Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1061. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde şu videonun altındaki yorumlara bakılırsa hamachi üzerinden ets2 multi oynanabiliyor fakat ben dosyayı bir türlü indiremedim.Denemek isteyen arkadaşlar indirip bizi bilgilendirirse sevinirim.
    http://www.youtube.com/watch?v=lGZRm0lDW_Y
  • SCS bu oyunda korsanlara rahat vermeyecek belli
  • Haydaa 1.3.1 gelmiş değişiklikler ne acaba. Modlardaki sorun gittiyse süper olur hemen deniyim.
  • Yamayla ilgili ne demiş burada

1.3.1 several safety checks added to improve stability with unofficial game mods created for previous versions of the game

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 8 Şubat 2013; 1:25:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

quote:

Orijinalden alıntı: ibo1919

880 km'lik yol aldım git git bitmiyor daha 18 saat yolum var

azmış 1.900 km yol alsanız kim bilir ne yapardınız

hocam daha yeni başladık bu bize fazla bu arada yeni bir araba aldım (krediyle.borcu yavaş yavaş ödüyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Çok güzel gerçekten, zaman ayırıp uğraştığınız için teşekkürler.

Şimdi retarder şanzıman takıp Scania ve Volvo da denedim şahane bir ses

hocam bu retarder nedir açıklarsanız sevinirim modla falanmı ekliyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerhangiBiriyim

Ha aklıma gelmişken... Tırları ve tır oyunlarını sevenlerin bayılacağı bir film aklıma geldi. Hem de Steven Spielberg bu film ile ünlü oldu, biliyor musunuz? Ben çocukken TRT'de siyah beyaz tek kanalda izlemiştim ve o zaman çok hoşuma gitmişti. Geçen gün burada rastladım yine izledim. Spielberg o filmde çok mükemmel çekim açıları yakalamış. Tırcılara iyi seyirler dilerim.

Bu arada, filmde yüzünü göremiyorsunuz ama, filmde TIR'ı, Cary Loftin kullanmış. Kendisi 300'den fazla filmde dublör sürücü olarak tehlikeli sürüşler gerçekleştirmiş.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: grunge_blues

Birde şu videonun altındaki yorumlara bakılırsa hamachi üzerinden ets2 multi oynanabiliyor fakat ben dosyayı bir türlü indiremedim.Denemek isteyen arkadaşlar indirip bizi bilgilendirirse sevinirim.
    http://www.youtube.com/watch?v=lGZRm0lDW_Y

Denemedim ama neden videoda canlı olarak gösterilmiyor da fotoğraf koyarak gösteriyor bana fake gibi geliyor
  • O multi olayı yalan büyük ihtimal, resim yerine video koysalar ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: grunge_blues

1.3.1 güncelleme çıkmış duyurulur ama bir kaç küçük değişiklik yapmışlar sanırım...
    http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

Bu 1.3.1 de farklılık ne tam olarak?
  • bu sabah canım sıkıldı yeni profil açtım oyuna tekrar sıfırdan başladım..Açıkcası eski profil biraz sıkmıştı 5milyon para 120 tane şöför 150 tane kamyon pek bi heves bırakmıyordu..

Şimdi baştan başladım ve yalnızca 3 bin euro param var :( :( bu sefer kredi falan da çekmeden oynayacağım en azından biraz daha amaç olur :) Hemde garajımı Torino dan aldım oradaki yollar biraz daha dağlık zigzaglı daha güzel oluyor :)
  • Modlar da sorun yaşayanlar için yeni güncelleme gelmiş hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

bu sabah canım sıkıldı yeni profil açtım oyuna tekrar sıfırdan başladım..Açıkcası eski profil biraz sıkmıştı 5milyon para 120 tane şöför 150 tane kamyon pek bi heves bırakmıyordu..

Şimdi baştan başladım ve yalnızca 3 bin euro param var :( :( bu sefer kredi falan da çekmeden oynayacağım en azından biraz daha amaç olur :) Hemde garajımı Torino dan aldım oradaki yollar biraz daha dağlık zigzaglı daha güzel oluyor :)

Niye yalan söyleyeyim bende sıkıldım bu aralar...Neyse ki multiplayer gelecek yakında,zaten bir oyunun devamlılığını sağlayan en büyük faktör multiplayer gerçekten güzel olacak

• 1.3.1 Güncelleme ile 1.3.0 daki mod sıkıntısı giderilmiş oldu. Birde ayarlara girdim para değiştirmeye baktım ama TL Yİ eklememişler.
  • Güncellemeyi yüklersek illa orjinal key olması mı gerekiyor?
  • (1.3.1) birkaç güvenlik kontrolleri oyunun önceki sürümleri için oluşturulan gayri resmi oyun mods kararlılığını artırmak için eklendi
    Iveco ve Volvo resmi lisansları
    şirket adı, logosu ya da tercih edilen bir marka değiştirme yeteneği
    geciktirici (otomatik veya manuel)
    başına profili mod seçimi (geçersiz kullanarak-force_mods komut satırı parametresi olabilir)
    oyunda her ülkenin yerel para desteği
    şanzıman aksesuar seçimi
    yeni online radyo istasyonları (bugüne kadar 190 istasyon)
    fizik römork ve kargolar için hesap farklı ağırlıklar dikkate alır
    Renault Premium yükseltmeleri
    Renault Magnum yan etekler artık isteğe bağlı yükseltme vardır
    İşe alınan sürücü günlüğü
    geri yolda uygun kargo bulmak için daha büyük olasılıkla işe sürücüler
    sabit yeniden işe sürücüsü sorunu
    feribot ücreti hızlı işler için oyuncuya şarj edilmez
    GPS UK mesafelerde sabit
    Sabit bellek sızıntısı mp3 dosyalarını çalarken radyoyu kullanarak
    bozuk dosyaları kaydetmek geliştirilmiş işleme
    yolsuzlukların bazı türleri için geliştirilmiş esneklik mod sökülmesinin neden
    yağmur sırasında sabit kabin bulanıklık
    200'den fazla harita değişiklikleri ve düzeltmeleri
    Birçok Alman yollar iyice tweaked ve prettyfied
    Yolun ortasında hattı sütunları kaldırıldı
    Bremen benzin istasyonu
    AI eğrileri bazı prefabrike sabitlemek
    Daha ayrıntılı araç modelleri ile oyun istikrarı geliştirmek için artmış köşe arabelleği boyutları
    Ürün Anahtarı doğrulama adımı iyi sicilini yalnızca orijinal tuşları 1.3 sürümü olarak kabul ekledi

Google translate ile çevrilmiştir.

• Arkadaşlar oyunu açınca neden gözükmüyor bu uptade ?
  • Arkadaslar bu oyun PS3 de varmii ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

Arkadaslar bu oyun PS3 de varmii ??

Oyun konsolda yok.

Ayrıca VOLVO için atmış olduğum gösterge modundaki karışıklık devam ediyor.

Adamlar gayri resmi mod için bile uyumluluk çıkartıyorlar helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 8 Şubat 2013; 11:43:52 >
  • Hoşunuza gideceğini düşündüğüm bi video :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofyariz93 -- 8 Şubat 2013; 13:27:58 >

• 
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.