Şimdi Ara

EvGa Vatana Geliyor Hayırlı Olsun Diyelim :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
3
Favori
5.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cix_anka

beyler mart ayında evga ile ilgili bilgilendirme maili almıştık yüksek fiyatlardan dolayı anlaşmaya çalışılıyordu hala. fakat bikaç gün önce gelen maille kartların yüklendiği ve bir sorun olmazsa yakında stoklarda olacağı bilgisi gönderildi vatan bilgisayara .

Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oziboaydino kullanıcısına yanıt
    Roket teknolojisi ile ekran kartı yaptıkları falan yok zaten Global'de baktığınızda EVGA öyle aman aman bir marka da değildir. Amerika ve İngiltere dışındaki pazarlarda elle tutulan bir pazar payı yoktur, Gigabyte ve Asus'un gerisinden gelirler her daim. Anakartları zaten hiç iş yapmaz. Sadece Nvidia chipset kullandığı için ekran kartı tarafında Nvidia tarafından bol bol marketing destekleri ile şişirilir. Daha önce de Türkye'ye geldiler sonuç hüsran oldu. Şimdi tekrar geliyorlar Nvidia'nın uğraşlarıyla. Fısıltı gazetesiyle şişirdiler markayı Türkiye'de sanki bulunmaz hint kumaşıymış gibi şimdi kaymağını yemeğe geliyorlar, karlılık duruma göre yine kalırlar veya giderler bir süre sonra
  • Evga şişirildiği kadar iyi değil. Fazla abartılıyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- Vatan'a girmek kolay, sadece Nvidia chipsetli ekran kartı satacağı için Nvidia basacak fonlamayı. Zaten Vatan'da köşeye sıkışmış durumda Nvidia sadece Asus taşıyor bayrağını ama o da en az Nvidia kadar AMD satıyor . Zotac zaten düşük kalitede, tutulmuyor TR'de de hiçbiryerde tutulmadığı gibi, MSI hep inişli çıkışlı her iki chipsette de ürün bir var bir yok... Gigabyte en büyük OEM üreticilerinden birisi olarak ve Nvidia'nın en sıkı partnerlerinden ama ekran kartı tarafında Vatan'da bulunmuyor. Şartlar olgunlaşmış durumda yani

2- Vektron elektronik :) kulağa komik geliyor evet biliyorum ama EVGA'yı da başka kimse taşımaz bu kadar poh pohlandığına bakma adamların Global'de tutundukları bir piyasa yok evsahibi oldukları ülkeler dışında (USA ve UK).

3- Vatan'ın umrunda olmaz zaten servis mervis, o marjına bakar, ürün satılıyorsa satar, Nvidia'dan da giriş ücretini alır peşinen, daha ne olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Evga şişirildiği kadar iyi değil. Fazla abartılıyor bence.

+1 fiyatına göre gereksiz bile denebilir. %20 fazladan para verip %5 fazladan performans alınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Enzifer

Beyler kesin bilgiyse yayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abazzers

quote:

Orijinalden alıntı: Enzifer

Beyler kesin bilgiyse yayalım.

Nick'in

• Bizim mudurle konusmustum beats gelince evga nniye gelmoyor doye fiyatta anlasma olmammis iyi fiyat istiyorlarmis yani yalan haber

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Evga şişirildiği kadar iyi değil. Fazla abartılıyor bence.

+1 fiyatına göre gereksiz bile denebilir. %20 fazladan para verip %5 fazladan performans alınıyor

Türkiye'de bu kadar şişirildikten sonra %20 den daha fazla bile para verenleri görürüz ama aslında Gigabyte ve Asus'tan daha ucuzdur veya aynı seviyelerdedir yoksa satılmaz, zaten satılmıyor diyorum USA ve UK dışında

Bu arada performans olarakta %5 fazlasını alamazlar aşağıda görüldüğü gibi Asus'tan bir tık önde işlemci hızı olarak ama Asus stabilite de daha iyidir. Soğutma ve performans olarakta Gigabyte'ın gerisinde zaten...

http://www.newegg.com/Product/Productcompare.aspx?Submit=ENE&N=-1&IsNodeId=1&Description=gtx%20760&bop=And&CompareItemList=-1%7C14-130-932%5E14-130-932-TS%2C14-121-775%5E14-121-775-TS%2C14-125-466%5E14-125-466-TS&percm=14-130-932%3A%24%24%24%24%24%24%24%3B14-121-775%3A%24%24%24%24%24%24%24%3B14-125-466%3A%24%24%24%24%24%24%24

• BlueFlame22 kullanıcısına yanıt
    Cevap gibi yazmışsında ben ne diyorum farklı şeyler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Fiyat tahminlerini alalım, 780 Classfield 1.800 Lira diyorum.

780 ti olmalı o fiyata yoksa iş yapmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 24 Mayıs 2014; 1:33:00 >
  • O değil de, BMW'nin EVGA satışları bayağı bir etkilenir :)
  • LGR9 kullanıcısına yanıt
    Vektron dağıtımcı şirket mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

ürünler vektron'un sitesinde listelenmiş

http://www.vektron.com.tr/urun-kategorileri/ekran-kartlari?filter_marka=476

Asusumu satisa koyuyorum

• hsntrk kullanıcısına yanıt
    Distribütör firma, ürün tedarikçisi.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Sen satısa koy bizde musterin olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

ürünler vektron'un sitesinde listelenmiş

http://www.vektron.com.tr/urun-kategorileri/ekran-kartlari?filter_marka=476

ASUS GTX770 2GB

2Aylık Garantili sorunsuz no oc alış fiyatı 891TL Satış 700TL

Hemen satıyorum allahım evga yes be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gandalf81 -- 24 Mayıs 2014; 21:34:59 >

• Asus varken evga ye fiyat farki vermemmmmmmmmm.

• Gtx780 fiyatı ne olurki ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.