Şimdi Ara

Evidea efsaneleri indirimi. (Ürün kargolanma süresine dikkat) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
6
Favori
13.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben banyo halısı almıştım bunlardan zamanında elime ulaştı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi kargoya verelim dedik 1 ayda geldi

• Nişanlanan arkadaşım burdan 2-3 birşey almışlardı ütü, süpürge falan. Ürünler gelesiye nişan attılar
  • Güzel konu teşekkürler.
  • Küçük bir dolap almıştım burdan. 2 ay beklettiler. 2 kez de müşteri hizmetleri ile görüştüm. Sonuç tabiki göndermediler ben de iptal ettim

• 3 defa alışveriş yaptım gününe kargoladılar,bir alışverişimi iptal ettim ertesi gün para karttaydı.Şikayet oluşturdum saatine aradılar.Ben gayet memnunum

• ben 2 hafta evvel bir raf aldım merak edip sistemden bakmıyorum bile o derece umudum yok artık unuttuğumda süpriz olur.
  • Yeni yıl için 1 hafta öncesinden süs ve ağaç almıştım. Ürünlerde alındığı gün kargoya verilir ibaresi vardı. Fakat yeni yıl geçti üstüne 1 hafta sonra kargo geldi. Mail attım bunlar ne işime yarayacak diye verdikleri cevap iyi günlerde kullanın oldu:)
  • Nasıl memnun müşteri başka müşteri getirirse, memnun olmayan müşteri negatif reklam yapar.

bi kere alışveriş yaptım bidaha yapmam, hayatımda gördüğüm en uyanık firmalardan biri, siparişi alır, haftalarca bekletir sonra gönderir.

Bu arada firmaya ulaşmak istersen, sittin sene ulaşamazsın, çünkü çakaldır. Gecikti diye siparişi iptal etmek istersen, edemezsin.

Bunları yazmak boynumun borcu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaralışişman

Nasıl memnun müşteri başka müşteri getirirse, memnun olmayan müşteri negatif reklam yapar.

bi kere alışveriş yaptım bidaha yapmam, hayatımda gördüğüm en uyanık firmalardan biri, siparişi alır, haftalarca bekletir sonra gönderir.

Bu arada firmaya ulaşmak istersen, sittin sene ulaşamazsın, çünkü çakaldır. Gecikti diye siparişi iptal etmek istersen, edemezsin.

Bunları yazmak boynumun borcu.

Nick mesaj uyumu

• bir ürün alacağım piyasa fiyatından 150 tl daha ucuz. lakin bu yorumlardan sonra risk alamıyorum :((
  • Evidea efsaneleri indirimi. (Ürün kargolanma süresine dikkat)

Ben bu hesabı anlayamadım, sipariş iptali de olmuyor; paramı geri alırım da uğraştıracaklar.
  • Siteden sipariş verdim, sipariş takibi siparişlerim kısımlarına tıkladığımda anasayfaya atıyor siparişlerimi göremiyorum neden böyle acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Siteden sipariş verdim, sipariş takibi siparişlerim kısımlarına tıkladığımda anasayfaya atıyor siparişlerimi göremiyorum neden böyle acaba?

Aynı durum bende de var. Sıkıntı yaşarsam ilk ve son alış verişimdir

• djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    Banada aynısı oldu hocam şimdi. Sizde düzelme var mı
  • 2. gune basladik, arcelik gusto vardi. 140 TL ile fena olmayan bir fiyat, ama tabiiki hemen tukenmis . arkadas tam almaya niyet ettim.. neyse cek filan beklicez n11 den ..
  • Ürünleri güzel ama kargolama süreleri çok uzun sürüyor. Acil ihtiyacınız varsa almayın. Adamlar aliexpressin Türkiye şubesi gibi. 182x50x30 8 raflı çok amaçlı demonte dolabı kargo dahil 120 liraya aldım. Mobilyacılar dünyanın parasını istiyor. Lambader fiyatları da fena değil 50 liraydı dün. Dolap Haziranın ortalarında yola çıkacakmış.
  • Yorumlara bakıyorum inanasim gelmiyor. Daha önce 15 gün teslimat süresi olan ürün aldım 3 günde elime ulaştı. Dün de indirimden acelem yok diye 7 gün teslimat süresi olan raf aldım bugün kargoya verilmiş. Genellemek yanlış evidea aracı üretimi kendi yapmıyor. Elde hazır urun varsa gonderirler zaten yoğunluk olursa gecikmesi normal üretime giriyor sonuçta. Uygun ürün bulursanız alın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agameminon

Yorumlara bakıyorum inanasim gelmiyor. Daha önce 15 gün teslimat süresi olan ürün aldım 3 günde elime ulaştı. Dün de indirimden acelem yok diye 7 gün teslimat süresi olan raf aldım bugün kargoya verilmiş. Genellemek yanlış evidea aracı üretimi kendi yapmıyor. Elde hazır urun varsa gonderirler zaten yoğunluk olursa gecikmesi normal üretime giriyor sonuçta. Uygun ürün bulursanız alın bence.

Siparişlerim sayfasına girebiliyor musunuz

• evidea nabıyor biliyonuzmu; paranızı alıyor, faize koyuyor, kullanıyor kullanıyor, tedarikçiye siparişi veriyor, tedarikçiden mal gelince ( ki tedarikçisinede kesin ödemeleri aksatıyordur) sonra gönderiyor.

bu arada bu götürdüğü komisyonlarla maltepe parkın karşısına mağaza açıyor. illa alacaksanız bişey oradan, gidin mağazasından alın.(ki ben almam)

iptal etmeyi bekleyen arkadaşlar daha çok bekler, o sipariş iptal olmaz.

not: inş. yazdıklarımı okurlarda gaza gelip siparişlerini iptal etmek isteyen kişilerin siparişlerini iptal ederler. bi hayra sebebiyet olurum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.