaklık sistemi alarak hakemlere dağıtacakmış. Daha önce ; 2-3 haftada talimatlar geç geldiği için gs e penaltı çalamayan ve puan kaybetmesine neden olan Federasyon ‚ talimatları hızlandırmak için kolları sıvadı. Bundan sonra Galatasaraya çalınacak penaltı talimatları ‚ direk kulaklıkla canlı olarak iletilecek.Koordinasyon kaybı yaşanmayak. Yani bundan sonra işimiz daha da zorlaştı.

Eeee artık Ümit'e de bi kulaklık verirler mi acaba?

-alo
    -olm çal şu penaltıyı
    -siz kimsiniz pardon
    -haluk olm ben çıldırtmayın beni dakika 90 oldu hadiiiii

myday myday acil penaltı çalın ..

HARBİDENDE YANDIK VALLA BU HAKEMLER ARADA ÇAKTIRMADAN TELSİZ KULAKLIĞI DİYE CEP TELEFONU KULAKLIĞIDA TAKARLAR Kİ ARANDIĞINDA DAHA KOLAY ULAŞILIR....AYNI ANDA MAÇI İZLEYEN BİRİ SÖZGELİMİ HULK HANİ O KÖTÜ YEŞİL DEV KIZDIMI SARI KIRMIZIYA BÜRÜNEN...CEZA SAHASI YAKININDA DÜŞTÜMÜ HEMEN HAKEMİ ARAYIP DİREKTİF VEREBİLİR...YAKINDA ARIZASI ÇIKAR BUNUN...ESASINDA İYİ FİKİR AMA TARAFSIZ VE ADİL KARARLAR VEREN ELLERDE OLURSA...AMA NERDE BİZDE...

EYVAH !! ASIL ŞİMDİ YANDIK !!!!

• iyice kafaları karışır artık. bize bu kadar teknoloji fazla..
  • bakalım gözlük sipariş etmeyi nezeman akıl edecekler.
  • şu imzandaki forever hoobastank niçin yazılı sorabilirmiyim sadece merak ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ta4cmj

şu imzandaki forever hoobastank niçin yazılı sorabilirmiyim sadece merak ettim

Hoobastank 'ı çok severim

özellikle

Disappear ve What Happened To Us ? şarkılarını..

merakın gitti mi ??

gittiyse yaz sevinicem
  • ok. kötü bi amaçla yazmadım hoobastank diye bir forum arkadaşımız vardı.. çok severim kendisini...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.