Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semiz55

bu programları nerden bulacağızda tablete yukleyeceğiz.ayrıca tabletten donanım habere giremiyorum.girdiğimde masaüstune geri dönüyor.

http://www.duckload.com/download/2947632/test.rar

Burdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

quote:

bu programları nerden bulacağızda tablete yukleyeceğiz.ayrıca tabletten donanım habere giremiyorum.girdiğimde masaüstune geri dönüyor.

Burdan.

android işlt. sis en ufak bir şey bilmiyorum.mesela eşim yemek tarifleri sitesine giriyor,sistem masaüstüne geri atıyor.youtubea giriyor geri atıyordonanıma giriyor geri atıyor kral oyuna giriliyor geri atıyor.bır sorun mu var buralara girilemeyecek mı.

• quote:

quote:

quote:

Burdan.

android işlt. sis en ufak bir şey bilmiyorum.mesela eşim yemek tarifleri sitesine giriyor,sistem masaüstüne geri atıyor.youtubea giriyor geri atıyordonanıma giriyor geri atıyor kral oyuna giriliyor geri atıyor.bır sorun mu var buralara girilemeyecek mı.

premium high speed download mu yapıoruz

• quote:

Flash playerden kaynaklanıyor o.Exper'in sitesindekini yükleyin düzelir.

http://www.exper.com.tr/Exper_Tablet_Pc.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

quote:

o sayfaya girdiğimdede masaüstüne atıyor beni

• quote:

Orijinalden alıntı: wosxy

Android konusunda bilgisizim, bluetooth GPS işlemi nasıl oluyor.

Advent Vega GPS

• Bu arada Exper ürüne resmi olarak Türkçe Klavye desteğide saglamış , Bu çok iyi bir haber hemen kuruyorum.

Buyrun Ftp linki :

ftp://ftp.exper.com.tr/SURUCULER/EASYPAD/Android%20APK/TR%20Soft%20Keyboard%20v0.10.apk
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

quote:

o sayfaya girdiğimdede masaüstüne atıyor beni

exper.com a girdiğimde bile masaüstüne atıyor beni

• gps süpermiş kaça bu gps aleti acaba türkiyede varmı
  • @semiz55 normal bilgisayarla verdigimiz linke gir flashı indir , sonra usbye at yazılımları , tablete tak ve ordan attıgın yere gelip üstüne tıkla kuracaktır , sonra flashı kurduktan sonra ürünü kapatıp tekrar aç. sen burdaki mesajları baştan sona okumadın sanırım okursan her türlü sorununa cevap bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

gps süpermiş kaça bu gps aleti acaba türkiyede varmı

flası nerden yükleyeceğim tabetin menüsündeki appdownload dan mı
  • quote:

@semiz55 normal bilgisayarla verdigimiz linke gir flashı indir , sonra usbye at yazılımları , tablete tak ve ordan attıgın yere gelip üstüne tıkla kuracaktır , sonra flashı kurduktan sonra ürünü kapatıp tekrar aç. sen burdaki mesajları baştan sona okumadın sanırım okursan her türlü sorununa cevap bulabilirsin.

bakieryiğit çok teşekkürler.benim anladığım dili kullandın saol :) orda rom güncelleme var o nedir ne işe yarar.birde office programlarını nerden bulacağız nasıl yükleyeceğiz.benım anlayacağım dilde ltfn :)
  • Exper Easypad Türkçe Q ve F Klavye Kullanımı

Videoya çekip size göstermeye çalıştım :) kamera makinası kötü o yüzden kullanıma odaklanalım , aceleyle nasıl q yada f klavyeye yada orjinal klavyeye geçeceginizi göstermek istedim , malum bu geçişte zorlanacak çok arkadaş çıkacaktır. üstte verdigim linkten klavyeyi kurup şöyle yapıyoruz.

Menü --->> Settings ---> Dil ve klavye ----> Türkçe Klavye yazan yere Tik atıp aktif hale geitiriyoruz. Türkçe Klavye ayarlarından da istediginiz gibi q klavye yada F klavye olarak düzenleyebilirsiniz.

Türkçe Klavye Kullanımı Videolu gösterim.

yada:

http://www.you-tube.com/watch?v=WBufAQo_kNI

Bu arada birkaç resim çektim kameradan kötü olsalarda , amaç türkçe klavyeyi göstermek o yüzden ekliyorum

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI

Bu arada resimlerde q ,f , ingilizce klavye ve orjinal klavye resimleri sırayla çekilip eklendi. Çok okunmuyor benim kameradan , kötü dedigim gibi amaç nasıl oldugunu görmek. Güle güle kullanınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 18 Şubat 2011; 12:30:48 >

• Bu 3g olayını donanımsal yerine yazılımsal çözmek en doğrusu ve ucuzu. Oyüzden bluetooth üzerinde telefon modemi üzerinden internete çıkma konusu araştırın. Zaten exper reklamında 360 derece izleyin ekranında bluetooth üzerine gelince öyle bi "bluetooth üzerinden veri paylaşım imkanı deniliyor". Tabi bu bilinçsiz bişeyde olabilir. Ama en azından bu bluetooth ne işe yarıyor ve her hangi bir servis kullanıyormu öğrenelim Kullanmıyorsa demek üründe yazılım kusuru var. Bunuda expere bildirip üzerine düşmesini isteyebiliriz. Herhanginiz bt üzerinden bir şey tanıtan varmı? En azından kulaklık tanıtılmalı yoksa bu bt ne işe yarar!

Ben bt telefon ve mouse denedim ama her ikisinde eşlendi ama bağlanmadı dedi. Eğer bt üzerinden telefon modemini kullandırırsak zaten tlefon üzerinden internete çıkması sağlarız. Ben notebookla aynen o şekilde internete bağlanıyorum. Hatta eski pocketpc le bile o şekilde internete bağlnıyordum. Bence araştırmalarınızı o yöne kaydırın.

Ben birde notebooğun bt servislerini deniyecem bakalım hangi servisleri kullanabiliyor. Bu aralar fazla zamanım yok yoksa şu os olayına girecem zaten beni en rahatsız eden androidin text renderingi zaten.

Bu arada dolpihin tarayıcı adroidin orjinal taracısı ile aynı engine sahip. Ondan ne hızlı ne yavaş sadece ilave özellikleri var. Market kuranlar firefox 4 beta ve opera 5 yi deneyebilirlermi özellikle font kalitesine takmış durumdayım. Yazılar cleartype değil çok kötü görünüyor.

• quote:

quote:

@semiz55 normal bilgisayarla verdigimiz linke gir flashı indir , sonra usbye at yazılımları , tablete tak ve ordan attıgın yere gelip üstüne tıkla kuracaktır , sonra flashı kurduktan sonra ürünü kapatıp tekrar aç. sen burdaki mesajları baştan sona okumadın sanırım okursan her türlü sorununa cevap bulabilirsin.

bakieryiğit çok teşekkürler.benim anladığım dili kullandın saol :) orda rom güncelleme var o nedir ne işe yarar.birde office programlarını nerden bulacağız nasıl yükleyeceğiz.benım anlayacağım dilde ltfn :)

rom nedir sorusunun cevabını alttaki linkten görebilirsin. http://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/224621-ram-ve-rom-arasindaki-farklar-nedir.html

bu arada ilk konu açıldığından beri takip ediyorum mesajları, yahu her soru 2-3 kere soruluyor tekrar. kolayına kaçmayın arkadaşlar, önce bi gezin forumu sonra sorun sorunuzu ki laf kalabalığı olmasın

• bu arada takip ettiğim kadarıyla tüm özellikleri, artıları ve eksileri bir arada bulundurma gereği hissettim ve şöyle bir tablo oluşturdum. almayı düşünen arkadaşların işine yarayabilir.

exper easypad özellikler

artılar
    flash desteği
    tegra çift çekirdek işlemci
    kapasitiv ekran
    android 3.0 desteği
    youtube 480p akıcı
    1080p görüntüleri tv ye aktarabiliyor
    7.5 saat pil ömrü

eksiler
    512mb ram
    vimeo HD modda videolar akıcı değil
    3g ve gps yok
    android market yok,, android pazarından indiriliyor
    farklı açılardan görüntü kaybı yaşıyor

teknik özellikler
    ekran 10.1" kapasitiv 1024x600
    işlemci Nvidia çift çekirdekli Tegra 250 (1 GHz)
    işletim sistemi Android 2.2 Froyo (3.0 desteği)
    ram 512 MB
    bellek MicroSD (16 GB Hediye)
    bağlantı Wi-Fi 802.11 b/g, Bluetooth 2.1 EDR, 1 HDMI, 1 USB, kulaklık
    multimedya Stereo hoparlör, 1.3 megapiksel webcam, Adobe Flash Player
    boyut 275.5 x 78.5 x 14.5 mm
    kamera 1.3 mp

• Arkadaşlar en sonunda dün ürünü görebildim fakat vaktim çok kısıtlı olduğu için sadece 2-3 dk. bakabildim.
    Ama şu kadarını rahatlıkla söyleyebilirim ki cihazın dokunmatik ekranı çok hassas ve kaliteli. Multi-touch filan gayet başarılı.
    Cihazın kendisi çok ama çok hızlı. Tek üzüldüğüm nokta ekran parlaklığının çok fazla olmaması. Malzeme kalitesi filan gayet başarılı.
  • arkadaşlar bu ürünü bende dün satın aldım . başlıkta yazılanları hemen hemen okudum. cihazla ilgili birkaç sıkıntım var. Ürüne usb flash bellek takdıgımda gormuyor.experi aradım her marka flashbellegi gormez dediler bana. hangi markayı almalıyım dedigimde kesin olmamakla birlikte kingston dediler.? böyle birsey varmıdır? bendeki flashbellek sandisk, bu tablet için gidip illa kingston bellek mi almalıyız. yokmudur bunun driverı felan ? ayrıca iki ucu erkek kablo ile pc ye baglıyorum ancak direk dosya tranferi yapamıyorum.rom değiştirmeden bu işlemi yapamaz mıyız? anladıgım kadarıyla bu rom değiştirmek biraz zor bir işe benziyor.. en önemlisi bu usb girişini çözemezsem atıcam bu tableti . acil yardım arkadaşlar.

cihaz 3d modunda iken 3 tane widget var. bunların sayısını artıramıyormuyuz ? ilk aldıgımızda bbc nin rss var yabancı haberler ben bunun yerine hurriyeti ekleyemez mıyım ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: guguk

gps süpermiş kaça bu gps aleti acaba türkiyede varmı

flası nerden yükleyeceğim tabetin menüsündeki appdownload dan mı

ftp://ftp.exper.com.tr/SURUCULER/EASYPAD/FLASH_PLAYER/ adresinde mevcut hocam. yalnız tabletten ftp adresi acılmıyor sanırım. pc den bu adresi acıp cihaza gonderebilirsin .

• @alleko birincisi burdaki mesajları okumadıgın belli oluyor , okusaydın şuanki bazı soruları sormazdın.

usb bellek soruna yanıt veriyim bende consair flash voyager mini var 8 gb çok rahat görüyor , yine elimde sandisk cruzer blade 8 Gb versiyonu var oda görüyor yani herhangi bir sorun yok usb tanıtmada.

Merak ettigim şu yolu takip ediyormusun usb bellegin içine girmek için;

Menüden ifilemanager'ı bulup programı aç , üstte 3. sırada usb bellek simgesi göreceksin , ordan attıgın her dosyaya girebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 18 Şubat 2011; 13:13:45 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.