Şimdi Ara

evi hamam böcekleri bastı ne yapmak lazım? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
70.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Karakoy alt gecitteki bitki ilaci satan yerlerde bulabileceginiz "jel halinde hamambocegi ilaci" var, BASF markasini kullandik farkli senelerde iki defa, ithalatcisiwww.ilpas.com ama sitesinde goremedim o urunu. Buyuk bir enjektor icinde satiliyor, evin ve mutfagin koselerine, dolap arkalarina, karanlik yerlere o jelden nohut kadar sıkıyorsun. Birkac gun icinde farki goruyorsun, kisa surede tamamen yok oluyorlar. Her iki denemede de basariya ulasmisti.
  • Bir veteriner olarak tavsiyem deltamethrin içeren preparatlar kullanmanız. Ticari isim önemli değil etken maddeye dikkat edin. Sağlıklı bir işlem için 2 hafta üst üste uygulayın.
  • edit eski konuymus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylpc -- 29 Haziran 2010; 0:19:56 >
  • Biz de raid'in köpük olanından kullanıyoruz şu an. Baya bir azalma var. Ama gece yine mutfaktalar giremiyorum bile. Apartman olarak istilaya uğradık.
  • Cypermetrin yazıyor Raid'in üzerinde iş görür mü acaba?
  • arkadaşlar bu raıd yemını aldım mutfak ıcın fakat bu böcekler mutfakta gezıp etrafa o zehırı dagıtmasın ? ınsana bır zararı varmı o hamambocek zehır yemının ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

arkadaşlar bu raıd yemını aldım mutfak ıcın fakat bu böcekler mutfakta gezıp etrafa o zehırı dagıtmasın ? ınsana bır zararı varmı o hamambocek zehır yemının ?

Yere konulan 4 köşeden girişi olan şeyler mi ? bizde dolu var her köşede şimdi mutfağa gitsem en az 3-4 tane öldürürüm bu arada bir zararını görmedim 3 aydır duruyor o yemler bi halta yaradığıda yok içinden çıkarken hep görüyorum hamamböceklerini.
  • kurtuluş yok gibi desem moralini bozma sık sık ilaçlama yapın ama farklı ilaçlarla bu varlığın bağaşıklık gücü oldukça güçlü ve bi kere çiftleştiği an yıllar boyu yumurtalarını bırakabiliyor haberin ola kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

arkadaşlar bu raıd yemını aldım mutfak ıcın fakat bu böcekler mutfakta gezıp etrafa o zehırı dagıtmasın ? ınsana bır zararı varmı o hamambocek zehır yemının ?

Yere konulan 4 köşeden girişi olan şeyler mi ? bizde dolu var her köşede şimdi mutfağa gitsem en az 3-4 tane öldürürüm bu arada bir zararını görmedim 3 aydır duruyor o yemler bi halta yaradığıda yok içinden çıkarken hep görüyorum hamamböceklerini.

yapma ya 9 tl para verdık, bor asıtlı patatesı denerım gelecek hafta artık
  • gece gece midemi bulandırdınız nefret ediyorum şunlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ala geyik

kurtuluş yok gibi desem moralini bozma sık sık ilaçlama yapın ama farklı ilaçlarla bu varlığın bağaşıklık gücü oldukça güçlü ve bi kere çiftleştiği an yıllar boyu yumurtalarını bırakabiliyor haberin ola kolay gelsin
    bağaşıklık
    bağaşıklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCErgun -- 10 Ağustos 2013; 23:43:42 >
  • tamam abi ya yanlış yazmışız işte ;D
  • Ben bugün TOX denilen toz bir ilaç aldım eczaneden 6 liraya. Pire karınca haşereler için etkili olduğunu okumuştum köşe bucak o tozu serpiştiriyosun sonrasında gece tozun üzerinde geçeceklerdir ve yuvalarına zehiri taşıyacaklar sonrasında alayı yuvada infilak edecek. Tabi daha bugün aldım bakalım sonucu görücez (bu arada sadece 2 tane gördüm bugüne kadar evimde ama insan dayanamıyor tiksiniyor)
  • tox işe yaradı bilginize...
  • bende aynı sıkıntıdan dolayı internete başvurdum.yaptığım araştırmalara göre ilaçlamacıya gerek kalmadan uygulamayı kendim yaparak kurtulabileceğimi gördüm.internete hamam böceği jeli yazdım.çıkan ilk siteye tıkladım.belki yardımı dokunur sitenin ismi defansmarket.com.gayet profesyonel bi jel satın aldım ve evin bütün her yerine ufak ufak bıraktım.sabah kalktım bi baktım hepsi ölmüş başarılı bi uygulama
  • uçan hamam böceği
  • Bazi ilaclar var 1 tanesi yese gidip delirio diyerlerini yiyo gecen sene almitik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim evide karıncalar bastı fakat evde halı olmadığı için parkelerin üstünde kalan çöpleri alıyorlar sağolsun memnunum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.