Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.768
Cevap
570
Favori
590.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 1 yıldır aldım parça parça her şeyi eşya eksiği kalmadı tv haricinde.
    düğün salonu gelinlik gibi saçma olanlar kaldı işte.
    Altın çok zorladı ama ya yoruldum altını tamamlarken.
  • BenjaminGreen kullanıcısına yanıt
    Benim de beyaz eşya, mobilyalar,tv,küçük ev aletleri bitti. Düğün kına için salonları tuttuk. Gelinlik,halı perde bide ev tutma işi kaldı. Altını derken?
  • salonlar kaç para arkadaşlar şuan, bide gelinlikler?
  • Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Bunlara cevap vermek çok zor hocam. Bulunduğun yere, kaç kişilik bir düğün yapacağına , konseptine yani anlayacağın her detay fiyata etki ediyor. 3-5 bin liraya da salon gördüm 80-100 bin e de :) Gelinlik için de geçerli bunlar
  • cLk kullanıcısına yanıt
    Linki var mı? Yada resmi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altın işte bro düğünde takılacak altın 150gr kadar ayarladım.
  • arçelik beyaz eşya ve ankastre setini buradan bir arkadaşın önerisiyle gittiğim Ümraniye çakmak mahallesinde olan Akgül ticaretten aldım fiyatlar beni memnun etti bir kaç yerle görüşmüştüm ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum fiyatlarda ilgi alaka güzeldi.
    Aldıklarım:
    Buzdolabı 270560 EGC
    Çamaşır m. 9123 N MG
    Bulaşık m. 6586 GRION
    davlumbaz P 18 YGC GRION
    fırın 9542 CDG GRION
    ocak OCD 606-5 EG
  • Selamlar herkese. Samsung'un websitesinden ankastre set (fırın, davlumbaz,ocak,buzdolabi,camasrlir) hepsi 10bin tlye geldi. 2bin de bulasik dersek toplamda 12bine aldim. Ne dersiniz fiyata? (Camasir kurutlmali oldugu icin biraz pahaliya geldi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seferihsn kullanıcısına yanıt
    Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4GonnaDie

arçelik beyaz eşya ve ankastre setini buradan bir arkadaşın önerisiyle gittiğim Ümraniye çakmak mahallesinde olan Akgül ticaretten aldım fiyatlar beni memnun etti bir kaç yerle görüşmüştüm ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum fiyatlarda ilgi alaka güzeldi.
    Aldıklarım:
    Buzdolabı 270560 EGC
    Çamaşır m. 9123 N MG
    Bulaşık m. 6586 GRION
    davlumbaz P 18 YGC GRION
    fırın 9542 CDG GRION
    ocak OCD 606-5 EG
    Hocam hayırlı olsun. Fakat aldıklarınızın fiyatlarını da kalem kalem ya da topluca yazarsanız bizler için de güzel olur.

Buradaki diğer arkadaşlara da önerim budur.
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam herkesin bi pazarlığı vs bi yerde bitiyor ben aldığım fiyatı söylersem satıcıyı sıkıntıya sokabilirim o yüzden vermedim fakat Arçelik bayilerinden en ucuz veren yerle arasında 500tl fark vardı nakit olarak aldım pazarlığımı ona göre bitirdim

• quote:

Teşekkür ederim hocam herkesin bi pazarlığı vs bi yerde bitiyor ben aldığım fiyatı söylersem satıcıyı sıkıntıya sokabilirim o yüzden vermedim fakat Arçelik bayilerinden en ucuz veren yerle arasında 500tl fark vardı nakit olarak aldım pazarlığımı ona göre bitirdim
    Hocam güle güle kullanın da burası fırsat paylaşım konusu. Şuradan bunları aldım diyerek fiyat yazmamanızın konuya bi katkısı olmaz. Ancak alışveriş yaptığınız yerin reklamını yapmış olursunuz. Bu da yanlış anlaşılmalara yol açar. Hiç yazmasaydınız daha iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Satıcıyı neden sıkıntıya sokasın ki? Hatta piyasaya göre makulsa bakarsın buradan 2-3 adam daha alır o adam için ekstra kazanç olur. Aksi durumda dükkan ismi vererek yapılan yorumların reklama girdiğini düşünüyorum. Burası fırsatlar konusu hocam. Bence bu hususa herkes dikkat etmeli. Ben de evlenme arefesindeyim. Bana Şengül pazarlama değil Şengül Pazarlama'nın verdiği fiyat gerekir.

Yoksa konu evlilik sohbetinden öteye gitmez.
  • tamamdır o zaman yazayım ben farklı düşünmüşüm 11100 tlye beyaz eşyaları 3600 tlye ankastre setini aldım yanında da 100 tlye kahve makinası telve 3300

Aldıklarım:
    Buzdolabı 270560 EGC
    Çamaşır m. 9123 N MG
    Bulaşık m. 6586 GRION
    davlumbaz P 18 YGC GRION
    fırın 9542 CDG GRION
    ocak OCD 606-5 EG
  • Arkadaşların dedikleri doğru fırsatları değerlendirip ona göre karar vermemize yardımcı oluyor bu konu aksi taktirde aldığımız yerin ismi yeri pek bir anlam ifade etmez o zaman kişiye özel indirim değilse şayet..
  • Balayı iptali düşünüyor musunuz ?
  • Beyaz eşyayı almadan önce siemens serdar hocamdan fiyat almanızı tavsiye ederim.
  • 2 ay sonra nişanlanıyorum, 2021 yılında ise düğün düşünüyoruz.

beyaz eşya, tv, küçük ev aletlerini şimdi yavaş yavaş almak mı mantıklı taksitli veya nakit. yoksa kenara sürekli birikim yapıp düğünden hemen önce mi almak mantıklı?
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    Kampanya yakalamaya çalışın hocam. Kurda artıyor bi yandan zam gelir mi gelmez mi tam muamma

• quote:

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

2 ay sonra nişanlanıyorum, 2021 yılında ise düğün düşünüyoruz.

beyaz eşya, tv, küçük ev aletlerini şimdi yavaş yavaş almak mı mantıklı taksitli veya nakit. yoksa kenara sürekli birikim yapıp düğünden hemen önce mi almak mantıklı?
    Çay makinesi, tost makinesi, blendır takımı gibi küçük elektrikli ev aletlerini şimdiden almaya başlayabilirsiniz. Benim de sizle sürecim benzer. Bunları aldım televizyon ve beyaz eşyayı bekliyorum. Zira televizyonda Mayıs gibi yeni modeller tanıtılınca 2020 modellerde indirim olabilir. (TV konusunda bana söylenen buydu) Beyaz eşyada garanti ne kadar geç başlarsa o kadar iyi gibi duruyor.

Buna ek elektrik süpürgesi de alabilirsiniz. Her modele zam bindi. Dolar kuru böyle devam edere bir zam daha yemesi muhtemel gibi duruyor :/

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.