Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bendeki bellek, sandisk cruzer 8 gb (küçük kırmızı) . ifilemanagerdan bakıyordum zaten oradan usb diye birsey yok bende.

capsı şu şekilde ;http://yfrog.com/h7cfiqj

bendeki sürümü ; 2.6.32.9_p10_v1.08_20110124_exper ?

rom guncellemem gerekiyor mu acaba ?

ARKADAŞLAR çok çok teşekkür ederim baki arkadaşa sanada teşekkür ederim. gormemesinin sebebi usb bellegin NTFS olmasıymış format atıp FAT32 yaptım düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alleko -- 18 Şubat 2011; 14:02:52 >
  • Arkadaşlar Merhaba

Advent Vega romlarını yükleyebilen arkadaşlara sevindirici bir haberim var.

R07 romunu yükledikten sonra Birçok USB 3G modemi gördüğünü ve bir çok kullanıcının test edebildiğini söylüyorlar.

http://android.modaco.com/content/advent-vega-vega-modaco-com/329229/mobile-broadband-dongles/

Ben R08 Romunu yüklemeye çalıştım ama yükleyemedim. Biraz farklı yükleniyor. Ama bende olmadı.

http://android.modaco.com/content/advent-vega-vega-modaco-com/331467/09-feb-r8-modaco-custom-rom-for-the-advent-vega-with-online-kitchen/

Eğer deneyip halledebilen olursa dahili 3G modem aramamıza gerek kalmayacak.

İlk linkte yazılan yorumlarda Turkcell ve Vodafone modem modellerinin test edildiği ve çalıştığı yazıyor.

Bir inceleyebilirseniz süper olur valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExBlau

quote:

Orijinalden alıntı: merkay7

quote:

Pazar günü gittiğimde kalmamıştı bugün tekrar gittim 1 tane kalmış hemen aldım yalnız içinden SD kart çıkmadı, telefondakini taktım sağlık olsun :P
    Ürün çok güzel benim tüm beklentilerimi karşılıyor, bu fiyata tegra 2'li, 2 yıl garantili 10" tablet alternatifi yok. Kurcalamaya devam.

16gb kart İçinden çıkmadı bende de. Telefon açtım biz vereceğiz dedi migros çalışanı. Bence ihmal etmeyin alın. Experi aradığımda da aynısını dediler görevli size vermek zorunda diye...

Malesef migroskopta ya da ürünün tanıtıldığı dev posterde hafıza kartından bahsetmiyor, sadece experin sayfasında 16gb hediye diyor o da muhtemelen stoklarla sınırlı falandır ya da tanıtım fiyatından sonraki partiler için geçerlidir bilmiyorum kimlere çıktı kimlere çıkmadı migrosta bi yerlerde yazsaydı isterdim hafıza kartı ama hiçbir yerde göremedim. Ben ürünü bulduğuma şükrediyorum, çinden gelen snapdragon lu olanları bile 650tl ye satıyorlar ki garantisi yok, çok iyi bir fırsat oldu bu exper varsın kartı olmasın :D

ARKADAŞLAR AYNI SORUN BENDE DE OLDU ESKİŞEHİR MİGROSTAN ALDIM KART ÇIKMADI AMA MİGROSLA GÖRÜŞTÜM. EXPERLE UZUN GÖRÜŞMELER SONUNDA İLK PATİLERDE KART VE GARANTİ BELGESİ AYRI YOLLANMIŞ SAĞOLSUN DANIŞMADAKİ KIZ BAYA Bİ URAŞIP GETİRTTİ YOLLADI EXPER DE

• @bakieryigit teşekkürler bilgiler için ancak ben de yükledim ve ayarları yaptım ancak klavyede hiç bir değişiklik olmadı hatta Ğ ile ikon çıkıyor programlarda onu tıklıyarak girince direk ayarları açıyor ve Türkçe seçili ama giriş ekranında hala eski klavye çıkıyor 2-3 kere kapatıp açtım ancak hala öyle enteresan....yine de bilgiler için teşekkürler...
  • Ben de eve gelip kutuya bakınca içinde hafıza kartı olmadığını farkettim. Satın aldığım migros mağazasını arayınca hafıza kartlarını ayrıca göndereceğiz dediler.
    Mailime gelen reklamlarında hafıza kartı olduğu yazıyor. Hafıza kartı için ürünü satın aldığınız migrosu arayın ve kayıt bırakın arkadaşlar.

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavipatik -- 18 Şubat 2011; 15:16:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bart70

@bakieryigit teşekkürler bilgiler için ancak ben de yükledim ve ayarları yaptım ancak klavyede hiç bir değişiklik olmadı hatta Ğ ile ikon çıkıyor programlarda onu tıklıyarak girince direk ayarları açıyor ve Türkçe seçili ama giriş ekranında hala eski klavye çıkıyor 2-3 kere kapatıp açtım ancak hala öyle enteresan....yine de bilgiler için teşekkürler...

yüklerdikten sonra ayarlardan klavye ve dil seçeneklerinden klavye ayarlarını yap ardından ana ekranda klavye ile giriş yapılan bir yere uzunca basılı tut (ekrandaki google çubugundan yaptım ben) ardından giriş yöntemi soracak orda türkçe klavyeyi seç.Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: udogan44

quote:

@bakieryigit teşekkürler bilgiler için ancak ben de yükledim ve ayarları yaptım ancak klavyede hiç bir değişiklik olmadı hatta Ğ ile ikon çıkıyor programlarda onu tıklıyarak girince direk ayarları açıyor ve Türkçe seçili ama giriş ekranında hala eski klavye çıkıyor 2-3 kere kapatıp açtım ancak hala öyle enteresan....yine de bilgiler için teşekkürler...

yüklerdikten sonra ayarlardan klavye ve dil seçeneklerinden klavye ayarlarını yap ardından ana ekranda klavye ile giriş yapılan bir yere uzunca basılı tut (ekrandaki google çubugundan yaptım ben) ardından giriş yöntemi soracak orda türkçe klavyeyi seç.Saygılarımla

Süpersin hoca teşekkürler...oldu benimkide...

• Kangurumda stok 20 imiş.. bu ne ya.. o kadar stok bizim bakkalda da var...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: udogan44

quote:

Süpersin hoca teşekkürler...oldu benimkide...

Youtube'a yükledigim videoyu izleseydiniz , klavye geçişini nasıl yaptıgım orda görünüyor :) videoyu yüklememin sebeblerinden biri klavye degiştirme işlemini göstermekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

Kangurumda stok 20 imiş.. bu ne ya.. o kadar stok bizim bakkalda da var...

Stoklar belli sayıda ekleniyor mesela 20 dediniz bu rakamdaki satış bitince yeni stok giriyorlar sisteme , bu migros magazaları içinde geçerli , belli sayıda stok geliyor bitince yeni stok çekiyorlar.
  • Download Opera Mobile 10.1 beta (Android 1.6+)

Beta sürümde olsa opera kurmak isteyenler burdan yükleyebilir , malum mobil sürüm oldugundan video izlettirmez ama sadece normal kullanım yapacagınız zaman bu programlada sörf yapabilirsiniz.

http://www.opera.com/mobile/download/versions/
  • Bu Türkçe klavye güzel olmuş.Teşekkürler @bakieryigit.
    @Pıncır arkadaşımızın da artık ilk mesajı biraz güncel bilgi,ipucu,video,resim vs dökümanlarla destekleme vakti geldi.Sayfalar arttıkça yardım ve bilgi isteyenlerin bunları bulması zorlaşacak.
    Hadi @Pıncır şöyle tabletimize yakışır bir giriş bekliyoruz senden.Bir de kullanıcı listesi hazırlarsan tam olur.
  • bu applanet'le indirilen programlar , applanet / downloads içine indiriliyor. bu klasörü boşalttım ama hala makinanın bellekte baya bir alan dolu , bu indirdigi oyunları yada programları farklı bir yere daha mı çekiyor ? yada kurdugumuz programları kendi hafızasına mı kuruyor ? , siz nereleri siliyorsunuz , yazarsanız iyi olur. biraz temizlik yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

quote:

Kangurumda stok 20 imiş.. bu ne ya.. o kadar stok bizim bakkalda da var...

Stoklar belli sayıda ekleniyor mesela 20 dediniz bu rakamdaki satış bitince yeni stok giriyorlar sisteme , bu migros magazaları içinde geçerli , belli sayıda stok geliyor bitince yeni stok çekiyorlar.

Haklısın usta ama rakam çok komik geldi.. hele de büyük bir mağaza olduğunu düşününce 20 çok komik.. Neyse...

• quote:

bu applanet'le indirilen programlar , applanet / downloads içine indiriliyor. bu klasörü boşalttım ama hala makinanın bellekte baya bir alan dolu , bu indirdigi oyunları yada programları farklı bir yere daha mı çekiyor ? yada kurdugumuz programları kendi hafızasına mı kuruyor ? , siz nereleri siliyorsunuz , yazarsanız iyi olur. biraz temizlik yapalım.

Uygulamalar.. Widgetlar.. Oyunlar ve daha fazlası için aşağıdaki Forum Donanımhaber sayfalarına gidin...

Popüler Android Uygulamaları İçin tıklayın..

• quote:

quote:

bu applanet'le indirilen programlar , applanet / downloads içine indiriliyor. bu klasörü boşalttım ama hala makinanın bellekte baya bir alan dolu , bu indirdigi oyunları yada programları farklı bir yere daha mı çekiyor ? yada kurdugumuz programları kendi hafızasına mı kuruyor ? , siz nereleri siliyorsunuz , yazarsanız iyi olur. biraz temizlik yapalım.

Uygulamalar.. Widgetlar.. Oyunlar ve daha fazlası için aşağıdaki Forum Donanımhaber sayfalarına gidin...

Popüler Android Uygulamaları İçin tıklayın..

Keşke rapid-share sitesine yükleseydin :) ,hotfile hesabım yok 10 saatte inmez bunlar böyle multiupload.com a falan upload etseymişsin daha iyi olurmuş.

Bu arada benim soruma cevap degil bu experin hafızasınında yer açmak için nereleri siliyorsunuz demiştim , 30 mb falan yer var şuan bende boşaltmam lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 18 Şubat 2011; 17:42:14 >

• Hafıza kartında mı 30 mb boş yer var?
  • Arkadaslar tum sayfaları okudum ve bugun bu is icin kaynak da yaratınca cihazı almaya karar verdim. Ptesi gunu ist nerede bulabilirim acaba tableti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Hafıza kartında mı 30 mb boş yer var?

Yok tabletin hafızada 30 mb boş var :) digerinde silmek kolay zaten , yanlış bir dosyayı silmeyim diye soruyum dedim temizlik yapan varsa diye.
  • arkadaşlar, ürün bugün elime ulaştı deniyorum. genel itibariyle güzel cihaz ancak bazı arkadaşlar o kadar göğe çıkarmışlar ki anlatılmaz görülür yahu. demogoji yapan bi sürü arkadaş var, yapmayın. gerçek ne ise onu söyleyin ki herkes ne alacağını bilsin, parası boşa gitmesin.
    bi arkadaş da beğenmeyen varsa yazmasın demiş, yok öyle bir dünya, bu konu tablet için açılmış ve alanlar görüşünü yazacak olarak belirtilmişse hiç kusura bakma arkadaşım ben yazarım.
    gelelim benim problemime, bir arkadaş oyunların süper akıcı oynandığından bahsetmiş, daha ilk oyunda patladı yahu nasıl akıcılık bu? ninja fruit oyunundan hareketi algılamıyor cihaz. talking tom oyununda tom ekranın önünde değil de duvarda duruyormuş gibi görünüyor.
    test ettikçe görüşlerimi yazmaya devam edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.