Şimdi Ara

Eylül'de Üniversiteler Açılır mı Sizce? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
2
Favori
11.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılmasın diye dua edenlerin %95 i bomboş bölümlerde okuyan insanlar olduğuna o kadar eminim ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izayoi kullanıcısına yanıt
    Düşünüyorum akıl sağlığımı kaybetmek üzereyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

nasıl yok 2 ay erteliyorsun işte. size kalsa sonsuza kadar karantina devam etmeli.

Alıntıları Göster

diyorum durumu hafife alıyorsun. griple, soğuk algınlığıyla karıştırma bu ciddi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4233D93C7

Düşünüyorum akıl sağlığımı kaybetmek üzereyim.

sağlığını korumaya çalış kendine dikkat et onu halledersin acele etme yeter

• Açılsın. Pratiği yoğun olan bölümler için ciddi sıkıntı oluyor.

• eski_nesil kullanıcısına yanıt

Aynisi uni sinavi için söylendi bir halt olmadi. Şuanda herkes disarda sosyal mesafe yok online olacaksa ne diye gittik şimdiye kadar? Ogrenemedikten sonra ne diye okuyoruz?

Asosyal ve tembeller okula gitmemek icin twitterda falan yaziyor. Bence isteyen gitsin. Ama online sinav olmasin :) yok oyle belese ortalama kasmak

• Her ulkede acildi zaten :) hatta Mayıs ayinda acilanlar oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A112A26DD

Açılsın. Pratiği yoğun olan bölümler için ciddi sıkıntı oluyor.

emin ol sağlığın dersin uygulamalı olmasını düşünmenden çok daha önemli. o derse her zaman girersin ama sağlık en önemlisi

• Her ülkeyi bilemem ama onlarda ki tedbirler ile bizdeki bir mi ya da onların insanlarının hastalığa bakış açısı ve yaklaşımı ile bizim insanımızın bakış açısı ve yaklaşımı

• Bir de bunlar çıktı :) brezilyaya bak bakalim.

Ölüm oranı en düşük ülkeyiz. Beğenmiyorsan yallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

Aynisi uni sinavi için söylendi bir halt olmadi. Şuanda herkes disarda sosyal mesafe yok online olacaksa ne diye gittik şimdiye kadar? Ogrenemedikten sonra ne diye okuyoruz?

Asosyal ve tembeller okula gitmemek icin twitterda falan yaziyor. Bence isteyen gitsin. Ama online sinav olmasin :) yok oyle belese ortalama kasmak

bu olay o kadar basit değil. senin hayatının notlar kadar ortalama kadar değeri yok mu? sosyal mesafe yok vakalar artıyor. sağlık olmadıktan sonra ne diye okuyacaksın?

• Gidemiyoruz ki ah şuna bi kafanız bassa

hocam neden her yoruma cevap yetiştirdin sağlığımızı düşünüyoruz tabii ki de veba değil bu hayat 2030'a kadar dursun mu anlamadım ne istiyorsunuz ben eylülde açılmazsa online devam ederse dondurmayı düşünüyorum çünkü en önemli meslek derslerini kıytırık online geçiştirirsem o geçiştirirse bu geçiştirirse neden ülkede bir şey üretilmiyor deniyor sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

emin ol sağlığın dersin uygulamalı olmasını düşünmenden çok daha önemli. o derse her zaman girersin ama sağlık en önemlisi

Alıntıları Göster
    Hocam gerekli tedbirler alınınca bi sıkıntı olmaz. Zaten her yer açıldı. Şu an mersindeyim inan dısarda maske takan yok polisler bile tolerans gösteriyor. Bu gidişle açılmama gibi bir durumu yok okulların. Durum Nisan ayındaki gibi olsaydı size katılırdım ama şu an açılması taraftarıyım ben de.

Yooo vaka azaliyor.

Bu hastaliktan korkmak yerine gripten korkun daha çok öldürüyor :)

Blok

• quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

ne +1 i çocuk oyuncağı mı sanıyorsunuz sağlık ön planda olmalı senin için

Alıntıları Göster

Afedersin ama sağlığına da başlayacağım bu durumda çok mu sağlıklıyız? Akıl sağlığımız pert oldu korona, karantina cart curt yüzünden.

• Rüyanızda görürsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özellikle anadolu da öğrenciler birçok sektörü ayakta tutuyor. bu yüzden eylül de açacaklarını düşünüyorum.hatta açmamaları imkansız diyorum o kadar eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-289234E80 -- 7 Temmuz 2020; 19:41:17 >
  • ins acılmaz ama acılacak gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3BDE25B43

Afedersin ama sağlığına da başlayacağım bu durumda çok mu sağlıklıyız? Akıl sağlığımız pert oldu korona, karantina cart curt yüzünden.

Alıntıları Göster

düzgün konuş. senin akıl sağlığın okula mı bağlı uzaktan alıyorsun işte derslerini sağlık olmasa bundan mutlu mu olacağını sanıyorsun o yüzden tedbir ve önlem gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.