Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.751
Cevap
572
Favori
589.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyaz eşya garantisini teslimatta başlatıyorlar. Yani bugün sipariş verip seneye teslim alırsanız garantisi seneye teslim aldığınız gün başlıyor. Tabi aldığınız yerle konuşup netleştirmek lazım öncesinde.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Nisandaydi düğünümüz. Balayı ve düğün iptal.

Nikahlar şu an için 2 sahitle beraber kiyiliyormus sanırım. Nikah tarihine kadar değişiklik olmazsa inşallah nikahı yapıp düğünü yaza bırakacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaon -- 20 Mart 2020; 12:37:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serkaon S kullanıcısına yanıt
    Balayı için temmuzun ortasına rezervasyon yapmıştım ve iptal sigortası da almıştım. Şimdi sigorta şartlarını okudum da salgın durumlarında geçersiz sayılıyor sanırım sigorta, nasıl bir yol izlemek lazım iptal gerektiğinde?
    Düğün de temmuz da bizim.

• Beyaz Eşya :
    Arçelik/Ankara : 2476CEI + 6366I +9103 YPS  :10.300 TL.
    600 Tl heryerde geçerli Chippara yüklendi. 9.700e geldi.

• Arkadaşlar ürünleri ne kadar alırsanız o kadar iyi bir yandan. Nisan ayı itibariyle çoğu elektroniğe üretimler de duracağı için %7 civarı zam gelecek.

Ben de mobilya bakıyorum şuan. EnzaHome (koltuklar için) ve Vivense (dolap vb. için ) nasıldır?

Yatağı nereden önerirsiniz, İkeadaki yataklar kaliteli midir yoksa İdaş filan mı bakmak lazım?

Bizimde nikah Haziran başıydı, ne olacak bakalım..
  • Arkadaşlar durumlar nasıl eylül için düğün düşünüyordum bu haftalarda yerimi ayarlayacakken corona belası çıktı başımıza önümüzü göremiyoruz varmı fikir verebilecek arkadaşlarımız. Yine yerimi ayarlayım mı yoksa bekleyim mi.Keza beyaz eşyaları aldım teslim eylül sonu :(
  • Merhaba,

İstanbul'da 11 Nisan'da olacak nikah için bir ilçeden izin belgeli başka bir ilçeye gitmiştik.
    Benim ikamet yakın çevre bir il.

Şimdi nikah sadece 2 şahitle kıyılacak + çift + memur bey / hanım.

Düğün temmuzda.

Balayı için iptalli yurtdışı rezervasyon yapmıştık hadi o hallolacak da uçak bileti aldık o riskte şuan.
    Düğün salonunu şubatta kapattım kapatır kapatmaz bu bela ülkeye sardı.

Düğün iptal eden / erteleyen var mıdır? Şu ana kadar halletmediklerim arasında;
    koltuk takımı
    TV
    Ev tutma işleri
    Fatura işleri
    Bulaşık makinesi kaldı.

Mutfak dahil ıvır zıvır çoğu şey küçük ev aletleri falan aldım ufak tefek ödemesi var işte taksitlerle.

Gecenin bir vakti buraya bakmak istedim, benzer durumda arkadaşlar da var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Merhaba,

İstanbul'da 11 Nisan'da olacak nikah için bir ilçeden izin belgeli başka bir ilçeye gitmiştik.
    Benim ikamet yakın çevre bir il.

Şimdi nikah sadece 2 şahitle kıyılacak + çift + memur bey / hanım.

Düğün temmuzda.

Balayı için iptalli yurtdışı rezervasyon yapmıştık hadi o hallolacak da uçak bileti aldık o riskte şuan.
    Düğün salonunu şubatta kapattım kapatır kapatmaz bu bela ülkeye sardı.

Düğün iptal eden / erteleyen var mıdır? Şu ana kadar halletmediklerim arasında;
    koltuk takımı
    TV
    Ev tutma işleri
    Fatura işleri
    Bulaşık makinesi kaldı.

Mutfak dahil ıvır zıvır çoğu şey küçük ev aletleri falan aldım ufak tefek ödemesi var işte taksitlerle.

Gecenin bir vakti buraya bakmak istedim, benzer durumda arkadaşlar da var...
    bu ay sonuna kadar bellona da geçerli indirimler vardı ayrıca ötv indirimi de bu ay sonuna kadar. mobilyayı halledin bence.

Ben haziran gibi nişan/nikah, ağustos için düğün yapacaktım (salon tuttum kapora göndericem 1 haftaya). ev tuttum hatta 1 ay önce şuan duvar tadilatları yapıldı yarın boya biter. teknosa da ariston kampanyasından fırın aldım hatta dolabını da yaptırdım. beyaz eşyayı aldım.

bellonadan mistral oturma grubu ve salon takımı, ruby major koltuk takımı, orlando yatak odası takımı aldım baza ve yatak da dahil 26100 e.

detaylıca yazacağım daha sonra buradaki arkadaşlara yardımcı olmak için. sözün özü başladın mı bir şekilde gerisi geliyor Allah da yardım ediyor canınızı sıkmayın. pek eksiğiniz yok aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Arkadaşlar ürünleri ne kadar alırsanız o kadar iyi bir yandan. Nisan ayı itibariyle çoğu elektroniğe üretimler de duracağı için %7 civarı zam gelecek.

Ben de mobilya bakıyorum şuan. EnzaHome (koltuklar için) ve Vivense (dolap vb. için ) nasıldır?

Yatağı nereden önerirsiniz, İkeadaki yataklar kaliteli midir yoksa İdaş filan mı bakmak lazım?

Bizimde nikah Haziran başıydı, ne olacak bakalım..
    vivense de ne çıkacağı belli olmuyor üretimi kendileri yapmıyor diye biliyorum. dolap olarak dediğiniz yatak odası falan ise hiç bakmayın oralara haftasonuna kadar halletmeye çalışın ötv indirimi ay sonu bitiyor.
  • crona C kullanıcısına yanıt
    Yorumun için çok sağ ol, ÖTV bitiş tarihini çok aradım da bulamadım

Onun dışında alışverişi bırak nişanlımı göremiyorum 20 gündür çok canım sıkkın sanırsam indirimi kaçıracağım eğer mart sonuysa.

Hocam onun dışında düğün ağustosta ise evi geçen ay tutmuşsun ağustosa kadar nerden baksan 6 ay va. 6 aylık kirayı ödemek bireysel fikrim biraz zor olurdu. Mesela mayıs haziran gibi daha iyi olmaz mıydı?

bilmediğimden soruyorum yanlış anlama. Ben mesela mayıs civarı bakıp en kötü haziran başı tutup 1 ay içinde yerleşirim diye düşünmüştüm düğün temmuzda.
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    https://www.istikbal.com.tr/#

ÖTV indirimi ve TV kampanyası normalde ana sayfada reklam olarak vardı ama kaldırılmış. Ben alırken sormuştum ve 31 mart son gün diyorlardı bu iki kampanya için, uzun zamandır da devam ediyordu diye biliyorum.

Bizim düğün de temmuz ayında, yasak devam ederse mecburen iptal oluyor sanırım.
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Bende Mayıs gibi bulurum falan diyordum ama annesine yakın bir de 3+1 uyguna bulunca tuttum mecbur hazırlıklarım bitsin şuan iki kişi kaldığım evden oraya taşınacağım ailem de yanıma gelince rahat eder en azından. Aslında 2 3 ay önceden tutmuş oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Kim hocam o ?

• burnroma B kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/siemens-urunler-ve-cozumler--129651815

Konusu bu hocam. Siemens bayisi kendisi...
  • Temmuz’da nikahım vardı bu gidişle erteleyeceğiz gibi duruyor dışarı dahi çıkamıyoruz şu virüs belası ülkemizi terk etsinde elbet yapılır düğün nişan Rabbim hepimize sağlık versin gerisi hal olur bir şekilde..

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

https://www.istikbal.com.tr/#

ÖTV indirimi ve TV kampanyası normalde ana sayfada reklam olarak vardı ama kaldırılmış. Ben alırken sormuştum ve 31 mart son gün diyorlardı bu iki kampanya için, uzun zamandır da devam ediyordu diye biliyorum.

Bizim düğün de temmuz ayında, yasak devam ederse mecburen iptal oluyor sanırım.
    Teşekkürler hocam artık napalım virüs belası geçince bize iyice bir geçirir mobilyacılar yapamadıkları satışlardan ötürü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Teşekkürler hocam artık napalım virüs belası geçince bize iyice bir geçirir mobilyacılar yapamadıkları satışlardan ötürü...

Alıntıları Göster
    Bu ÖTV indirim muhabbetinin sadece Mart ayında olduğu muhabbeti gerçek miymiş? Ben de internetten baktım ama tarih bulamamıştım devletin açıkladığı indirim süresiyle ilgili.

Bu tarz sıkıştırmalar da hiç hoşuma gitmez o yüzden mart ayı içinde almadım kesin sonra da indirim yaparlar mecbur diye. ( malum her yerimiz çılgın indirim )

Şimdi de merak ettim

Gerçi satış yapamayacakları için daha pahalı mı olur her şey, yoksa mecbur satmak için daha mı indirirler emin olamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Temmuz’da nikahım vardı bu gidişle erteleyeceğiz gibi duruyor dışarı dahi çıkamıyoruz şu virüs belası ülkemizi terk etsinde elbet yapılır düğün nişan Rabbim hepimize sağlık versin gerisi hal olur bir şekilde..
    Ya sıkıntı şu. Ne kadar devam edecek bilmiyoruz ki. Belki seneye de bu bela ile yaşıyor olacağız. Yani ertelemek de çözüm mü bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Bu ÖTV indirim muhabbetinin sadece Mart ayında olduğu muhabbeti gerçek miymiş? Ben de internetten baktım ama tarih bulamamıştım devletin açıkladığı indirim süresiyle ilgili.

Bu tarz sıkıştırmalar da hiç hoşuma gitmez o yüzden mart ayı içinde almadım kesin sonra da indirim yaparlar mecbur diye. ( malum her yerimiz çılgın indirim )

Şimdi de merak ettim

Gerçi satış yapamayacakları için daha pahalı mı olur her şey, yoksa mecbur satmak için daha mı indirirler emin olamıyorum.

Alıntıları Göster
    Ben sana inandım valla
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.