Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.830
Cevap
106
Favori
207.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

Hocam o bahsettiğiniz adsl olmasın? Vdsl 55 tir her zaman.

Alıntıları Göster
    adsl atmdir ayarı vpi vci, bunlar 8/35

vdsl ptmdir ayarı vlan 35, tivibu için vlan 55

tt modemlerde connections sekmesinde 2 veya 3 bağlantı olur genelde, biri adsl biri vdsl biri iptv

tt nin verdiği modemlerde bu bağlantı isimleri yazılı ve hazırdır adsl/vdsl/iptv sadece düzenle kısmından kullanıcı adı ve şifre değiştirip kullanabiliyorsunuz diğer modemlerde manuel yapmak gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingstonn -- 18 Eylül 2020; 5:11:39 >
  • alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Merhaba alexander vasilievich ve kingstonn,

Tivibu için VLAN değeri 55 dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba alexander vasilievich ve kingstonn,

Tivibu için VLAN değeri 55 dir.
    ben de öyle dedim zaten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @KEENETIC Merhaba internet olarak TT vdsl bağlatacağım önerebilceğiniz en iyi modeminiz ? Keenetic Extra DSL midir?

Ve en uygun fiyata hangi mağazalardan bulabilirim
  • Cihazlarınız mesh-ethernet backhaul destekliyor mu? Sadece 2.4Ghz /Fast ethernet cihazınız var mı?

------------------------------------------------

Evde iki kat var, asmolen tavan olduğu için repeater kullanamıyorum. Kablolu AP'lerim var.
    Gbit/kablo modem (100 mbit-wifi kapalı) iki router ve her kat için ayrı SSID var. Sadece tek/single SSID için MESH' e ihtiyacım var. Evin içinde bir çok noktada ethernet çıkışlar var,cihazlar bağlı
  • Zyrou Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba Zyrou,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Extra DSL modemimizi kullanmanızı öneririz. Güvenilir online alış veriş sitelerinden en uygun fiyatlı olan mağazalardan alabilirsiniz.
  • ranthor R kullanıcısına yanıt
    Merhaba ranthor,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bütün cihazlarımız mesh Wi-Fi sistemini desteklemektedir. Denetleyici ve denetlenen cihazlar mutlaka Keenetic marka olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba ranthor,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bütün cihazlarımız mesh Wi-Fi sistemini desteklemektedir. Denetleyici ve denetlenen cihazlar mutlaka Keenetic marka olmalıdır.
    Selam, kendimi iyi anlatamadım sanırım.
    Verdiğiniz cevaptan, birbirini wireless olarak güçlü sinyalle göremeyen (uzak mesafe/beton duvar) ama ethernet kablo ile bağlı olan Keenetic iki cihaz ile ortak SSID/Mesh network kuramayacağımı anlıyorum. Buna ethernet backhaul deniyor ve marketlerde satılan ucuz cihazlar bunu desteklemiyor.

Bu yazı sanırım çeviri, ne demek istediğini anlamadım.
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360007279039-Mesh-Wi-Fi-Sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranthor -- 21 Eylül 2020; 13:30:22 >
  • ranthor R kullanıcısına yanıt
    Merhaba ranthor,

Keenetic marka bütün modellerimiz kablolu ve kablosuz olarak Mesh sistemini desteklemektedir.
  • Arkadaşlar bu hat değerlerine göre 24 mbit ve üzeri alabilir miyim? Snr margin ve diğer değerler ne kadar düşer?

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Merhaba alexander vasilievich,

Hattınıza maksimum atanabilir hız 45 Mbps olarak gözükmekte fakat gürültü marj değerleriniz sınırın altında 10 dB aşağıdaki videomuzda SNR ayarlarını anlatan videomuzdan yararlanarak SNR değerinizi düşürerek test edebilirsiniz.

Not: İnternet Servis Sağlayıcınız kullandığınız internet paketinde bir hız sınırlaması bulunuyorsa snr değeri ile hızı arttıramazsınız.
  • Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

Bu değerlerle Extra Dsl modeme geçsem sıkıntı yaşar mıyım. Mevcut modemim Tplink TD-w9970(Türk telekomun verdiği). Turknet kullanıyorum. 100 mbit e kadar ne kadar hız alabilirsem veriyorlar. Sizce bir sıkıntı yaşar mıyım. şuan wifi ile 60 mbit alabiliyorum. Kablo ile 81 görüyorum. Mevcut modemimde herhangi bir kesinti vs yaşamıyorum. Sadece Ac destekli bir modem almak istiyorum ki wifi üzerinden max hızdan yaralanabileyim.
  • pckopat_doktor kullanıcısına yanıt
    Merhabalar pckopat_doktor,

Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Gürültü seviyeniz ortalamanın altında fakat mevcut modeminizde bu değerlerde herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsanız Extra DSL ile SNR ayarlarını değiştirerek daha yüksek hızlara çıkabilme ihtimaliniz bulunmaktadır.
  • Keenetic ve Satış Sonrası Hizmet Teşekkürü

Keenetic Viva modelinde yaşamış olduğum wifi sıkıntısı sebebiyle teknik servisinizin yakından  ve hızlı bir şekilde ilgilenerek sorunu çözmesi sebebiyle Ekibinizden Emrah Beye ve Mustafa beye teşekkür ediyorum

sağlıklı günler dilerim.

Keenetic ürünlerini gözü kapalı tavsiye ederim.

Sevgiler.
    Saygılarımla
  • ben kurulum yapacağım ama DSL mi Ethernet mi işaretleyecepim yardımcı olur musunuz

• RootGamer36xx kullanıcısına yanıt
    https://t.me/KeeneticTUR

• mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Merhaba mrtgfb,

Nazik geri bildiriminiz için teşekkür eder sağlıklı güzel günler dileriz.
  • RootGamer36xx kullanıcısına yanıt
    Merhaba RootGamer36xx,

Öncelikle markamıza göstermiş ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Kurulumunu gerçekleştirebildiniz mi? Sorununuz çözüldü mü? Sorununuz çözülmediyse öncelikle aşağıdaki video yardımı ile modeminizin kurulumunu gerçekleştirmenizi öneririz sorununuz devam etmesi halinde Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rrneXUeOHgI&t=43s

https://www.youtube.com/watch?v=lKwJBwvKlD8&t=127s

ÖNEMLİ Not: Kurulum sırasında internet hattınıza ait servis sağlayıcınızdan verilen kullanıcı adı ve şifreyi eksiksiz ve doğru olarak girilmesi gerekmektedir. Hattınıza ait kullanıcı adı ve şifreyi bilmiyorsanız mutlaka servi sağlayıcınızdan temin edip kurulum esnasında modeminize giriniz. Kullanıcı adının sonunda mutlaka @ttnet - @turk.net - @millenicom vb. servis sağlayıcı bilgilerini doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
  • Modemleriniz kaç yıl garantili? Bir sorun halinde yetkili servisleriniz nerede?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.