Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza ayakkabı alma rehberi [%50-%70 indirim]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
9
Favori
18.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Malum Türkiye'deki ayakkabı fiyatları yurtdışının 2 katı pahalı. Amazon sayesinde bir çok tanıdığıma çok uygun fiyatlara ayakkabılar aldık.
    Ucuza ayakkabı bulmak biraz uğraş biraz şans işi. Neden şans derseniz, ayakkabı numaranız ile alakalı tamamen.

Örnek vereyim; Mesela Skechers Flash model bir ayakkabının Amazon'daki fiyatı 40$. Yine diğer yabancı sitelerde de bu ayakkabı 40$. TR'de de böyle bir ayakkabı 200-250 TL civardır. Fakat Amazon'da bu ayakkabıya bakarken 43 numarası 40$ gözükürken, 43,5'a gelinde bir de bakıyorsunuz ki 24$. Yani, aynı ayakkabı modelinin farklı numaraları, farklı fiyatlandırmaya sahip. Ve bu tamamen şans işi. Tek tek bakmanız lazım.

Link ile örneklemek gerekirse;
    http://www.amazon.com/Skechers-Expected-Pristine-Relax-Oxford/dp/B00E80PXX2/ref=sr_1_16?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1454342630&sr=1-16&nodeID=679255011&refinements=p_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_89%3ASkechers

Bu ayakkabının 44.5 modeli 25$. 44.5 giyen birisi 100 TL'ye bu ayakkabıyı alabilir. Tabanı çok rahattır. Başka bir ayakkabı modelinde de bakmışsınız 42 numara ucuzdur. Yani şans işi.

________________________________________________________________________________

KADIN-ERKEK-ÇOCUK tüm ayakkabılara ulaşabileceğiniz link:
    http://www.amazon.com/s/ref=topnav_storetab_sl?ie=UTF8&bbn=10445813011&rh=i%3Afashion-brands%2Cn%3A7141123011%2Cn%3A10445813011

Mesela erkek ayakkabılarına girdiniz. Girdikten hemen sonra, sol taraftan "SHIP TO TURKEY" seçeneğine mutlaka basın. Bazı ayakkabılar gönderilmiyor.
    Daha sonra yine sol taraftaki menüden türe ya da markaya göre arama yapabilirsiniz. Uygun bi şey alacağım diyorsanız da Sağ üst taraflarda "Price: Low to High" seçeneğine basın. Artan fiyata göre ayakkabıları sıralayacaktır. Şanslıysanız 100 TL'ye kargo dahil, Türkiye'de 200-250 TL'ye satılan bir ayakkabı alabilirsiniz.

________________________________________________________________________________

GÜNCEL İNDİRİM FIRSATLARI

Linkteki ayakkabılarda %50-%70 arası indirimler var. Linke tıkladıktan sonra aşağıda Kadın-Erkek-Çocuk seçenekleri var. İsteğinize göre cinsiyetlerin altında "Shoes" seçeneğine basın(dilerseniz mont, takı ve saatler de var indirimde olan. Onlara da bakabilirsiniz) Soldan Ship to Turkey seçeneğine basın. İstediğiniz ayakkabıyı alın.

%50-70 İNDİRİM
    http://www.amazon.com/b/ref=promo_testB_M_XGL_ss_L1?_encoding=UTF8&emi=ATVPDKIKX0DER&lo=fashion&node=13798141011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-8&pf_rd_r=1MNFP9B44RVGPQZ6RM81&pf_rd_t=101&pf_rd_p=2397994622&pf_rd_i=7147441011

SİZ DE UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ MODEL VE NUMARALARI PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kill or Be Killed -- 1 Şubat 2016; 20:06:00 >

• Rehber nerede dostum? Amazondan alışveriş yapan birisinin bilmediği bir olay yok gibi
  • güzel konu , sevdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthWoman

Rehber nerede dostum? Amazondan alışveriş yapan birisinin bilmediği bir olay yok gibi

İlla ki birilerinin işine yarayacaktır. Çünkü çok fazla özel mesaj geliyor bu konuda. Bilmeyen insanlar var.
    Bunun dışında güncel indirim, kampanya ve ürünlerin paylaşılacağı bir konu da olacak. Sırf rehber olması amacıyla açmadım.
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 3 Mayıs 2020; 21:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huhuq

güzel fiyatları var ama kargo işi ücreti işi bozuyor. genelde 12-15dolar civarı kargo ücretleri var

Kargo ücreti ile de uygun fiyatlı oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu özetlersek;
    "SHIP TO TURKEY" yazıyorsa alınabilir, yazmıyorsa alınmaz. Bu kadar net.
    Ortada rehberlik bir durum yok. Amazon'dan ayakkabıların büyük bir çoğunluğu gelmiyor, özellikle spor ayakkabılar (adidas, nike, puma vs).
  • Hocam Skechers ayakkabılarda numara nasıl oluyor. Normalde 43(bot tarzı ve dar kalıplarda 44 numara) giyiyorum. Adidasta gecen 44.5 hatta 45 oldu. Skechers da kaç olur acaba.? Bide iade işi zor olursa güzelde olmazsa çok kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sportdirect.com da skechers kampanyası devam etmekte sanırsam orada fiyatlar çok daha iyi olabiliyor.

o sitede bayağı iyi
  • Benim de ihtiyacım var şuan. Uygun fiyatlı ürün gören var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

Benim de ihtiyacım var şuan. Uygun fiyatlı ürün gören var mı ?

http://www.amazon.com/Skechers-Originals-Relaxed-Fashion-Sneaker/dp/B00WR3VJNU/ref=sr_1_24?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1463816570&sr=1-24&nodeID=679255011&refinements=p_89%3ASkechers%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_6%3AATVPDKIKX0DER

42 numarası 35.86 dolar yani 106 tl ye geliyor bence çok iyi fiyat, ayakkabı da hoş, memory foam taban, alınabilir

• Bu alanlar numarasını neye göre alıyo anlamadım. Her markanın numarası farklı. İş yok
    gerimi gönderecez olmazsa bide. Birisi açıklasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Bu alanlar numarasını neye göre alıyo anlamadım. Her markanın numarası farklı. İş yok
    gerimi gönderecez olmazsa bide. Birisi açıklasın.

Gideceksin o ayakkabı markasını satan bir mağazaya. Aynı ya da benzer modelini deneyeceksin. Öyle alacaksın.
  • iyi markaların anadolu şehirlerinde dükkanı yok hocam. Ispartadayım. Bazı illere göre o zaman bu iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

quote:

http://www.amazon.com/Skechers-Originals-Relaxed-Fashion-Sneaker/dp/B00WR3VJNU/ref=sr_1_24?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1463816570&sr=1-24&nodeID=679255011&refinements=p_89%3ASkechers%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_6%3AATVPDKIKX0DER

42 numarası 35.86 dolar yani 106 tl ye geliyor bence çok iyi fiyat, ayakkabı da hoş, memory foam taban, alınabilir

42 numarasına baktım şuan 65$ , bu terslikte bi işlik var

• Hocam bende düşünüyorum skechers, daha önce amazondan alışverişim olmadı. Ayakkabıda sıkıntı çıkma ihtimali var mıdır ? (gümrük vs )
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

quote:

42 numarasına baktım şuan 65$ , bu terslikte bi işlik var

demek ki fiyatı yükseltmişler, benim baktığım vakit o fiyattı

• Fred perry 1 beden büyük mü almak gerekir ? alan varsa acil cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler
  • Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.