Şimdi Ara

Evlilik İçin Yaptığım Masraflar (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
7
Favori
19.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    . Ulan adamlar kıza eşya muamelesi yapıyor sen de tüm bunlara tamam diyerek kadının eşya olduğunu onaylıyorsun. Önemli olan tarafların birlikteliği. Ne takısı ya? Tamam eşine takarsın takıyı anladım da diğerleri ne oluyor arkadaş. Hangi devirde yaşıyoruz? Böyle bir muamele olabilir mi ya? Demek kendin zamanında çok büyük bir kazık yedin gelin tarafından başkaları da yesin istiyorsun. Çok yanlış çok ayıp bir de desteklemişsin. Valla allah akıl fikir versin. Kız kaçıranları sizden daha çok destekliyorum. Sizin savunduklarınız da tam bir SAÇ-MAL-LIK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar şey aldığına göre promosyon olarak baldızı da veriyorlar heralde

• Tosun911 T kullanıcısına yanıt
    Komedi siniz yeminle komedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Boşverin beyin namına bir organ taşımıyor bunlar trollluk dertleri.

Evlenmemiş olsak yiyeceğiz de benim yorem de baldiza kuzene takı istemek yok. Haa bu kafadaki erkekler hayatında başka kız bulamacak tipte oldukları için evlenmek adına bunları yiyorlar.

2011 de 32 bin TL ile evlenmiş biri olarak safsatalara inanmam. Eşimle konuşup anlaştım imkanım bu kabulsen tamam yok değilsen maddi gücü yüksek birini bulman dileğiyle dedim. Şükür ki eşimin maddi çıkar sevdası yok 6. Senem 1 kızım var. Eşimin bana sağladığı kolaylıklar her daim yüreğimde ona olan sevgimin katlanmasını vesiledir.

Bu kafadakilerin karşısına Allah insafsız kızlar çıkarsin mustahak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 29 Aralık 2017; 16:23:54 >
  • Kız + baldız kampanyaları iyi de pahalı oluyor bir de taksit yapmak lazım peşinde zor ödenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Night King kullanıcısına yanıt
    Erkek olmayabilir kadın galiba.

• Pardon açıklar mısın neyi yanlış söyledik

• quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

. Ulan adamlar kıza eşya muamelesi yapıyor sen de tüm bunlara tamam diyerek kadının eşya olduğunu onaylıyorsun. Önemli olan tarafların birlikteliği. Ne takısı ya? Tamam eşine takarsın takıyı anladım da diğerleri ne oluyor arkadaş. Hangi devirde yaşıyoruz? Böyle bir muamele olabilir mi ya? Demek kendin zamanında çok büyük bir kazık yedin gelin tarafından başkaları da yesin istiyorsun. Çok yanlış çok ayıp bir de desteklemişsin. Valla allah akıl fikir versin. Kız kaçıranları sizden daha çok destekliyorum. Sizin savunduklarınız da tam bir SAÇ-MAL-LIK

Ya kendisi kız masus yapıyor ya gerçekten kılıbık tabir ettigimiz iç güvey dediğimiz tiplerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Pardon açıklar mısın neyi yanlış söyledik

yaşım 28 konu içeriği silinmiş fakat yorumlara bakıcak olursak yorum yapan arkadaşlar bence haklılar ben bir birey olarak düğün bile yapmak bana saçma geliyor açıkcası para mara harcamam böyle şeylere kız bırakıyor mu beni ? umurumda olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 29 Aralık 2017; 16:28:9 >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Hadi gelin ister birşey makul seviyede ama kuzen baldız ne ya.

Bunun daha üst versiyonu vardı. Kayincoya takım filanca ya nişanlık vb. Fakat o konuyu açan akıl istedi birakayim mi diye bu konuyu açan hem yazıyor hem size ne para benin yerim alırım diyor. Bazıları da kalkmış normal bunlar adetler falan. Yazık be zihniyetler ne kötü.

• İlk mesaj silinmiş. Konuyu daha önce görmedim ondan tam bilemiyeceğim ama.

1. Si sanırım kuzene ona buna bi şeyler alıyormuşsun. Sen keriz misin kardeşim? Neden böyle yapıyorsun?

2. Si evleneceğin kız buna ne diyor? Bu kadar şeye göz mü yumuyor? Ona nornal mi geliyor anormal mi ?

Anormal geliyorsa kıza söyle sana kaçsın bu kadar masraf yapma.

Normal geliyorsa o kızla evlenme ondan bi şey olmaz

• quote:

quote:

Ya kendisi kız masus yapıyor ya gerçekten kılıbık tabir ettigimiz iç güvey dediğimiz tiplerden.

bence 250gr'ın derdine düşenlerden :D

• Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    en kısa ve net özetleyen yorum hocam elinize sağlık
  • Parasiyla degil mi al kadini evlen.

• quote:

quote:

Masus mu yapıyor

• Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    cclareon1302 C kullanıcısına yanıt
    Kızın ailesi baldıza ve gelinin kuzenlerine set istemiş
    Arkadaş hasta annesiyle yaşıyor kızın ailesi ayrı ev istemiş borç harçla 130bine ev almış kendi dükkanı kirayken
    Diğer masraflarla 200bin tlye yakın para harcatmışlar
    Hasta annesinin durumu kızın hiç umrunda değilmiş arkadaş annesinin konusunu açtıgında ''hayat bu olur öyle şeyler'' diyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TabletlereFısıldayanAdam -- 29 Aralık 2017; 22:2:47 >
  • Kız ise hani normal birşey gibi görülsün diye böyle saçma sapan şeyler yazıyor olabilir.

• O paraya dış ülkelerde daha iyisini bulur. Kılıbıkliktan.

• Aşk insanın gözünü kör eder. Hiç kimse evlenirken hataları, kusurları görmez, müstakbel eşinin her istediğini yapmak onu mutlu eder. Kızlarda bunu bilirler. Ben bu arkadaşı anlıyorum. Paran varsa herşey yapılır. Ama teküzüldüğüm nokta tek kırmızı çizgi, sakın ola ki kendi annenizi sevdiğiniz kıza feda etmeyin. İlerde çok üzlürsünüz. Anne kırmızı çizgidir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Neyin boş muhabbetini yapıyorsun efendi geline takı neyse baldiza kuzene ne biz buna laf ettik.

Neyi nerenle okuyorsun da milleti.ergen mergen diyorsun. İyi oku cevap yazanların çoğunluğu evli.

Aklın sıra birilerine yalakalik yapmak adına propaganda yapmak adına alakasız şeyler yazmış sin. Konuyla Almanya olmanın alakası ne sana dokunan ne .

Eğer Edirne li isen yöreni de bilirsin neler istendiğini nasıl bir yören olduğunu şu bu o yüzden her şeyin bir geleneği göreneği vardır, ve sen ve senin gibiler bunu kaldıramıyorsa evlenmesinler bu kadar basit senin aklın ermiyor demek ki bu işlerin geleneğine.. Ha karın olacak insan ha onun kardeşi ve seninde yarın öbür gün kardeşim diyeceğin insan sen sadece evlenmiyorsun bir kadın almıyorsun bir aile kuruyorsun senin ailenle onun ailesini birleştiriyorsun çünkü kızı sen istedin kıza sen teklif ettin kıza sen yüzük taktın kıza sen tektaş aldın kıza sen gelinlik alıyorsun her şeyi yapıyorsun karım canım kadınım diyorsun Dünya 'yı karşına alacak kadar gözünü köreltiyorsun baldıza alacağın bir elbise bir bilezik bir yüzük ya da her ney istedilerse o istenilen şey mi ağır geldi sana diyorrrrrrrrrrrrrrr lafımı bitiriyor ve sen evlenme kardeş diyorummmmm.. Ve bir bilezik alamayacak kadar acizseniz hiç evlenmeyin kardeşim ona göre kız isteyin yürek yiyip kalkışın bu işe..

Sizde bu zihniyet olduktan sonra bu ulkede kadinlar daha cokkkkk somururler erkekleri. Aynen devam edin bu kafayla.

Ahahaha yazık laa vallahi yazık inşam evleniyor düşmüş 100 300 500 1000 tl gibi 3 kuruşun peşine sanki tanımadığım bir insana para bağışı yapıyor da ona ağlıyormuş üyemiz esas sizin gibiler evlenmesin evleniyorsunuz bunda bile oluculuk yapma derdindesiniz, sizin gibi oluculer olacaksa olmasın zaten..

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.