Şimdi Ara

Eylül'de Üniversiteler Açılır mı Sizce? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
2
Favori
11.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 30 Temmuz 2021; 16:36:11 >
  • Bisikletçi76 kullanıcısına yanıt

hocam aslında bende acılmaması taraftarıyım evde kronik rahatsızlıgı olan bireyler var oranın virüsunu eve getirmek vicdanıma ters düşer.

ancak 65-70 zar zor alıyorum sınavdan.sınıftan başkaları parayla adam sokuyor 90 95 alıyor bunlarla nasıl rekabet edeyim, onun dısında da internetim kötü bilgisayarım kötü 2de1 kopma yaşıyorum. acılması bir yana iyi oluyor bilemedim valla

• Tony Ferguson kullanıcısına yanıt

Yan şartlar işi zorluyor.

Valla hocam senin için iyisini, hayırlısını umuyorum. Ama istisnai bir şekilde bu konuda bencil davranmak zorundayım.

Bölümümü sevmiyorum, öğrencileri kötü, hocaların burnu havada, sempatik değiller. Yurt işiyle, ev bulmakla, taşınmakla da uğraşmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 30 Temmuz 2021; 16:45:3 >
  • Bu vakalarla ters köşe yapmazlar ise açılmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bisikletçi76 kullanıcısına yanıt

bende bölümümü sevmiyorum aile baskısıyla yazdım,arkadaşlarım tam bir kibir yumağı hocam yüreğim anlıyor seni :)

benim şehrimde üniversitem ama 5-6 aydır 600liradan kykları biriktirmeye calısıyorum o konuda karlıyız

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.