Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.770
Cevap
571
Favori
590.815
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Ben sana inandım valla

Alıntıları Göster
    Hocam ben Elektronik için paylaşmıştım ve o kaynağı sağlam bir bilgi, gerçek paylaşımdı. Firmaların açıklamadığı bir bilgi.

Ama firmaların reklam olarak Mart ayına özel X indirimi paylaşımlarına güvenemiyorum, ondan sordum

• QRX kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ama şu an yapsak bile nikahı eksiklerimizi bile tamamlayamadık tam anlamı ile karanlık bir tünelde ilerliyoruz maalesef..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ötv indirimi diye bir şey yok ülke batmak üzere zaten alım gücü yok. Hiç bir zaman yükselmez artık. Ancak kurla artış olur .
  • Hibbouxda indirim varmış botanic hybrid yataklarından aldık
    İnşallah memnun kalırız gelmesini bekliyoruz
  • Mobilya alacaklara tavsiyem sakin ama sakin dogtas markasinin kapisindan gecmeyin. Daha once yasadigim skintilari burada paylasmistim, malum sikayet sitesine de bakabilirsiniz detaylar icin. 2 yili gecti bu konuyu her gordugumde o kabus gunler geliyor aklima :) He firma hic degismemis bu 2 sene icinde ayni tas ayni hamam..

• En fazla 2500 lira civarı çift kişilik yatak arıyorum
    yeni evlenicez tecrübesi olanlar güzel bi şey önerebilir mi her şey ateş pahası olmuş almaya korkar olduk
  • Tostmania kullanıcısına yanıt
    hibboux botanic hybrid iyidir
  • maratbilgin kullanıcısına yanıt
    Bunların deneme süresi doğru mu çok uzun geldi
    Söyledikten sonra sıkıntı olmasın hocam?
    Doğru bizim bi tanıdık 2 ay baktı sonra iade etti 2-3 gün sonra parayı göndermişler
    Yataş smart match öneririm hocam. Deneme süresi oluyor. Bir de bazen indirim oluyodu eskiden haftasonu %10 flan..

• Arkadaşlar kısmet olursa bu sene Ekimin 20 si civarında evlenmeyi planlıyoruz inşallah ortalıkta düzelir tabi, balayı için Antalya civarında veya Kıbrısta önerebileceğiniz otel önerileriniz var mıdır.

Daha önce yine balayı için kardeşimin gittiği ve çok memnun kaldığı Voyage Belek var aklımda ama farklı önerilerede açığız.

Evlenecek tüm arkadaşalara Allah kolaylık versin diliyorum şimdiden bu sene işimiz baua zor olacak gibi malesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yataş tesla sleep öneririm, paket yay sistemi mevcut

• Coronavirüs ü fırsata çevirin ona evlenmekten vazgeçtiğinizi söyleyin. Saçma sapan şeylere harcayacağınız parayla hayatınızı yaşayın, bundan iyi fırsat mı olur.

• Coronavirüs ü fırsata çevirin ona evlenmekten vazgeçtiğinizi söyleyin. Saçma sapan şeylere harcayacağınız parayla hayatınızı yaşayın, bundan iyi fırsat mı olur.

• spiderman07 S kullanıcısına yanıt
    bu saatten sonra nasıl söyleyek kurban
  • ekpe_babam kullanıcısına yanıt
    2019 ekim 20 de evlendim bende hocam ertesi gün crystal palace Side ye gittim 1 hafta. Otel boştu yemekler güzeldi balayı odasıda yeterlıydı. En önemlisi fiyatlarıda çok uygun

• muhammed71 M kullanıcısına yanıt
    Ekim ayında hava nasıl oluyor? Sabah/Akşam özellikle
    Deniz sıcaklığı nasıl bilgi verirseniz sevinirim.

• Temmuzda evlenecek arkadaşlar tarihleri ertelediniz mi ne yaptınız

• Defolkorona D kullanıcısına yanıt
    Bizim şimdilik bir değişiklik yok, süreç devam eder mi diyorsunuz?

• Maalesef devam edecek gibi duruyor biraz daha bekleyip eylüle ertelemeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.