Şimdi Ara

Eylül'de Üniversiteler Açılır mı Sizce? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
2
Favori
11.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilinçlenen yok. Aşı veya ilaç konusunda önemli bir ilerleme olursa kesin açılır ama bu halde vaka sayıları artar diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

düzgün konuş. senin akıl sağlığın okula mı bağlı uzaktan alıyorsun işte derslerini sağlık olmasa bundan mutlu mu olacağını sanıyorsun o yüzden tedbir ve önlem gerekiyor

Alıntıları Göster

Sakin ol dostum sana demedim onu

Okulun eğitimine meraklı olduğumdan değil. İnsan yüzü göremiyoruz. İnsan doğası gereği sosyal bir varlıktır ve sosyallikten uzaklık bu kadar uzun sürmemelidir akıl sağlığımız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-289234E80

özellikle anadolu da öğrenciler birçok sektörü ayakta tutuyor. bu yüzden eylül de açacaklarını düşünüyorum.hatta açmamaları imkansız diyorum o kadar eminim

kışın ne olacak belli değil her gün eğitim için kalabalıkta bulunacaksın bunun yolu var otobüsü dolmuşu var virüsten önce gibi mi olacağını sanıyorsun

• Bence açılmayacak

• İlk başta açılacak ancak daha sonra grip sezonunun gelmesiyle kaos oluşacak ve tekrar ara verilecek. İzleyin görün, grip gelince curcuna kopacak. Corona mı oldum tedirginliği saracak etrafı ve mecburen önlemler yine sıkılaşacak.

• Vakalar sonbaharda artmaya başlayacağı için açılmama ihtimali yok değil

• hocam ben istesem de istemesem de okullar açılmazsa birçok sektör dibi görecektir. mecburen açacaklar

• Konuya anket koysan daha kolay olurdu

Ben açılır diyorum.

• izayoi kullanıcısına yanıt

Ciddi ciddi buna cevap mı verdin hocam? 

• Keşke şimdiden bir açıklama yapsalar da ev/yurt tutacaklar boşuna masraf yapmasa, ama doğru ekonomiye can vermemiz gerekiyor ve ülkede kararlar zırt pırt değişiyor o yüzden bizim iyiliğimize bir şey olmaz. Eylülde açılır ve bir kaç haftaya kapanır diyorum ben de. Maksat para akışı olsun.

• Açılmaması gerekiyor ama açılacak

• Rodin kullanıcısına yanıt

geçen hafta öğrencilere bizim evi 800 tl den kitledik 1 yıllık kontrat yaptık

benim kafa rahat

• Açıcaklar gibi artık

• Vaka sayıları benzer seviyede giderse çok zor. Yurtlarda ne önlemi alacağız, duşa da mı maskeyle gidip gelelim? Tuvalet/Banyo koridorda olan bir yurtta kalıyorum, açılması konusunda kararsızım ancak uzaktan olması halinde içim daha rahat olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: IT Engineer

Konuya anket koysan daha kolay olurdu

Ben açılır diyorum.

Aklıma gelmedi öyle yapsam daha iyi olurdu.

• Evi çok seviyorum son 6 aydır da keyfim yerinde ailemle bir sıkıntım da yok özel okulda tam bursluyum. Zengin veletler yüzünden okulu hiç sevmiyorum diploma için okuyorum ama açılsın istiyorum çünkü bu aptal zenginler ders başına 500-600 tl verip hiçbir bilgi edinmeden 3-4 bin tl harcayıp 3.5 civarı ortalama yaptılar geçen dönemlerde 1.80i zor geçen tipler 3.50 ortalama yapmış. En azından sınavlar okulda yapılsın 1 aya yaysınlar sınıflara max kişi sayısı koyup tek 1 final ile bitirsinler yoğun önlemler alınsın yoksa bu tipler benim bölüm 1.liğimi elimden alacaklar ha bu arada sağlığın nottan önemli mi diyecekseniz. Önce gidin deniz kenarı tatil yerlerine millet kucak kucağa 200 metrelik plajda 5000 kişi var bunları engellesinler sonra okulu engellerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SarıSarman

Evi çok seviyorum son 6 aydır da keyfim yerinde ailemle bir sıkıntım da yok özel okulda tam bursluyum. Zengin veletler yüzünden okulu hiç sevmiyorum diploma için okuyorum ama açılsın istiyorum çünkü bu aptal zenginler ders başına 500-600 tl verip hiçbir bilgi edinmeden 3-4 bin tl harcayıp 3.5 civarı ortalama yaptılar geçen dönemlerde 1.80i zor geçen tipler 3.50 ortalama yapmış. En azından sınavlar okulda yapılsın 1 aya yaysınlar sınıflara max kişi sayısı koyup tek 1 final ile bitirsinler yoğun önlemler alınsın yoksa bu tipler benim bölüm 1.liğimi elimden alacaklar ha bu arada sağlığın nottan önemli mi diyecekseniz. Önce gidin deniz kenarı tatil yerlerine millet kucak kucağa 200 metrelik plajda 5000 kişi var bunları engellesinler sonra okulu engellerler.

Aynen öyle hocam uzaktan sınavlar yüzünden 3 3.5 ortalamalar havada uçuşuyor. COVİD'e grip muamelesi yapılmalı artık.

Klavye kullanmayı bilmeyen adam programlamadan 95 alıyor gerisini sen düşün.

• dizzydizzydizz kullanıcısına yanıt

ailede kronik rahatsızlıgı olan kişiler var ve eminim ki o üniversiteden virüs getiricem eve . bende açılmamasını istiyorum sadece keyfi değildir istemeyenler ya

• Nerde boş beleş dersle alakası olmayan eleman var açılsın diyor. Çünkü amacı okumak falan değil arkadaşlarla eğlenmek gezmek tozmak. Zaten amacı kendine bir şey katmak olan insan bunun bir fırsat olduğu anlar. Artık her şey internette.

• cenkakay08 C kullanıcısına yanıt
    ne alaka hocam mühendislik okuyorum en önemli meslek dersleri bu sene ben o derslerin uygulamasını yapmadıktan sonra okulda doğru dürüst dinleyemedikten sonra bir işe yaramaz uzaktan eğitimle çok kötü oluyor dersler zerre tanesi öğrenemiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.