Şimdi Ara

EYÜP SABRİ TUNCER 1LT KOLONYA 29.9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.eyupsabrituncer.com/1-lt-limon-kolonyasi-pls-bidon?gclid=Cj0KCQjw3ZX4BRDmARIsAFYh7ZJyyMMyj4_EBWTE4fnx6U99ycZapg1Bo__ictENFhyiFbZ4zCBtQOEaAgW3EALw_wcB

Artı kargo var ama 3 tane felan alınca fiyat iyi gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dostum 80 derece karayel de .

kolonya konusunda bir bilgi vereyim beyler.sırf merakımdan dolayı alkol ölçer denen dansimetre aletini aldım.
    sonra bimden karayel,a101 den kutup yıldızı,eyüp sabri tuncer ve selin kolonya aldım

hepside 80 derece idi bu konuda şüpheniz olmasın.ucuz olanların farkı sanıyorum esans olayı ,renklendirici muhabbeti.
  • Zamlanmış, 24.00₺ idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunkaya

Zamlanmış, 24.00₺ idi.
    Buna da mı fiyat güncellemesi olmuş..

• yirthan kullanıcısına yanıt
    30 tl olmuş :)
  • Alırken dikkat edin koronadan sonra 80 derece yazısı kalktı. Kokusuda çok acı gelmiyor.
  • bimlerde kolonya bulunabiliyor artık, karayel al daha iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the guardian14 kullanıcısına yanıt
    Ben anlamıyorum Ankara'da Bim'ler de niye yok,başka yere mi bağlı nedir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    ankarada nüfus çok ordan kaybediyorsun :)

• Zam yapmayacagiz deyip %20 zammi cakmislar

25TL idi bu ürün!
  • the guardian14 kullanıcısına yanıt
    hocam karayelin kokusu kötü hadi onu geçtim o kolonya 70 derece den daha az bence. boğaziçi ile kıyasladığımda uçma süresi çok uzun 60 derece gibi ya da daha aşağı
  • Pandemi ilk başladığı zamanlar sitesinden 24 tl ye almıştım. Kokusunu beğenmiyorum. Tariş ve Duru çok daha güzel.

• Maleguard kullanıcısına yanıt
    dostum 80 derece karayel de .

kolonya konusunda bir bilgi vereyim beyler.sırf merakımdan dolayı alkol ölçer denen dansimetre aletini aldım.
    sonra bimden karayel,a101 den kutup yıldızı,eyüp sabri tuncer ve selin kolonya aldım

hepside 80 derece idi bu konuda şüpheniz olmasın.ucuz olanların farkı sanıyorum esans olayı ,renklendirici muhabbeti.
  • 24 TL idi ne zaman 29 olmuş..ben Ankara Karapürçek gazı gıdadan ozyesil tütün kolanyasi aldım 1 litre tütün 26 TL.. Eyüp Sabri'nin eski kalitesi yok artik

• Bim,a101,şok tan 1 er tane kolonya alıp birbirine karıştırın,çok güzel oluyor.1.2 litresi 16 16 liraya geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HugenkuL7

Alırken dikkat edin koronadan sonra 80 derece yazısı kalktı. Kokusuda çok acı gelmiyor.
    Mh ile görüştüm klasik limon kolonyası 80 dereceymiş.
    Diğerleri değilmiş.
    Yeni seri etikette çok şikayet olduğu için yeniden 80 derece yazacakmış.

• Siyah Kan S kullanıcısına yanıt
    anladım hocam ama kokusu çok kötü yani ne yapmışlar öyle kolonya kuruduktan sonra elinizi bi koklayın
  • Sanırım zam yapıldığı için konu açılmış.
    Benzin fiyatı gibi gece yarısından sonra artacak olsa tersine fırsat deriz, buna ne diyelim bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Sanırım zam yapıldığı için konu açılmış.
    Benzin fiyatı gibi gece yarısından sonra artacak olsa tersine fırsat deriz, buna ne diyelim bilemedim.
    Diğer satılan yerlerde fiyatlar daha yüksek olduğu için açmıştım ama 25 tl olduğundan haberim yoktu...

• HugenkuL7 H kullanıcısına yanıt
    Yeni gelen ürünlerde 80 yazıyor. Önceden satılanlarda da sitede zaten 80 yazıyordu.
  • Evyapshop yani duru kolonyanin uretici sitesinden promosyon istemiyorum seçeneğini seçip otomatik sepete dahil olan dus jeli seçeneğini silip indirim koduna ES15EVY yazdığında 56 liraya 2 adet 1 litrelik duru kolonya alabiliyorsunuz. Kargo bedava. Litresi 28 liraya geliyor.

Hem Eyüp Sabri Tuncer hem Duru kolonya kullanmış biri olarak Duru dan daha memnun kaldığımı söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 9 Temmuz 2020; 16:45:29 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.