Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.385
Cevap
160
Favori
1.631.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı uğurlu olsun yazlık ev için ideal seçim inşallah çok memnun kalırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• 7 yıldır siemens beyaz eşya kullanıyorum. Bir kere bile servis yüzü görmedi.

• melodramm kullanıcısına yanıt

• Ozbi kullanıcısına yanıt

Altus'un o modeli yerine bunu tercih ederseniz daha fonksiyonel bir cihaz almış olursunuz tambur hacimleri aynı.

https://www.hepsiburada.com/altus-al-9120-x-a-9-kg-1200-devir-camasir-makinesi-p-HBV00000BIXMA

• tam olarak farkı nedir? teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

Kg ile su alımı yapan makinelerde otomatik deterjan dozajlama mutlaka olması gereken bir özellik.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ozbi kullanıcısına yanıt

Oto program var sıkma da dengeleme daha başarılı programları biraz daha işlevsel.

• Altus öneriliyor yahuu forumda şaka gibi  

• 8 yıldır Samsung kullanıyorum maşallah taş gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altus'un neyi var ? Birileri gibi sürekli ayni markalari önerip prim mi kasalım ? Altus bir çok markayı servis hizmetiyle gömer bu forumda ballandıra ballandıra anlatılan markanin servislik olunca insanların düştüğü halleri görüyoruz.

• 3000 tl civarı çamaşır makinesi tavsiyesi istiyorum, eski 8 senelik Bosch çamaşır makinesi kazan arıza verdi. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: solent

3000 tl civarı çamaşır makinesi tavsiyesi istiyorum, eski 8 senelik Bosch çamaşır makinesi kazan arıza verdi. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    Eski makineyi tamir ettirmenizi öneririm zira sizin 8 yillik makine ayarindaki bosch makineler su anda 8000 tl civarında.
    Bu bağlamda yeni alacağınız urun bosch da olsa, eski makinedeki konforu bulamazsınız.

Iyi forumlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunsuzluk, ses ve yıkama açısından Direct drive motor mu? Yoksa inverter motor mu? Yorumlarınız varsa paylaşırsanız sevinirim.

• Merhaba arkadaşlar forumun son 10 sayfasını okudum genelde bosch sıemens grubu birde electrolux öneriliyor. bosch siemens grubundan profilo olabilir diye düşünüyorum 9 kg profilo makine tavsiyesi veya electrolux 9kg hangi model tavsiye edersiniz , genelde 10kg 3146 modeli önerilmiş electrolux marka ,mevcut kullandığım makine lg 8 yıllık oldu 8 kg ınverter kayışsız motor aslında makine iyi yıkıyor çalışıyor ama su akıtıyor hiç servis çağırmadım altından bir yerlerden su geliyor tam olarak nerden geldiğine de bakmadım , tamir ettirip kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa yenisinin zamanı geldi mi ne tavsiye edersiniz (asgari ücretin biraz üzerinde ücretle çalışan biriyim)

• egemen0807 kullanıcısına yanıt

sorunun çözümü yüksek maliyetli değilse yaptırın bence şuanki cihazlardan eski makinelerin perfonmansı alınamıyor malesef, mağlum fiyatlarda çok arttı 5 para etmez cihazlar 3000 liraya satılmaya başlandı hayırlısı olsun sizin için şimdiden 😊

• Riverice030 R kullanıcısına yanıt

Arızanın tam olarak ne olduğundan ya da maliyetinden haberim yok ,tavsiyeniz için teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhaba, benim de sormak istediğim birşeyler var,

Bosch çamaşır ve kurutma makinası almak istiyorum, kurutma makinasını üst seri almayı planladım ama çamaşır makinasında da aynısına gerek var mı karar veremedim ?

Mesela kurutmada galvaniz kazan çelik kazan gibi somut fark var ancak çamaşır makinasında serie 4le 6nın ya da 8in ne farkı var ?

İthal olan seri hangisidir sadece en pahalı olan 8ler mi ? Yani kurutmada mantıklı buldum üst olanı ama çamaşır makinasında bana kalite açısından kullanım açısından bir sorun yaşatır mı ?
    Sadece fark 1400 devir olabilmesiyse zaten o kadar yüksek devirde kullanmayacağım çamaşırların ömrü açısından ve zaten kurutma alacağım için o kadar sıkma yapmam da.

En takıldığım nokta yüksek bir mebla verip programıyla sıkıntı yaşamam yani şu programda 40 derece altına izin vermiyor mesela, bu konuda Arçeliğin çamaşır makinasını beğenmiştim 20 derece bile seçilebiliyor serbest ve basit bir kullanım paneli yapısı var.

Ancak bosch makinalar hakkında beni bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum.

• yaklaşık 6 ay önce SIEMENS WG42A1X0TR modelini aldım. Şu ana kadar bir problem çıkmadı sessiz ve güzel yıkıyor tavsiye ederim.

• Merhaba, şu 5 makina arasında kaldım sizlerin tavsiyesi ne olur ?

Bosch WAT24480TR

Electrolux EW6F3146EB - Electrolux EW8F229ST özellikle bu iki model arasında kaldım.

Siemens WM12TS80TR iQ500

Siemens IQ300 WG42A1X0TR

Altus AL 9120 X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 29 Ekim 2020; 14:42:13 >
  • 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.