Şimdi Ara

Evcil hayvan ürün İndirimi 1000tl ye %10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda gelen zamlardan en çok etkilenen ürünlerin başında ne yazık ki evcil hayvan ürünleri geliyor. Evinde 2 kedisi olan biri olarak, kumdan mamaya pek çok ihtiyaçlarını karşılarken biraz zorlanmaya başladım. Kalitesi ürünleri ucuz diye almak hiç bana göre değil. Benim çocuklarım çok kıymetli (herkes gibi) Bu süre zarfında sürekli indirim ve kampanya kovalamaya başladım. Dün başlayan Trendyol en uzun gece indirimleri birçok ürünü almam için idealdi. Fakat sürekli aynı ürünleri kullanmak istememden dolayı ben faydalanamadım. Biraz önce dolaşırken Carrefoursanın Dost Hareketi kampanyasını gördüm. Totale baktığında toplamda 1000 TL ve üzeri evcil hayvan ürünlerinde geçerli alışverişin %10’u kadar puan hediyesi var. İlk bakışta 1000 TL yüksek gibi gelse de aylık ihtiyaçlar hesaplandığında oldukça karlı oluyor. Bu ay ihtiyaçları bu şekilde almayı düşünüyorum. Farklı kampanyalardan yararlanan arkadaşlarımızı tavsiyeye davet ediyorum :D

Link;

Evcil hayvan ürün İndirimi 1000tl ye %10www.carrefoursa.com
    CarrefourSA
    https://www.carrefoursa.com/pet
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu ülkede her şey lüks artik hocam, bizi ancak Allah kurtarir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evcil hayvan isi keyfi istir. Aldiysan bakarsın dusuncesi var. Hele hele oyuncak falan alayim dersen 5-6 kat fiyat cekerler. Tam bir para tuzagidir bu sektor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bebelere süt alınamıyor bu ülkede.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bebek ve Evcil hayvan lüks işi bakamıyorsanız yapmayın kardeşim Evcil hayvan ürün İndirimi 1000tl ye %10  ülke bitmiş durumda bütün ürünler pahalı yapacak birşey yok

Temel gıda hariç harcama yapılacak para kalmadı.

• Bu ıslak mamalar vs bir ara tavuk bonfileden pahalıydı ıslak mama vereceğinize bonfile verin

• Gerçekten çok pahalı. Evdekini fare avına göndereceğim yapacak bir şey yok

Evcil hayvan ürün İndirimi 1000tl ye %10

https://www.hizliresim.com/ots4bv2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter Morgan -- 22 Haziran 2022; 13:43:45 >

• xweser X kullanıcısına yanıt

ee yani? bebe ne alaka?

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Evdeki sinekleri veriyorum onlara dadandı kedi , aç kalacağını anladı sanırım

Hepimiz aç kalacağız galiba, yavaştan sinek böcek tadına bakalım :)

• fearless_X kullanıcısına yanıt

bu gidişle kediyi de yersin

• Acayip dandik mamalar 500 tl olmuş, bu paralara proplan falan alınıyordu. Ben barf a geçtim ne zamandır aklımdaydı. Mamaya son verdik.

• Ignite kullanıcısına yanıt

Önce o beni yer :) Siz dışarıda yemek yerken dikkat edin dışarıdan bence, siz benden önce bilimum yaratık yiyebilirsiniz :) Mevcut fiyatlarla et yerine herşey koyabilirler

O bebelere binlerce yıldır süt alınamıyor, tabi gözünüzü Yeni Türkiye dışında başka yerlere çevirebiliyorsanız. O yüzden böyle absürd duyarlara ihtiyaç bulunmuyor gibi.

• %10 oran nedir? çöp

Bu bilgi ne işimize yarayacak? Bazıları alamıyor diye evcil hayvanlarını beslemesin mi insanlar?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.