Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba anilkoc,

Covid nedeni ile yol planımızda bir değişiklik olmuştur net bir takvim verememekle birlikte en kısa sürede Giga portu ürünlerimizin ülkemizde ki satışı planlanmaktadır.

• Keenetic modem arayüzüne uzaktan bağlanabiliyorum. Modeme bağlı router'a bağlanma ihtimalim var mı?

• Tugi136 T kullanıcısına yanıt

Merhaba Tugi136,

Start ve Lite model Router cihazlarımızın arasındaki farklılık tablosuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. Belirttiğin cihaz için Star yada Lite modelini önerebiliriz.

https://keenetic.com.tr/tr/compare/routers?products=keenetic-lite,keenetic-start

• quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba Tugi136,

Start ve Lite model Router cihazlarımızın arasındaki farklılık tablosuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. Belirttiğin cihaz için Star yada Lite modelini önerebiliriz.

https://keenetic.com.tr/tr/compare/routers?products=keenetic-lite,keenetic-start

Orada aralarında pek bir fark yok sadece ethernet portları birinde 4 diğerinde 5.

Size başka bir sorum daha var. Benim modemim banyoda. Oturma odasına koyacağım cihazla interneti hem kablosuz olarak tekrar ettirmek hem de kablo bağlayıp kabloyu TVye bağlamak istiyorum. Bu mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugi136 -- 7 Ekim 2020; 12:25:11 >

• Tugi136 T kullanıcısına yanıt

Merhaba Tugi136,

Kablosuz sinyaller bulundukları ortama göre değişkenlik gösterdiği için mesafe ile ilgili net bir cevap vermemiz doğru olmayacaktır, cihazınızın Menzil Genişletici yada Erişim noktasında kullandığınızda Kablolu ve Kablosuz olarak internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba Tugi136,

Kablosuz sinyaller bulundukları ortama göre değişkenlik gösterdiği için mesafe ile ilgili net bir cevap vermemiz doğru olmayacaktır, cihazınızın Menzil Genişletici yada Erişim noktasında kullandığınızda Kablolu ve Kablosuz olarak internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.

Keneetic merhaba

Omni dsl 3.5.1 versiyon yazılımı yükledikten sonra daha önce ağımda kayıtlı olmayan bir cihaz görünüyor ama ip adresi yok. Sebebi nedir

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• avmehmet kullanıcısına yanıt

Merhaba avmehmet,

Yaşamış olduğunuz durumu arkadaşlarımız ile birlikte incelemek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

• KEENETIC kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim sorun 3.5.1 versiyon yazılımdan, bir önceki versiyona dönmek istiyorum ama indirebileceğim sitenizde dosya bulamadim

• Bende de extra dsl var. Som yazılımınız sorunlu. 3 cihaz ethernetten bağlı. Kapatıp ya da açarken internet 5 sn boyunca gidiyor. Downgrade yapmak istiyorum ama bulamadım. Paylaşır mısınız burada

not: gerek kalmadı. geliştirici güncelleme seçeneği ile beta 3.5.1 sürümüne güncelledim. şimdilik sorun yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 10 Ekim 2020; 12:7:5 >

Zemin kattaki internetimi 2 kat yukarıdaki odadan kullanabilmek için bir wifi genişletici istiyorum. Balkondan telefonum ve laptopum çekiyor ama içeriden çekmiyor.

Hangi cihazı seçmeliyim?

Ayrıca VDSL özelliği olan bi cihaz alırsam bu cihazı daha sonra götürdüğüm evde modem olarak kullanabilir miyim?

Yani ikisini tek bir donanımla halledebilir miyim?

+1 yıl garanti yi nasıl alıyoruz...keenetic extra dsl modem aldım.. kampanya hala devam ediyor mu..

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Merhaba avmehmet,
    destek@keenetic.com.tr adresine yaşadığınız durum ile ilgili detaylı bir bilgi ile kayıt açın hem yaşadığınız durumu incelemek hemde eski yazılımı gönnderip karşılaştırma yapmak isteriz.
  • Death Time kullanıcısına yanıt
    Geri bildirimini için teşekkür ederiz.
  • Kelle Paça kullanıcısına yanıt
    Merhaba Kelle Paça,

Extra DSL yada Omni DSL model cihazlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Cihazlar Erişim noktası ve Menzil genişletici modlarında da çalışmaktadır.
  • neco53 N kullanıcısına yanıt
    Merhaba Neco53,

Öncelikle Keenetic ailesine hoş geldiniz. Aşağıdaki videomuzdan yararlanarak +1 yıl ek garanti kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=HMVlsb7qQ6s&t=5s

selamlar.

benim de bir sorum var. evde superonline fiber var. kablonun ucunda rj45 jack var. ama omni dsl de rj11 jack var. bağlantıyı nasıl yapacağım. dışarıdan kablo çekilmiş internet için. prizleri kullanamıyorum.

teşekkürler.

• fiber destekleyen modeller hangileri acaba

• mako M kullanıcısına yanıt
    Merhaba mako,

Omni DSL model cihazımızın üzerinde bulunan LAN portlarını WAN portu olarak ayarlayabilirsiniz. Süperonline fiber hattınıza ait kullanıcı adı ve şifeyi biliyorsanız interneti Omni DSL cihazınızda sonlandırabilirsiniz.
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000968939-Ethernet-Portlar%C4%B1n%C4%B1n-%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma-modunu-ve-g%C3%B6revini-de%C4%9Fi%C5%9Ftirme
  • mamo44 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba mamo44,

Bütün ürünlerimizde Fiber (EtherWAN) desteği bulunmakta olup ADSL2+ / VDSL2 destekli DSL modemlerimiz Omni DSL ve Extra DSL modelleridir.
  • lewizsthank1 kullanıcısına yanıt

router de keenetich ise uygulamadan görünüyor artı tarayıcı sayfasına mevcut roterin adresini girince de girmen gerek

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.