Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1036. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rock_Rage

quote:

Orijinalden alıntı: Altinozonur

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

quote:

Arkadaşlar Size küçük tur daha ayarladım.Bide şu ekran parlaklığı sorununu çözebilim daha net olacak.Bayadır oynamıyordum birazcık hamlamışım idare edin artık

Tamam hocam oyunu silebiliriz artık bugüne kadar oynadığımız hiç birşeymiş meğersem

Aman hocam sakın ha ben sadece ufkunuzu genişletmek istedim

SAYGILARLA

Hocam oncellikle bu yaptiginiz gercekten guzel ama ben biraz abartili buldum

Merhaba

Yorumunuz için tşkler.Abartı konusuna gelince evet sadece oyun için düşünürseniz haklı olabilirsiniz bu kadar para vermek değmeyebilir ama benim için oyun ikinci planda yada oyun oynamak benim için işin diğer yarısı.Ben başka amaçlar için coklu monitore gereksinim duyduğum için boyle bir sistem kurdum oyunda bu işin artısı oldu diyebilirim

SAYGILARLA

Ha yan oyun olarak boyle yaptiysaniz iyi bi + olmus :) coklu monitoru neden kullaniyosunuz ozel degilse ogrenebilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HerhangiBiriyim

quote:

Orijinalden alıntı: otomania

oyunun eksiklikleri say say bitmez :) nitekim daha önce de çok konuşuldu oyunun eksiklikleri hala da konuşuluyor, konuşulmaya da devam edilecek gibi :)
    Keşke dedikleriniz olsa demekten başka bişi düşmüyor bana :)
    Kar yağışı yok, ancak modu var. Ben kullanmadım nası bişi olduğunu bilmiyorum açıkçası. Yaya da ayarları kurcalarsanız, ilgili seçeneği bulursunuz. Tabi sadece şehirler de yayalar gezebiliyo bu durumda.
    Benzin istasyonu konusundaki tahminlerinizde çok haklısınız
    sağ ve sol ışıklardan kastettiğiniz sinyaller ise ben bugüne kadar diğer araçlar için uyarıcı olduğuna kanaat getirmedim :) Kendi kafalarına göre takılıyo AI araçları. Oyunu oynadıkça görüceksiniz neler yaptıklarını :)

@otomania

O bahsettiğiniz çılgınlığı ben kaç gündür düşünüyorum hocam :) Bi iki kere MP4 indirdim ama oyuna koyma konusunu beceremedim :) [bu lafı çok kullanıyorum sanırım :)]
    Modun başına "zzzz" koydum, yeni profil açtım ordan baktım, tek seferlik iş listesinde baktım. araç gözüküyor ama işi al dediğimde oyundan çıkarılıyorum. Galeride de gözüküyor ama almayı denemedim. Çünki size bahsettiğim ilerde Mercedes alma işi MP4 içindi :)

Buyrun bu da size bahsettiğim par stilim, iki gündür size göstemek için kaç video çektim bilseniz :) ama hiçbiri düzgün olmadığı için sildim, aralarında en düzgün parkım bu :) tabi bu da biraz sorunlu ama artık bunula idare edin :p

• quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

oyunun eksiklikleri say say bitmez :) nitekim daha önce de çok konuşuldu oyunun eksiklikleri hala da konuşuluyor, konuşulmaya da devam edilecek gibi :)
    Keşke dedikleriniz olsa demekten başka bişi düşmüyor bana :)
    Kar yağışı yok, ancak modu var. Ben kullanmadım nası bişi olduğunu bilmiyorum açıkçası. Yaya da ayarları kurcalarsanız, ilgili seçeneği bulursunuz. Tabi sadece şehirler de yayalar gezebiliyo bu durumda.
    Benzin istasyonu konusundaki tahminlerinizde çok haklısınız
    sağ ve sol ışıklardan kastettiğiniz sinyaller ise ben bugüne kadar diğer araçlar için uyarıcı olduğuna kanaat getirmedim :) Kendi kafalarına göre takılıyo AI araçları. Oyunu oynadıkça görüceksiniz neler yaptıklarını :)

Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim de, bir de şu radyo istasyonu adresi koyabildiğimiz dosya hangi programla açılıyor acaba? Ben wordpad ile açamadım da, not defteri ile hiç açılmaz. O halde bu dosyanın içine radyo istasyonunun adresini nasıl yapıştıracağız?

• bilgisayara format attığımdan beri kurmadım oyunu 1.2.5 güncellemesi gelmiş sanırım neler eklendi bu yamayla acaba birde şu beklenen harita genişletme dlcsi geldi mi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElvanDalton

@pxcnsry : hocam sadece çekicinin skinini atabilirim pc'ye geçince , dorseyi şimdilik paylaşmayı düşünmüyorum

Yapma yav hocam , Naci Amcanın tırlarının hastasıyız oysaki :)
  • @ johnny_bravo_

Güzel vidyo olmuş hocam tşkler paylaşımın için. Askerlik olayı içinde Allah yar ve yardımcın olsun zor işler vallahi. Saglıcakla gidip gelirsin inşallah.

@ otomania

Ne demek hocam , Mail yada PM olarak atarsan iyi olur musait bir zamanında her güzelin bir kusuru oluyor deneyelm bakalım.

Evet çok hoş bir görüntü olmuş gerçekçi hissettirdi.

bu oyunun keyfçileri AI ler ya yol iste vermezler yol ver geçmezler

Estafurullah parkını begenmemek ne haddimiz , Rica ederim hocam keyfle izledim.

• Selamlar DLC hakkında biraz bilgi yayılmış aktarayım dedim

Yeni Şehirler,Araçlar….

Facebook sayfamızdan yaptığımız CD Project tarafından düzenlenen organizasyon da SCS Software CEO’su Pavel Sebor önemli açıklamalarda bulundu. SCS Software’nin yanı sıra GİANTS Software’de bu organizasyon da yerini aldı. Kısaca sizler için canlı aktarımımızdan burada da bahsedelim;

*SCS Software CEO – Pavel Sebor şirket tarihçesini ve ETS 2′yi anlatıyor.

*SCS Software CEO’su oyuncuların ilgisine teşekkür ediyor. STEAM’da ki başarılarından söz ediyor.

*CDProjekt tarafından düzenlenen ektinlikte SCS Software ve Giants Software satış raporlarını açıklıyorlar.

*Yeni model İveco’nun seslerinin yarın kaydedileceğinden bahsediliyor.(?-BELİRSİZ)

*130 radyo istasyonuna yer verileceği söyleniyor.

*Ve DLC Paketlerinden bahsediliyor.

DLC paketlerinden ilkine başlandı ve ilk şehirler belirlendi. Belirlenen şehirler şu şekilde ;

Gdańsk, Olsztyn, Bialystok, Varşova, Lodz, Lublin, Katowice, Krakow, Ostrava, Kosice, Banska Bystrica, Budapeşte

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

İlk DLC paketinin ismi bile şimdiden belirlenmiş. Doğu Genişletmesi. Peki ya SCS Software neden Yeni Model İVECO aracın ses kaydını yapıyor ? Sizi ümitlendirmek istemeyiz ayrıca elimizde böyle de bir bilgi yok ancak gelecek diğer DLC paketlerinde yeni model araçlar eklenebilir.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Alıntıdır. LİNK

• metal_my666

Gene bizi meraklandır dın hocam yeni harita gelmesi müthiş bence DLC ile gelse bile yani sanırım ücretli olacak.

Arkadaşlar Majestic'in (Mercedes Benz) yol tutuşu çok iyi gibi geldi bana yoksa oynamadan önce direksiyon ayarları yaptım acaba ondan mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

quote:

@pxcnsry : hocam sadece çekicinin skinini atabilirim pc'ye geçince , dorseyi şimdilik paylaşmayı düşünmüyorum

Big Boss Naci Keskin

Kafama eserse paylaşırım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

metal_my666

Gene bizi meraklandır dın hocam yeni harita gelmesi müthiş bence DLC ile gelse bile yani sanırım ücretli olacak.

Arkadaşlar Majestic'in (Mercedes Benz) yol tutuşu çok iyi gibi geldi bana yoksa oynamadan önce direksiyon ayarları yaptım acaba ondan mı ?

vallahi hocam bende meraklandım. Ama umarım DLC sırf harita olmaz, git gel bi yerden sonra tadı kalmıyor. yeni araçlar yeni özellikler gerekli. Bütün araçların bence yol tutuşu gayet iyi hocam. siz oyundaki gerekli hız kurallarına uyun hiçbir zaman aracı devirmezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

metal_my666

vallahi hocam bende meraklandım. Ama umarım DLC sırf harita olmaz, git gel bi yerden sonra tadı kalmıyor. yeni araçlar yeni özellikler gerekli. Bütün araçların bence yol tutuşu gayet iyi hocam. siz oyundaki gerekli hız kurallarına uyun hiçbir zaman aracı devirmezsiniz

Tabi ki öyledir kardeşim ama bana bir an farklı geldi belki de direksiyon ayarları yaptığımdan zeten oyunu (her oyunu) kesinlikle orjinal ve hilesiz oynamaktan yanayım modları sadece dorse korna skin için kullanıyorum.Ne bilim bende taktım bu harita olayına sanırım tabi haklısın yeni araçlar ve yeni özellikler de müthiş olur o kuşkusuz müthiş olacağı için deyinmedim

Peki hocam bu zamana kadar oyun için çıkan ilk DLC bu mu ve ücretlidir dimi ?

• @ ofyariz93

PM aracılığı ile ulaştırmaya çalışırım bendeki modu hocam Bende Axor+Actros MPIV+Oyunun kendi Actos'u bir arada çalışıyor kuzu kuzu

Güzel bir park stili hocam ama zor göründü bana yalan yok Dediğinizin aksine hatasız olmuş hocam bence, hatta ufak ufak bol manevra ile oldukça gerçekçi olmuş diyebilirim

@ metal_my666

Gönderdim hocam mail aracılığıyla

Arada oynarken kaptırıyorum kendimi hocam, o yansımış o zaman

Kesinlikle üstadım tek cümleyle çok iyi özetlemişsin

Öyle deme hocam, benim aklım senin videolarda hala

Bu arada DLC haberi için de teşekkürler hocam, Yeni araçlar diyince gözlerim açıldı ama sonradan birşey çıkmadı Iveo ses kaydı dışında, sağlık olsun, ama yeni gelen DLC'lerle en azından tehlikeli gel-git yollar ekleselerdi, otoban gerçekten çok bir farklılık getirmiyor hangi ülkede olduğunun çok anlamı yok

• Yine de az şehir eklenmiş. DLC yi daha geniş bekliyordum.
  • quote:

quote:

quote:

Big Boss Naci Keskin

Naci Amca kraldır

Armor King'i satmayaydı iyiydi :)

Sercan Abiyi tanırmısın ? Sercan Gavaz , nonstop almanyaya gitmişler sanırsam :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

Big Boss Naci Keskin

Naci Amca kraldır

Sercan Abiyi tanırmısın ? Sercan Gavaz , nonstop almanyaya gitmişler sanırsam :D

Secoyu kim tanımaz aga

O da keskinden ayrıldı Kazakistan çalışıyor şu an V8 Actrosuyla

O nonstop almanya olayı şöyle : bunlar ayda 4 sefer Mersin - Almanya servis yapıyorlar , o yüzden Non-Stop olmak zorunda

Keskinden konu açılmışken çizimimi de koyayım

Sözkesen .

Dipnot: Keskin'de 5 yaşına gelen araç satılır , Emsalsiz de o yüzden satıldı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElvanDalton -- 31 Ocak 2013; 14:31:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

bu arada tam kesin olmamakla beraber çok büyük bir ihtimalle mart ayında askere gideceğim :(

yalnız giderken beni aşağıdaki gibi bir konvoy la uğurlamazsanız darılırım size

1.40 dan itibaren izleyebilirsiniz :)

çok güzel bi video olmuş ne tırlar var yaw.adamlar zevk uğruna neler yapiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Big Boss Naci Keskin

Naci Amca kraldır

Secoyu kim tanımaz aga

O nonstop almanya olayı şöyle : bunlar ayda 4 sefer Mersin - Almanya servis yapıyorlar , o yüzden Non-Stop olmak zorunda

Sözkesen .

Dipnot: Keskin'de 5 yaşına gelen araç satılır , Emsalsiz de o yüzden satıldı zaten

Biliyorum sercan abi fenadır yaa , o zaman Ali Samangül'Ü falan tanırsın ? Modelci forumu falan var.

Poftim var , oda polonyayamı ne çalışıyor , kafasına göre o.

Çizim süper olmuş bendemi çizsem şöyle :P

Emsalsiz çok kral araba 5 yaş prosedürü gerçekten çok iyi.Çünkü arabalar 5ten sonra kendini yiyor,Hele transport çalışanlar :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Big Boss Naci Keskin

Naci Amca kraldır

Secoyu kim tanımaz aga

Sözkesen .

Biliyorum sercan abi fenadır yaa , o zaman Ali Samangül'Ü falan tanırsın ? Modelci forumu falan var.

Poftim var , oda polonyayamı ne çalışıyor , kafasına göre o.

Çizim süper olmuş bendemi çizsem şöyle :P

Emsalsiz çok kral araba 5 yaş prosedürü gerçekten çok iyi.Çünkü arabalar 5ten sonra kendini yiyor,Hele transport çalışanlar :D

Poftim'i tanımıyorum da Ali Samangülü tanıyorum model hastası adam

bunu da koyduktan sonra yollara devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

quote:

Orijinalden alıntı: KaMaNDeR2634

Beyler ne kadar hız kaldırıcı varsa denedim ama 143'ü geçemiyorum o 170-200 yapanlar nasıl yapıyor bi banada anlatırlarsa sevinirim.Şimdiden Çok Teşekkürler.

ben 1500bg motor hazırlıyorum onu bitireyim dene bir kesin yaparsın 150nin üstünde

Yaptım ama olmadı kardeş bu arada onun içinde ellerine sağlık cevapı biraz geç yazdım özürdilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

bu arada tam kesin olmamakla beraber çok büyük bir ihtimalle mart ayında askere gideceğim :(

yalnız giderken beni aşağıdaki gibi bir konvoy la uğurlamazsanız darılırım size

1.40 dan itibaren izleyebilirsiniz :)

çok güzel bi video olmuş ne tırlar var yaw.adamlar zevk uğruna neler yapiyor

Ya Kardeşim hiç bmc dir ford dur fln filan yok!
    Ayrıca Biliyorum Bmc ve Ford Biraz Kötü arabalar ama yinede babadan oğula hastasıyım...

Bi Allah'ın kuluda kalkım BMC yi içli dışlı tıpkısını yapayım demiyor çok üzülüyorum ve Burdan sesleniyorum :D

Artık Bi Allah'ın Kulu Kalkıp BMC nin aynısı İnteriyor+Dışını yapsın lütfen tır kamyon fark etmez Süs gerekmez BMC olsun çamurdan olsun :(

• 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.