Şimdi Ara

Eve fare girdi , napmalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
42.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eve fare girdi . orta boy bişey . ilk defa girdiği için yakalama yöntemlerini bilmiyorum . kapan ,yapıştırıcı vs denedik de yutmadı kereta. var mı bildiğiniz bi yakalama yöntemi.

• Kedi almalısın.
  • fare ilacı
  • ısırarak yakalama.
  • arkadaşlar saçma bi soru mu sordum anlamıyorum . mantıklı cevaplar verseniz ya da bişey bilmiyorsanız esgeçseniz elinize mi yapışır ?
  • Ye onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayTheRock

arkadaşlar saçma bi soru mu sordum anlamıyorum . mantıklı cevaplar verseniz ya da bişey bilmiyorsanız esgeçseniz elinize mi yapışır ?

Kedi saçma cevap değil ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz

quote:

arkadaşlar saçma bi soru mu sordum anlamıyorum . mantıklı cevaplar verseniz ya da bişey bilmiyorsanız esgeçseniz elinize mi yapışır ?

Kedi saçma cevap değil ki?

seni kastetmemiştim
  • Ez.
  • Bilmiyorum ama nasıl girdi?
  • Kedi al. Ama kediyee rahat bir ortam sağla yoksa yakalamıyor. 1 hafta boyunca kediye ii hürmet etmen gerek.
  • fareye kapıyı çalmadan eve girmesinin onur kırıcı olduğunu söyle
  • quote:

Detay vermelisin. Kapan kurdun ama nasıl kurdun ne koydun yem olarak. Kapan ve yapışkana yakalanmaya fare ilk defa duydum. İkisinden birine mutlaka yakalanması gerekir. Uygulamada hata yapıyorsundur. Eğer yapışkana ve kapana yakalanmıyorsa koşturucan peşinden.
  • AliCan babasının odasında prezervatif bulmuş. Baba bu ne demiş. Babası: Yavrum ben onunla fare öldürüyorum demiş.
    - AliCan cevabı yapıştırmış: Baba fareleri fucka fucka mı öldürüyorsun?

Bu yolu denemelisin.
  • bana biri anlatmıştı. ekmek veya peynirin içine azar azar cam tozu koyuyorsun. onları yedikten 1-2 sonra ölüyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

AliCan babasının odasında prezervatif bulmuş. Baba bu ne demiş. Babası: Yavrum ben onunla fare öldürüyorum demiş.
    - AliCan cevabı yapıştırmış: Baba fareleri fucka fucka mı öldürüyorsun?

Bu yolu denemelisin.

• fareler çok saldırgan olabilir dikkat et o yakalamasın seni
  • Boynunu kır çöpe at!
  • Eczaneye gidin size gerekli bilgileri ve fare zehirini verecektir.
  • zehir al olmazsa eski izci tekniği.Bi kutunun altına sopa yerlestirir.Altına da peynir koyulur.Sopaya da ip bağlanır.Fare oraya gelince ip çekilir.kutunun altında kalır fare.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.