Şimdi Ara

EvGa Vatana Geliyor Hayırlı Olsun Diyelim :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
3
Favori
5.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madem Vatana geliyor, başka yerlerde de satılacaktır. Vektron sırf Vatan için getirmiyordur herhalde.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Tek vatana gelirse Yandık artık.Fiyatları düşünemiyorum bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vektron fiyatta yine açgözlü davranırsa ne Vatan ne de başka bir yerde yeterince müşteri bulurlar.

lakin garanti takibi durumu kulaylaşacağı için yurt dışından Evga almak daha da cazip hale gelecek bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 22 Mayıs 2014; 10:50:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Madem Vatana geliyor, başka yerlerde de satılacaktır. Vektron sırf Vatan için getirmiyordur herhalde.

evgayı alacak en fazla 3 firma olur birisi vatan diğer gold diğeride ankara nova bilgisayar diye düşünüyorum çünkü tahminimce gelecek kartlar üst seviyedeki kartlar olacaktır fazla gitmeyeceği için küçük firmalar bu işe girmez
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Niye tek Vatana gelsin ki ? Çok anlamsız değil mi ?

Fiyatların yüksek olması için Vektron adı yeterli.
  • Eksen, Sanalmarketim falan buralara da gelebilir.
    Gerçi diğer firmalara gelirse yine Vatan da uygun olur.

• Beyler evga, asus veya msı gıbı bır markkaamı? Daha mı ııyı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • duymadım böyle bir şey araştırmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Madem Vatana geliyor, başka yerlerde de satılacaktır. Vektron sırf Vatan için getirmiyordur herhalde.

Benim rn çok merak ettigm konu ise garanti durumu Evga abd de ürünleri ne kesintisiz destek sağlıyordu. TR de garanti durumu 5-10 yil olursa ne iyi olur be :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Distroy

Beyler evga, asus veya msı gıbı bır markkaamı? Daha mı ııyı?

Herkes asus asus diyip diyip duruyor. Marka ismi olmasa bide 3 yil garantisi kimse o kadar ilgilenmez. Evga ürünleri ne sınırsız hizmet ve destek veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Distroy

Beyler evga, asus veya msı gıbı bır markkaamı? Daha mı ııyı?

Direk şu marka daha iyi demek fanatiklik olur. Bir modeli iyi olur, diğer modeli kötü olabilir. Genelleme yapmak yanlış.
    Evga'nın bu kadar sevilmesinin nedeni müşteri memnuniyeti/satış sonrası destek konularında çok titiz olması.
  • fiyatlar kazık olursa asusla devam ederim açıkcası
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Bu ülkenin havasını soluyup suyunu içtiklerinde kalmaz o titizlikleri merak etmeyin.Konu fav. bu arada. Bu haber yüzünden ekran kartı alımımı 1 ay erteledim.
  • beyler mart ayında evga ile ilgili bilgilendirme maili almıştık yüksek fiyatlardan dolayı anlaşmaya çalışılıyordu hala. fakat bikaç gün önce gelen maille kartların yüklendiği ve bir sorun olmazsa yakında stoklarda olacağı bilgisi gönderildi vatan bilgisayara .
  • Fiyat tahminlerini alalım, 780 Classfield 1.800 Lira diyorum.
  • 780 ti classfield 2300 tl

• anakartları da gelse.. kredim var, 2 ayı kaldı.. tekrar bir kredi çekip güzel ve uzun ömürlü bir sistem yapabilirim evga hatırına..
    1800 lira olurmu gerçekten bence 1500ü geçmez.1800 lira civarına 780Tİ referans var.Gerçi classified az bi uğraşla 780Tİ oluyor..

• 1.500 ü geçmese keşke, ben en kötüsüne hazırlıyorum kendimi. Aşağısı olursa daha iyi tabi. Gerçi iyi değil de iyi işte :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.