Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Creative52 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • x_tol bende sizinle aynı sorunu paylaşıyorum fakat bulamadım bir çözüm. makrolu klavyem var. onda vites düşürme tuşunu 13 kez makrolayıp tek tuşa atayacağım ama tabi biraz beklemek gerekiyor. başka bir çözümü yok malesef.

bu arada hız limitini iptal etme yaması buyrun;
    http://s2.dosya.tc/server25/IGEg4f/zzzzzzHizlimit.rar.html

Bunu mod klasörüne attıktan sonra oyunu açın. profil seçme kısmı geldiği zaman düzenleye basın. düzenlede sağda mod menüsü çıkacak. oradan çalışması istenen modu işaretleyin. yoksa çalışmaz. artık modları açıp kapatma sistemi getirmişler.
    Eğer eskiden kalan hız modunuz böyle çalışmazsa yukarıdaki verdiğim linkten indirin. Bende çalışıyor. Sürümüm 1.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tLqA -- 7 Şubat 2013; 16:21:29 >

• dün kendi sitesinden tekrar yükledim oyunu 1.2.5 yazıyor bu son versiyon mu?
  • Arkadaşlar 1.2.3 de benim tüm modlar çalışıyor nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

Arkadaşlar yamayı yükledim sorunsuzca bi arkadaşım hediye etmişti keyi sorunsuz çalışıyor.
    Girişi değişmiş oyunun istersen şirketinin adını değiştirebiliyorsun ayrıca sağdaki yakıt göstergesi pompa şekline çevrilmiş henüz aracı kullanmadım diğer değişiklikleri de yazacağım.

şu yamayı nasıl kullanıyoruz..nereye atıyoruz veya nasıl yüklüyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

retarder nedir? hangi tuşla yapılıyor?

bi arkadaş sistemini yazmıştı önceki sayfada kabaca anlatmak gerekirse tırı yavaşlatmaya durdurmaya sağlayan bir sistem diyelim :) :) :)

klavyeden Ş tuşuyla aktif ediliyor kademe kademe etkisi artıyor İ tuşuylada kapatılıyor :) :) kendine ait tırlarda kullanmak için sanırım garaja girip retarder li şanzıman taktırman gerekiyor

tek seferlik işler kısmında aldığın tırlarda ise standart bulunuyor diye biliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

DFGT ile oynayanlara birşey sormak istiyorum.

Ben daha önce DFGT ile NFS Shift oynamıştım, direksiyon tepkileri feedback falan harikaydı.

Hız arttıkça direksiyon sertleşiyordu.

ETS 2 de tepki olayı var mı ?

Ben kullanıyorum hocam ayarları var fakat ben o kadar detaylı kurcalamadım. ama tavsiye ederim çok keyfi attırıyor ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

quote:

Arkadaşlar yamayı yükledim sorunsuzca bi arkadaşım hediye etmişti keyi sorunsuz çalışıyor.
    Girişi değişmiş oyunun istersen şirketinin adını değiştirebiliyorsun ayrıca sağdaki yakıt göstergesi pompa şekline çevrilmiş henüz aracı kullanmadım diğer değişiklikleri de yazacağım.

oyunun son versiyonu 1.3

orjinal sitesinden oyunu 1.3 versiyonuyla indirebilirsiniz.

oyuna mod eklemek istiyorsanız kullanıcıların paylaştığı modları "belgelerim/Euro Truck simulator 2/mod" klasörüne atın. Daha sonra oyuna girerken profili seçmeden düzenle butonuna basın. sağ menüden modlara tik işareti koyun ve kaydedin. böylece modlarınız oyunda çalışır. eğer çalışmıyorsa mod sorunludur.

oyundaki profilinizi yedeklemek için ise "belgelerim/euro truck simulator 2/profile" dosyasını kopyalayabilirsiniz. profil dosyasını kopyalarsanız sadece save'ler değil ayarlarınızda kaydolacak

• quote:

dün kendi sitesinden tekrar yükledim oyunu 1.2.5 yazıyor bu son versiyon mu?

hayır hocam bu son sürüm değil ...

http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php son sürümü bu sayfadan indiriyorsunuz 1.3 olanı

indirdiğiniz dosyayı tıkladığınızda oyun zaten kendisi update yapıyor bir şey yapmanıza gerek kalmıyor sizin ... fakat oyununuz orjinal oyun değilse boşyere son güncellemeyi yapmayın key sıkıntısı oluyor açılmıyor oyun .. korsan ise oyununun 1.2.5 sürümünü oynamaya devam edin

• yeni evlat

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • @ ToMa46

Sınavlar önemli hocam bitir rahat rahat oynarsın Allah kolaylık ve başarı versin.

Retarder için şanzıman seçeneğinden 2ci seçenek oluyor R var sonunda onu seçmeniz gerekiyor. Şirket araçların hepsinde yok ne yazıkki bazı araçlarda takılı oluyor rasgele şansınıza kalmış. Ancak retarder indir kaldır kolu biraz zorlayıcı olmuş. Gerçekte kolu şak diye indiririsin ama böle tuşlara abanmak sıkıcı biraz o yüzden otomatik yapnaızı tavsiye ederim bastığınızda en yuksek kademede otomatik yapar. Şölede bişey varki yuksek kademede zınk diye yavaşlatıyor motor freni + normal frende işe yarıyordu. Bunu söyleme amacım ise çoğu modun uyumsuz olması far modu, şirket modu birde beni en çok üzen interior modu scania yadaki interiorum şahane onsuz eksik gibi geldi araç ama yeni kol eklendiğinden sıkıntı çıkıyor. Retardar kullanınca atıyor direk. Bilmiyorum ama 1.2.5. dönme ihtimalim yuksek bugun bir şans daha vericem çünkü çok güzel yenilikler var ki en önemlisi işçilerin boş dönmemesi bakalım kararsızım modsuzda tadı çıkmıyor. Napsam bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 7 Şubat 2013; 17:05:10 >

• Benim kek şoförün teki yine boş döndü :D Bu arada retarder ı iyi güzel hoş yapmışlar da bi de onu indirip kaldırırken dırt dırt diye ses çıkar :D (şehirler arası otobüs yolculuğunda ön koltuklarda oturanlar iyi bilir) o seside yapsalar 10 numara 5 yıldız iş olcaktı ama yapmamışlar.Yine de scs yi tebrik etmek lazım başarılarından ötürü.Ha bi de yağmur yağarken hızlı ve yavaş silecek modu ve kabin içi buharlanma + onu dağıtmak için klima vs. modu olsa daha kral olurdu ama idare edicez el mecbur...
  • Bir kaç güne 1.3 güncellemesine uyumlu modlar gelecektir. Buradan paylaşımda bulunuruz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epsilon111

Benim kek şoförün teki yine boş döndü :D Bu arada retarder ı iyi güzel hoş yapmışlar da bi de onu indirip kaldırırken dırt dırt diye ses çıkar :D (şehirler arası otobüs yolculuğunda ön koltuklarda oturanlar iyi bilir) o seside yapsalar 10 numara 5 yıldız iş olcaktı ama yapmamışlar.Yine de scs yi tebrik etmek lazım başarılarından ötürü.Ha bi de yağmur yağarken hızlı ve yavaş silecek modu ve kabin içi buharlanma + onu dağıtmak için klima vs. modu olsa daha kral olurdu ama idare edicez el mecbur...

Hiç ses yok mu retarder aktifken ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hocam yamayı torrent yolu ile indirmeniz gerekiyor ve bu siteden yamaya ulaşabilirsiniz tam link.

En üstteki linkten indiriyorsunuz inince zaten size euro truckta değişiklik yapılsın mı deyip kendisi yükleyecektir.

http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

• @fenah2007

Aslında hocam gereksiz ama okuyorum artık geçmem lazım başladık bitirelim hesabındayım yoksa çekilecek çile değil 5 dersim vardı 8 tane oldu Anadolu üniversitesi kazık attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BöcekBaşı -- 7 Şubat 2013; 18:14:51 >
  • 880 km'lik yol aldım git git bitmiyor daha 18 saat yolum var
  • uzun süredir oynayamıyorum oyunu iş sebebiyle, G27 yi bugun bi kurayımda kendime geleyim bari :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

@ dominic _torretto

hocam şimdi kısa bir video çektim retarder için 2,30 dakika civarı .. fraps ile çektim 3 küsür gb olmuş youtube a yüklemeye çalışıyorum ama başka bir yolu varmı yada bi format değişikliği yapıp boyutu küçültebilirmiyim ??

2.30 dk. ya gerek yoktu.

1dk bile yeterli gelirdi.

Aimersoft Video Converter Ultimate ile mp4 yaparsanız belki düşebilir ya da çöz. ve bitrate lerini düşürerek
    Teşekkür ederim

@ultiMance
    Bilgi için teşekkürler akşama deniyeyim

Bende Scania R620 var retarder kolu hareket ediyor kullanınca

• Arkadaşlar ben de oyunu internetten bulduğum seriallerle oynuyordum. 1.3 güncellemesini yaptıktan sonra girince internetten doğrulama istedi tamam'a bastım ve sorunsuz doğruladı. Ama sonra forumlarda gördüm yeni sistemle scs bütün serialleri kontrol ediyormuş bende tırstım ve oyunu tamamen sildim
  • Bu oyunu oynarken, benden başka gözleri yorulan ve uykusu gelen biri var mı? Eğer var ise, neden başka oyunun değil de bu oyunun göz yorduğunu tahmin edebiliyorum galiba.
  • 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.