Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.386
Cevap
160
Favori
1.632.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karar verdim zor olsa da karar verdim, çamaşır makinesi electrolux EW8F2166MA PERFECT CARE 800, kurutma makinesi EW8H3966IB PERFECT CARE 800 veya EW8H2966IZ, kurutmada buhar olayını tam çözemedim, bilgisi olan var mı? LG hiç kimse önermedi, kullanıcı sayısı da çok az geri bildirim pek yok. Almadan önce makineler hakkında fikri olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kopernik58

Bugün vestel yetkili servisi tarafından arandım. Hotpoint ariston 107617 jd tk kurutmali çamaşır makinesi ile ilgili tekrar konuştuk. Hiç bir lekenin hiç bir yıkamada tam olarak çıkmadığını tekraren söyledim. Manisa merkeze durumu iletmisler. Onlar da çamaşırları yıkamadan önce kosla gibi leke çıkarıcılarla lekeyi gidermemizi ve çamaşırı makineye öyle atmamızi söylemişler.
    Resmen dalga geçiyorlar, başka bir şey değil.
    Bir akrabamizda eski bir regal makine var. 5 kg 800 devir. Sıradan bir deterjan ile bu makine her lekeyi çıkarıyor.
    Ama bizim über teknolojik hotpoint ariston makinemiz üç saat yıkayıp hiç bir lekeyi çıkarmıyor. Nasıl iş anlamadım.
    Fikri olan var mı?
    Ariston çalışanlarının beyni farklı çalışıyor.
    Bana da zamaninda gürültü yapıyor dediğimde, camasir makinesini çamaşırları düzenli koymam gerektiğini söylemişlerdi.
    Bende onlara hayatlarında hiç çamaşır makinesi görüp görmediklerini sormuştum.
    Neymiş efendim çamaşır düzenli olursa ses yapmamış.
    Hadi onlara inanıp duzenli yerleşim yapsam bile ilk tambur hareketinde hepsi karışacak.

Ariston pismanliktir.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Makineyi satıp kurtuldum. Ne yaparsam yapayım lekeler çıkmıyordu.

• İyi forumlar Devlet memuruyum dayanıklı sorun çıkarmayan çamaşır makinesi arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

• Partir kullanıcısına yanıt
    2966 kurutma makinesinde buharla kırışıklık açma ve tazeleme programları var. Aynısı çamaşır makinesinde de var.

3966 modelinin tambur ve hava akış sistemi farklı. Bu sayede kurutması daha hızlı. Ayrıca nevresim ve karışık gibi eşit kuruması zor olan çamaşırlarda XL kapasiteli programlar sunuyor. 6 kg karışık çamaşırı kalın-ince farketmeden az kırışıkla eşit kurutuyor. Bu yüzden bence daha ucuz olmasına rağmen 3966 daha iyi.

Çamaşır makinesi seçiminiz çok iyi.

• Merhabalar. Makine almayı düşünüyorum ve iki model arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz.

Birincisi bu,https://www.akakce.com/camasir-makinesi/en-ucuz-vestel-cmi-8710-a-1000-devir-8-kg-fiyati,359790733.html

İkincisi ise bu,https://www.akakce.com/camasir-makinesi/en-ucuz-grundig-gwm-9802-a-1000-devir-8-kg-fiyati,543704411.html

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

• Kopernik58 K kullanıcısına yanıt
    İkisi arasında 2. Cisi daha iyi ancak ikisinin de sıkmaları sıkıntılı. Vestel in malzeme kalitesi parçaları vb daha iyi kaliteli ancak dengeleme sıkmama yazılım sorunu var. Grundig ise servis ağı servis hizmet kalitesi yazılımı daha iyi daha tecrübeli iyi marka Vestel e nazaran ancak Grundig in kalitesi de vasatın üstü hızlı programlarda süre kaybı yaşamamak için çamaşırı çok dengelemeyip paldır küldür hatta bazen yerinden oynayarak sıkmaya girebiliyor. İkisi arasında yine de tercihim Grundig olur garantisini 7 yıla uzatırsanız en azından ufak tefek sorunlarla 7 yıl kullanıp sonra çöpe atarsınız.

• quote:

Makineyi satıp kurtuldum. Ne yaparsam yapayım lekeler çıkmıyordu.
    Hayırlısı olsun.
    Siz yine bir miktar bedeli kurtarmış sınız.
    Ben sinirlerimin bozulmaması adına direkt çöpe atmıştım
    Nalet bir marka ve servis anlayışı da bunu destekler nitelikte.
    Yeni makineniz hayırlı olsun.

Iyi forumlar...

• quote:

Merhabalar. Makine almayı düşünüyorum ve iki model arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz.

Birincisi bu,https://www.akakce.com/camasir-makinesi/en-ucuz-vestel-cmi-8710-a-1000-devir-8-kg-fiyati,359790733.html

İkincisi ise bu,https://www.akakce.com/camasir-makinesi/en-ucuz-grundig-gwm-9802-a-1000-devir-8-kg-fiyati,543704411.html

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
    Şahsi fikrim bosch 6 serisi ürünler dışında makine düşünmeyin.
    +1000 tl ile keyifli sonuclar alınabilir.

Iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Şahsi fikrim bosch 6 serisi ürünler dışında makine düşünmeyin.
    +1000 tl ile keyifli sonuclar alınabilir.

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    Hocam önerebileceğiniz 6 serisi makine var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesutmc

Hocam önerebileceğiniz 6 serisi makine var mı acaba

Alıntıları Göster
    Biz buna niyet edip

Bosch WAT24S80TR i-Dos A+++ 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi 4.403,51 TL yerine 3.831,05 TL
    https://www.n11.com/urun/bosch-wat24s80tr-i-dos-a-1200-devir-9-kg-camasir-makinesi-1011984?magaza=kapidakifirsat

Bu Ürünü aldik.

Bosch WAT246H0TR i-Dos A+++ 1200 Devir 9 KG Home Connect Çamaşır Makinesi 4.460,00 TL yerine 4.340,00 TL
    https://www.n11.com/urun/bosch-wat246h0tr-i-dos-a-1200-devir-9-kg-home-connect-camasir-makinesi-1011973?magaza=kapidakifirsat

Iyi forumlar...

Teşekkür ederim görüşleriniz için

• Kopernik58 K kullanıcısına yanıt
    Yıkama performansı iyi bir model istiyorsanız BSH grubundan şaşmayın derim. Vestel kalitesiz çöp bir marka ayrıca arkadaşlar da bahsetmiş sıkması sorunlu. Bosch veya arçeliğin basit şekilde bir kaç dk da bitirebilceği sıkma işlemini dakikalarca uzatıp yarım saat sonra da sıkamadan bırakan ya da hiç durmayıp döngüye giren saçma sapan bir yazılımı var vestellerin.

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Kıymetli görüşleriniz için teşekkür ederim.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Leke çıkartma beyazların beyaz kalması onu geçtim havlular bile yumuşacık çıkıyor benim boschta.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Kıymetli görüşleriniz için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen. Ben de dediğiniz şeylerin hepsini yaptım. Acaba sifon problemi mi var, yoksa suyu mu ısıtmıyor filan dedim ama yok. Görünürde hepsi var ama sonuçta hiç bir leke çıkmıyor. Şimdi sattım kurtuldum. Çok şükür.

• Geçen hafta yazlık evim için MediaMarkt'dan Bosch WAK20260TR model çamaşır makinesi satın aldım, umarım memnun kalırım

• 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.