Şimdi Ara

Evidea efsaneleri indirimi. (Ürün kargolanma süresine dikkat) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
6
Favori
13.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lise sondayken çalışma masası siparişi vermiştim.üniversite bitti bu hafta geldi masa.....
  • Bende yakın zamanda sipariş geçtim ve açıklamada 30 gün kargo süresi yazıyordu. 1 haftada kargolandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişim sistemde görünmeye başladı. Tedarikçileri direk bana gönderilecek yazıyor

• Bir kere tv sehbası aldım adamlarresmen minyatür yolladılar ve kalitesi beş para etmez uzak durun.

• helluri kullanıcısına yanıt
    Benim de birkaç saat sonra görünmeye başlamıştı ödeme onayından sonra takibe düşüyor sanırım
  • Aldık bişiler bakalım göreceğiz. Daha önce alış verişim olmuştu. Lakin sıkıntı yaşamamıştım.
  • İade çekim vardı. Eşimin isteğiyle 2-3 parça bir şeyler aldık bakalım. Sipariş ödedikten bir süre sonra 1-2 saat en fazla siparişlerim kısmına düşüyor. Onaylandıktan sonra. Endişe etmenize gerek yok.

Evidea.com demek sabır demek aklınızda bulunsun kargolar biraz geç gelebilir ama gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kaç hafta beklediğm bir siparişimi iptal ettiler tedarik edememişler sistem hediye çeki verdi sipariş ettiğim ürün ücreti kadar. kredi kartına iade geciktirdiler mail attım cevap olarak işte paramı hediye çeki olarak tanımlamışlar adamların hediyeden anladıkları da 3 kağıt
  • 25 mayısta görünen sevkiyatın 29 mayısa ötelendiğine dair SMS geldi. Sıkıntı yaşıcam gibi görünüyor, hadi hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

25 mayısta görünen sevkiyatın 29 mayısa ötelendiğine dair SMS geldi. Sıkıntı yaşıcam gibi görünüyor, hadi hayırlısı

29 Mayıs yerine bugün kargoya verildi.ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

lise sondayken çalışma masası siparişi vermiştim.üniversite bitti bu hafta geldi masa.....

• Dün gece verdiğim siparişlerden biri.bugün kargolandı. Bakalım diğerleri nasıl olcak...

• aldik iki halı bakalim inş sıkıntı çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by-cansuyu -- 25 Mayıs 2017; 20:12:32 >
  • Hala sipariş kısmına tıkladığımda ana sayfaya atıyor göremiyorum siparişlerimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci siparişde aynı tedarikçi tarafından kargolanmış.

• Şiddetle tavsiye etmiyorum vasatın vasatı bir site vasatın vasatı bir hizmet anlayışı. 27 Mayıs'ta bi havlu dolabı sipariş ettim ödemeyi anında onayladılar. Ürün daha piyasada yok gelen giden hak getire. 2 kere müşteri hizmetlerini aradım zamanım kısıtlı şehir dışına gidecem neyi bekliyorsunuz dedim isterseniz iptal edelime getirdiler herseferinde. En sonunda patladım verdim veriştirdim aramızda bi tezat Yok mu sizce, ben ısrarla almak istiyorum siz satmak istemiyorsunuz tersi olması gerekmez miydi dedim, isterseniz iptal edelim dediler. Gerçekten vasat arkadaşlar ve bi dünya şikayet var bu siteyle ilgili. Ben sürekli olarak farklı sitelerden alışveriş yaparım ömrümde böylesine denk gelmedim. Evidea'da nette dolanırken reklamda çıktı bi deneyim dedim bin pişmanım. Aliekspresten defalarca alışveriş yaptım en uzun süren alışverişim 8.günde taa Çin'den elime ulaştı.

Önce tedarikçiyi bekledik son 2 gündür de sipariş detaylarında ürününüz evidea depoda kargolanmak için bekliyor diyor. Küfür edesim geliyor madem öyle versenize kuryeye herkesin bi planı programı var İnsanların zamanını çalıyorlar. Şimdi korkum gönderinin ertelenmesi bakalım ne olacak

• Sipariş verenler kargo süresine baksa ve süre hesabında bir haftayı 5 gün kabul ettiğini bilse şikayetler baya azalır. Baştan verdikleri süre kadar beklemeyi göze almak gerekiyor, o süreyi de aşan siparişim olmadı hiç.

Ölçü konusunda da resimler yanıltıcı, yazan ölçülere bakıp evdeki ürünler ile kiyaslayinca kestirilebiliyor. Atıyorum çalışma masası alınacaksa evdeki mutfak masasını ölçüp, bundan 20 cm kısa masa dar olur diyorsun ama resimde bakınca aynı gibi durabiliyor.

• Benim siparişte 10 iş günü içinde kargolanır yazıyordu siparişten 1 gün sonra kargoladılar.

• burglar08 kullanıcısına yanıt
    AE den en erken 25 gün sonra İstanbul'a geldi. Çok şanslıymışsınız. Evidea halen tedarik aşamasında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O da birşey mi? n11 de 2013 yılında sorduğum soruya dün cevap verdiler. Herhalde evidea nın mağazası

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.